Teraz jest 29 mar 2024, o 00:34




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Ulubiony bohater płci przeciwnej ;P 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 23:05
Posty: 236
Post Ulubiony bohater płci przeciwnej ;P
Zapewne większość z Was zakrzyknie "Cube"! Czemu właściwie aż tak za nim szalejecie? ^^' Mnie się najbardziej w "Princess Maker 4" podoba książę Lee, uważam że jest słodki ;P Chociaż grę dorwałam niedawno (i to po chińsku :shock:) to sądząc z opisów wszystkich chłopaków Lee wydaje mi się najbardziej sympatyczny ;) W poprzednich częściach nie miałam faworyta... No, fanki Cube`a, piszcie - co w nim jest takiego? :D

_________________
Królowa offtopu i hiperaktywna wiewióra :D


13 lut 2008, o 19:08
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sty 2008, o 19:15
Posty: 258
Post Re: Ulubiony bohater płci przeciwnej ;P
Pai napisał(a):
Zapewne większość z Was zakrzyknie "Cube"! Czemu właściwie aż tak za nim szalejecie? ^^'

Ba, pytanie - Cube jest jedyny, niepowtarzalny i najwspanialszy w całym uniwersum PM. Po prostu "cud, miód i orzeszki" :D
A co mi się w nim najbardziej podoba? Jest tak rozkosznie opiekuńczy i troskliwy. Jego pomoc jest nieoceniona.
Choć jak głębiej się zastanowić, gdyby zostawić go sam na sam z Patricią, to z pewnością weszłaby mu na głowę :lol:
Taki facet z "sercem na dłoni". Ma w sobie dużo ciepła i tym mnie oczarował.

Moim drugim faworytem w tej części jest książę Baroa. Z pozoru całkowite przeciwieństwo Cube.
Tajemniczy, niedostępny, a jednak na swój własny sposób bardzo ludzki.
No i ma rewelacyjny głos ;)


13 lut 2008, o 22:53
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Ulubiony bohater płci przeciwnej ;P
Popieram Momoko co do głosu księcia Baroi :D Przyznam jednak, że również głos Sharula przypadł mi do gustu ;) Jednak w "PM 4" ze wszystkich chłopaków najbardziej podoba mi się Lee, także tutaj z kolei zgadzam się z Pai (ależ zgodna dzisiaj jestem :D). Chłopak ma w sobie coś fajnego, no i też szaleje na punkcie Patricii - własne serce by jej oddał ;)

Cube - owszem, właśnie w "PM 4" wydaje mi się najbardziej sympatyczny. W "PM 2" kompletnie mnie do siebie nie przekonywał. Ale w każdej z "princessowych" gier jest chyba trochę "za miękki"... Lee też jest ciepły i opiekuńczy, ale jednak potrafi zacisnąć pięści i stanąć w obronie damy :D Ach ta scena w Ciemnej Alei, gdy podczas wędrowania z Patricią natykają się na Baroę :D Rewelacja!

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


13 lut 2008, o 23:09
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 21:23
Posty: 600
Post Re: Ulubiony bohater płci przeciwnej ;P
Cytuj:
Ulubiony bohater płci przeciwnej ;P

hmmm....eeee..... mhhh....

A co do Lee to on przypomina mi mojego przyjaciela... I nawet w swojej ksywce ma lee....
Ja sie troche czuje jak Baroa... :P
Troche to dziwne... cos ala Deja vu? ;)


17 lut 2008, o 04:26
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 sty 2008, o 18:34
Posty: 156
Post Re: Ulubiony bohater płci przeciwnej ;P
Mnie się właśnie najbardziej podoba Baroa :oops:


17 lut 2008, o 15:51
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sty 2008, o 19:15
Posty: 258
Post Re: Ulubiony bohater płci przeciwnej ;P
Akane napisał(a):
Ale w każdej z "princessowych" gier jest chyba trochę "za miękki"... Lee też jest ciepły i opiekuńczy, ale jednak potrafi zacisnąć pięści i stanąć w obronie damy :D


Ja tam myślę, że Cube jest po prostu nieśmiały. A Twórcy gry też nie dali mu zawiele sposobności do popisania się. Ale jestem pewna, że gdyby w grę chodziło bezpieczeństwo Patrici, stanąłby na wysokości zadania. W końcu w "PM2" to właśnie on ratował Oliwię z najgorszych opresji, gdy ta w nie wpadała podczas swoich wypraw.

Lee też lubię, tak samo księcia Sharula.
Ale Cube zaskarbił sobie moją sympatię już dużo wcześniej. I tak już zostanie ;)


18 lut 2008, o 12:01
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Ulubiony bohater płci przeciwnej ;P
Momoko napisał(a):
Ja tam myślę, że Cube jest po prostu nieśmiały. A Twórcy gry też nie dali mu zawiele sposobności do popisania się.


Też prawda. Może gdyby dało się latać i z nim na randki, bardziej bym się do niego przekonała ;)

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


18 lut 2008, o 16:44
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sty 2008, o 19:15
Posty: 258
Post Re: Ulubiony bohater płci przeciwnej ;P
Akane napisał(a):
Może gdyby dało się latać i z nim na randki

Wielka szkoda, że nie można :cry:
Już widzę w wyobraźni jak Cube się czerwieni na samą myśl o czymś takim, a w końcu jak wychodzą razem, to w królestwie wybucha skandal, że nasza córka umawia się z lokajem ;)


19 lut 2008, o 17:16
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 23:05
Posty: 236
Post Re: Ulubiony bohater płci przeciwnej ;P
Randki z Cubem? :twisted: Czemu nie? :D Ciekawe czy np. w "Princess Maker 5" przewidzieli taką możliwość. W grę jeszcze nie grałam i nic o tym nie wiem, ale sądząc po liczbie zwolenniczek Cube`a to takie rozwiązanie twórcy gry powinni wprowadzić :D I to w sumie już nawet we wcześniejszych częściach :D Skoro hajtnąć się można, to i jakieś randki być powinny :D

_________________
Królowa offtopu i hiperaktywna wiewióra :D


19 lut 2008, o 22:36
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 21:23
Posty: 600
Post Re: Ulubiony bohater płci przeciwnej ;P
Co za herezje! Jaki szanujacy sie tatus by wyadl swoja coreczke za lokaja/sluzacego! Wdziecznosc wdziecznoscia ale to dalej lokaj to jego praca :P No bym nie wykluczal takiego zwiazku ale cube by musial naprawde mi zaimponowac, najlepiej heroicznym poswieceniem i walka z hordami niezwycieznonych wrogow :lol: . Cube to mily chlopak ale jakos go nie widze jako maz Patrycji. Rowniez trzeba wziac pod uwage ze i on ja wychowuje to tez taki zwiazek bylby tak samo nie odpowiedni jak zwiazek z tata bo milosc moze byc pomylona w tym wypadku z miloscia do rodziny czy tez prosta wdziecznoscia.

Ponad to demona! Demona co sie nie starzeje, ciekawe ile lat ma ;p!


20 lut 2008, o 00:43
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn