Teraz jest 28 mar 2024, o 22:42




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Wydarzenia w "PM 4" 
Autor Wiadomość
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Wydarzenia w "PM 4"
Coś mi się wydaje, że w długi weekend odpalę "PM 4" i postaram się lecieć według uzbieranych przez nas niegdyś wskazówek. Może uda się wyłapać czemu niektóre wydarzenia nie chcą się pojawiać, a inne wyskakują pomimo brakujących (teoretycznie) statystyk. Grę cały czas mam pod ręką, więc zainstaluję ją sobie 5-ego wieczorem i przez parę dni w nią popykam. Kto wie, może wytropię te byki...

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


31 gru 2010, o 10:04
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2010, o 22:55
Posty: 35
Lokalizacja: Bydgoszcz desu
Post Re: Wydarzenia w "PM 4"
Nah, miło by było jakbyś mogła coś sprawdzić, Akane-san^ ^'~

Znalazłam kolejne podejrzenie, chociaż męczyło mnie to od dawna. Chodzi o zakończenie wolny strzelec. Wszyscy mówią, że ono się zdarza albo przypadkowo, albo jak statsy do niczego nie pasują. Ja raz próbowałam bodajże na zakonnice szkolić córę. Miala po kilku latach ładnie wyśrubowane statsy, a dalej jako że nie chciało mi się ani przedobrzyć ani nic zepsuć, wysyłałam ją albo na szlajanie się po mieście, albo zostawiałam w domu. Teraz moje podejrzenie - dużo szlajania się po mieście, czyli kontakt z wieloma ludźmi (co też w endingu bądź co bądź jakkolwiek jest pokazane) = wolny strzelec. Ale to tylko drobna teoria^ ^'


4 sty 2011, o 23:29
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Wydarzenia w "PM 4"
Bardzo sensowna teoria! Ciekawa jestem co by było w sytuacji, w której statystyki córki nie pasowałyby do żadnego konkretnego zakończenia, ALE nie latałaby właściwie wcale po mieście (wypoczywałaby w domu). Chyba się tym zainteresuję bliżej.
:;):

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


5 sty 2011, o 09:43
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2010, o 22:55
Posty: 35
Lokalizacja: Bydgoszcz desu
Post Re: Wydarzenia w "PM 4"
Gdyby wtedy demoniczna krew byłaby wyższa to prawdopodobnie powrót do ciemności, a jakby jej nie było to nie wiem, trzeba sprawdzić >3


5 sty 2011, o 13:45
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Wydarzenia w "PM 4"
Grę zainstalowałam i jestem w trakcie testów - do niedzieli powinnam wyłapać pi razy oko co i jak.
:;):

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


6 sty 2011, o 18:07
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Wydarzenia w "PM 4"
Ok, parę rzeczy już udało mi się sprawdzić, zatem po kolei:

Kaori-chan napisał(a):
Dobra, Kaori znowu zaczęła sobie grać, zrobiła królową, starała się o Sharula i ma teraz parę uwag desu.
Wydarzenie z kolacją w meido cafe z Sharulem - Nie wiem jak inni to robią, jak ja to robię, ale córeczka pracuje ładne kilka dni w meido cafe, szwenda się o podanej mniej więcej dacie po ulicy i Sharula za cholere nie może znaleźć. help? ;_;'

U mnie trafia na niego bezbłędnie, zaliczyłam trzy podejścia przy różnych statystykach i każdorazowo na Sharula się córka natykała. Będę jeszcze drążyć temat, może robię coś z czego nie zdaję sobie sprawy i stąd owe spotkania.

Kaori-chan napisał(a):
Wydarzenie "Dreszczyk emocji" - Ogólnie wtedy szukałam spotkania na rynku, ale o tym za chwile. Córa miała umiejętności walki na 520-coś (chyba 528) a charm leżał i kwiczał bo było chyba 2. Nie kryłam zdziwienia gdy ukazało mi się to wydarzenie, honto.

Odblokowałam przy niższym charmie, więc potwierdzam.

Kaori-chan napisał(a):
Wydarzenie "Konflikt" - I kolejne cuś co nie chce mi się pojawić. Byłam w świecie demonów, gadałam z wszystkimi i w samym królestwie, i w zamku (yes, yes, nawet z Maou gawędziłam) a tu dupa. Nie było wydarzenia, a na rynku w ogóle nic się nie działo. Czyżby do tego potrzebne były jakieś statystyki też?

Nie wiem, czy przypadkiem nie chodzi o wiek. Może pojawiałaś się na rynku za późno? W którym roku podejmowałaś te próby?

Kaori-chan napisał(a):
No i wydarzenie z pomysłem Marie - Już kilka razy podchodziłam do tego wydarzenia, a nic się nie dało. Jeden raz nawet specjalnie się ukierunkowałam na przyjaźń z Marie (przy okazji wtedy zdobyłam z nią ending) ale wydarzenia znaleźć nie mogłam, chociaż po alei się kręciłam dość długo podczas wyznaczonej daty.

Nie wiem, czy czasem do tego wydarzenia nie trzeba było jeszcze brać lekcji malarstwa. Jeszcze nie przetestowałam, ale sprawdzę pod tym kątem, bo tak coś mi świta.

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


7 sty 2011, o 22:50
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2010, o 22:55
Posty: 35
Lokalizacja: Bydgoszcz desu
Post Re: Wydarzenia w "PM 4"
Cytuj:
U mnie trafia na niego bezbłędnie, zaliczyłam trzy podejścia przy różnych statystykach i każdorazowo na Sharula się córka natykała. Będę jeszcze drążyć temat, może robię coś z czego nie zdaję sobie sprawy i stąd owe spotkania.


A może jednak jakoś więcej trzeba pracować w tej meido cafe? Ja wtedy probowałam tyle co dałam rade, żeby zbytnio inteligencji dziecku nie obniżać.

Cytuj:
Nie wiem, czy przypadkiem nie chodzi o wiek. Może pojawiałaś się na rynku za późno? W którym roku podejmowałaś te próby?


Cóż, robiłam to zgodnie z informacjami ze strony (podczas gry mam zawsze włączone kilka kart princessowej strony żeby nie robić głupich wtop)

Cytuj:
Nie wiem, czy czasem do tego wydarzenia nie trzeba było jeszcze brać lekcji malarstwa.


Z tego co pamiętam to gdy osiągałam ending z Marie to dość dużo wysyłałam córkę na malarstwo, aby zainteresowania pokrywały się z tymi u Marie. Może coś innego na to wpływa jeszcze?


8 sty 2011, o 15:11
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Wydarzenia w "PM 4"
No to odpalam od nowa i tropię dalej ^^'

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


8 sty 2011, o 15:19
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2010, o 22:55
Posty: 35
Lokalizacja: Bydgoszcz desu
Post Re: Wydarzenia w "PM 4"
Może przy okazji też odpalę zaraz pm4 i coś będę próbować, o ile czasu mi starczy^ ^'


8 sty 2011, o 15:44
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2009, o 23:05
Posty: 534
Post Re: Wydarzenia w "PM 4"
Do eventu "Dreszczyk emocji..." nie potrzeba wysokiego wdzięku ani znajomości walki.
do "Mezaliansu" nie potrzeba aż tak wysokiego statsu relacji z Cubem. Nie wiem ile mi się nabiło, ale przez niecały rok wysyłałam córkę do pracy w domu i na tym się skończyło. Ale pewna nie jestem.
przed "Kolacją u boku milionera" znowu trzeba się spotkać z Chrisem na rynku, ale to też znowu sprawdzę.
do "Czy to pożegnanie..?" nie trzeba wysyłać córki do pracy jako opiekunki ani w sklepie. I wybranie opcji "zostań ze mną" nie powoduje zakończenia z żoną tatusia, nawet jeśli statsy są wyśrubowane. Tego endingu jeszcze nie miałam, ale gram na ndsie, więc coś może być zmienione.. :kropla:

_________________
Obrazek


22 lip 2011, o 17:25
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn