Teraz jest 29 mar 2024, o 00:00




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Ulubiony bohater płci przeciwnej ;P 
Autor Wiadomość
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Ulubiony bohater płci przeciwnej ;P
A Baroa to kto, dobry "wróżek"? :D O nim też mało wiemy, a skoro to jakaś postać "demoniczna" to może i on ma na karku setkę ;) Chociaż akurat w jego przypadku tak bardzo by mi to nie przeszkadzało :D

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


20 lut 2008, o 09:30
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sty 2008, o 19:15
Posty: 258
Post Re: Ulubiony bohater płci przeciwnej ;P
XEN0N napisał(a):
Co za herezje! Jaki szanujacy sie tatus by wyadl swoja coreczke za lokaja/sluzacego!

Nie dramatyzuj :P

XEN0N napisał(a):
Ponad to demona!

Tak, tak, a Patrycja to najzwyklejsza w świecie dziewczyna. Gdzież jej poślubiać demona.

XEN0N napisał(a):
Demona co sie nie starzeje, ciekawe ile lat ma ;p!

Prawdziwa miłość nie patrzy w metrykę. ;)


20 lut 2008, o 11:56
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 21:23
Posty: 600
Post Re: Ulubiony bohater płci przeciwnej ;P
Akane napisał(a):
A Baroa to kto, dobry "wróżek"? :D O nim też mało wiemy, a skoro to jakaś postać "demoniczna" to może i on ma na karku setkę ;) Chociaż akurat w jego przypadku tak bardzo by mi to nie przeszkadzało :D


Ale przynajmniej ma prezencje i potrafi obronic to co kocha :P
I nie mowie ze to jest dobra partia do mariazu ;p

Momoko napisał(a):
Nie dramatyzuj :P

ojojojo joojoj co sie porobilo :P

Momoko napisał(a):
Tak, tak, a Patrycja to najzwyklejsza w świecie dziewczyna. Gdzież jej poślubiać demona.

na czas ktory przebywa z nami, tak :D

Momoko napisał(a):
Prawdziwa miłość nie patrzy w metrykę. ;)


tylko jak sie by Patrycja czula jak by miala wiecznie mlodego mezusia, ten napewno pozostal by jej wierny :?


20 lut 2008, o 12:07
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sty 2008, o 19:15
Posty: 258
Post Re: Ulubiony bohater płci przeciwnej ;P
XEN0N napisał(a):
ojojojo joojoj co sie porobilo :P

Nic się nie porobiło, tylko zagorzałą fankę Cube nic nie przekona ;)
XEN0N napisał(a):
tylko jak sie by Patrycja czula jak by miala wiecznie mlodego mezusia, ten napewno pozostal by jej wierny :?

Na długowieczność Cube coś by się zaradziło. Przykładowo jakiś demoński amulet dla Patrycji, który skutecznie by zwalniał lub zatrzymywał proces starzenia. Albo też Cube wyzbyłby się swej natury na rzecz człowieczeństwa. Dużo jest możliwości, wystarczy ruszyć wyobraźnię ;)


20 lut 2008, o 12:29
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 21:23
Posty: 600
Post Re: Ulubiony bohater płci przeciwnej ;P
Momoko napisał(a):
Na długowieczność Cube coś by się zaradziło. Przykładowo jakiś demoński amulet dla Patrycji, który skutecznie by zwalniał lub zatrzymywał proces starzenia.

A za naszyjnik zaplacic by musial tatus, takie cacka nie takie tanie pewnie minimum z 4000 gp by kosztowalo :mrgreen:

Momoko napisał(a):
Albo też Cube wyzbyłby się swej natury na rzecz człowieczeństwa.

Jakie to romantyczne :lol:


20 lut 2008, o 12:38
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Ulubiony bohater płci przeciwnej ;P
Co do "prezencji" księcia Baroa - o tak, tu się zgadzam! Fanki Cube`a mnie zlinczują, ale trudno ;) Cube jest sympatyczny, ale w roli bohatera ciągle go nie widzę... Co innego pozbierać poobijaną dziewusię Oliwię z pola walki i przytargać do domu, a co innego skopać tyłek demonom ;) Ale dobrze, że mamy różne opinie, jakbyśmy się we wszystkim w 100% zgadzali, to nie byłoby o czym dyskutować ;) A przynajmniej nie z taką pasją! ;)

Dobra, ja tu gadu-gadu, a praca czeka :shock:

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


20 lut 2008, o 12:59
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sty 2008, o 19:15
Posty: 258
Post Re: Ulubiony bohater płci przeciwnej ;P
XEN0N napisał(a):
A za naszyjnik zaplacic by musial tatus, takie cacka nie takie tanie pewnie minimum z 4000 gp by kosztowalo :mrgreen:

A pokaźny posag dla córki tatuś nie przewiduje? Chyba nie wypada żałować na swoje jedyne dziecko? :twisted:

EDIT.
Akane napisał(a):
Fanki Cube`a mnie zlinczują, ale trudno ;)

Nie zlinczuję, bo przecież są gusta i guściki.

Akane napisał(a):
Co innego pozbierać poobijaną dziewusię Oliwię z pola walki i przytargać do domu, a co innego skopać tyłek demonom ;)

Gdyby Cube odwalał za nas całą brudną robotę, to gracz wcale by nie musiał się wysilać.
Po co Oliwię wysyłać na lekcje magii czy szermierki jak Cube wszystko załatwi.
Kasa się zaoszczędzi, a co z tego, że córka niczego się nie na uczy.
Nie byłoby tak? ;)


20 lut 2008, o 13:01
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 23:05
Posty: 236
Post Re: Ulubiony bohater płci przeciwnej ;P
Ale się uśmiałam czytając te Wasze wywody :D Jesteście boscy :D

Momoko napisał(a):
Gdyby Cube odwalał za nas całą brudną robotę, to gracz wcale by nie musiał się wysilać.
Po co Oliwię wysyłać na lekcje magii czy szermierki jak Cube wszystko załatwi.
Kasa się zaoszczędzi, a co z tego, że córka niczego się nie na uczy.
Nie byłoby tak? ;)


Pewnie by było, masz sporo racji :) Dla mnie rządzi Lee, ale gdyby Cube "pokazał pazurki", to może i dałoby się przeboleć parę jego "wad" ;) O ile wadą może być wieczna młodość :D Ja bym się nie obraziła :D

_________________
Królowa offtopu i hiperaktywna wiewióra :D


20 lut 2008, o 16:01
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Ulubiony bohater płci przeciwnej ;P
Akane napisał(a):
Co do "prezencji" księcia Baroa - o tak, tu się zgadzam! Fanki Cube`a mnie zlinczują, ale trudno ;) Cube jest sympatyczny, ale w roli bohatera ciągle go nie widzę... Co innego pozbierać poobijaną dziewusię Oliwię z pola walki i przytargać do domu, a co innego skopać tyłek demonom ;) Ale dobrze, że mamy różne opinie, jakbyśmy się we wszystkim w 100% zgadzali, to nie byłoby o czym dyskutować ;)

Cóż dla Baroa bez wątpienia skopanie tyłków paru demonom to nie duży problem, choć w celu obronienia kogoś to co innego. Mnie na razie nie udało sie wyswatać córki z żadnym facetem, ale myślę, że to fajnie, że każdy sie jakoś wykazuje i inaczej okazuje sympatię Patricii- Baroa broniąc jej przed niebezpieczeństwem, a Cube troszcząc się o nią w taki normalny sposób na co dzień.


15 mar 2008, o 20:09
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Ulubiony bohater płci przeciwnej ;P
U mnie ranking chłopaków w PM 4 wygląda tak:
1. Lee :serduszka:
2. Baroa
3. Cube
O Sharula zbytnio się nie starałam i cóż w porównaniu z powyższymi wypada jakoś tak normalnie w złym słowa znaczeniu. Co nie znaczy, że za którymś rzem nie będe go swatać z córką :lol2:
A tak na marginesie: ile razy powinnam sie spotkać z Baroa i Lee, przed sceną "Dwaj rywale", zeby żaden sie do reszty nie obraził i mogłabym spotkać sie z Isabellą?


15 mar 2008, o 20:14
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn