Teraz jest 27 kwi 2024, o 20:59




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona
Wydarzenia w "PM 4" 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 23:05
Posty: 236
Post Re: Wydarzenia w "PM 4"
No nie? Za każdym razem pojawia się dodatkowa, nieaktywna podstrona ;) Chciałabym poznać wszystkie jak najszybciej, z drugiej strony takie czekanie na kolejną porcję też jest emocjonujące :D

_________________
Królowa offtopu i hiperaktywna wiewióra :D


24 lut 2008, o 16:31
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Wydarzenia w "PM 4"
Pai napisał(a):
No nie? Za każdym razem pojawia się dodatkowa, nieaktywna podstrona ;) Chciałabym poznać wszystkie jak najszybciej, z drugiej strony takie czekanie na kolejną porcję też jest emocjonujące :D


Kolejnej podstrony raczej już nie będzie ;) Co prawda na wrzucenie czeka jeszcze kilka screenów, ale jest to kwestia dołożenia ich do obecnej porcji. Dział czeka też trochę poprawek - muszę ujednolicić wszystkie nazwy, żeby nie było problemów z poruszaniem się po grze (tak to jest, jak się prace rozkłada na przestrzeni długiego czasu, chwilami zapominałam, że wcześniej przyjęłam trochę inny schemat). W ciągu najbliższych dni postaram się dokonać korekt.

W przygotowaniu mam też wersję tekstową wydarzeń (takich "bez obrazków" jest o wiele, wiele więcej - kto grał w "PM 4", ten wie o czym mówię ;)). Ale zanim skończę nad nią prace, na pewno minie sporo czasu.

Gdybyście zauważyli jakieś błędy w dziale, dajcie mi znać. Standardowo spędziłam nad nim kilka godzin i pod koniec już miałam totalny oczopląs :D Pewnie więc trafiły mi się jakieś cuda - i to nie tylko literówki. Jeśli wyłapiecie jakiś idiotyzm, od razu dajcie mi znać ;)


P.S. Na stronie znajduje się w tym momencie 47 obrazków z Wydarzeń. Do wrzucenia zostało mi jeszcze 6 (spotkanie z wróżkami, przyjaciółkami Karin; atak demonów na Patricię i ratujący ją Baroa; demony na rynku; 3 scenki, w których Patricia odbiera nagrodę na Harvest Festival). Do szczęścia brakuje nam 10 ;) Jeśli odkryliście jeden z brakujących obrazków - koniecznie wyślijcie mi wiadomość na maila albo wrzućcie wiadomość na forum :)

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


24 lut 2008, o 18:57
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Wydarzenia w "PM 4"
Idę przejrzeć wydarzenia i zobaczyć, co znowu pominąłem :D
EDIT
Ok.
Już wiem czemu nie chce chodzić do Świata Demonów...pożegnanie z Risą? W życiu :shock: ! Da się to jakoś ominąć w wypadku chęci wybrania się do Świata Demonów? Bo Risa jest moją ulubioną osóbką z kręgu przyjaciół Patricii i to ona zawsze składa córeczce życzenia urodzinowe (z wzajemnością ;]).

"Czy to pożegnanie?" miałem (ha :D), ale po wybraniu pierwszej opcji miałem zakończenie z zostaniem Czarodziejką ;/.

Miałem jedno wydarzenie (które wylądowało w albumie) spoza listy-było to (nie pamiętam w którym miesiącu, może sprawdzę za niedługo) wydarzenie związane z Marie i bodajże jej adoratorem. Zaraz spróbuje screen wrzucić z albumu, jeśli tak się da xD

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


24 lut 2008, o 19:16
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Wydarzenia w "PM 4"
Żeby zweryfikować i przetestować na 100% wszystkie opcje, trzeba jeszcze na pewno parę razy zagrać ;) Jeśli coś się nie będzie zgadzać, od razu sygnalizujcie i piszcie co jest nie tak. Parę razy już złapałam się na tym, że określona reakcja na jakieś wydarzenie kończy się inaczej, niż x razy wcześniej - wtedy zaczyna się kombinowanie, na czym polegała różnica ;) Statystyki, inne wydarzenie wcześniej itd ;) Pewnie trochę czasu minie zanim upewnimy się w 100% co do wszystkich wydarzeń :) Nemo - dzięki za wsparcie!

Wszystkie obrazki jakie dorwaliście, a o których nie wspominałam, ślijcie na info@princessmaker.pl :D

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


24 lut 2008, o 21:29
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Wydarzenia w "PM 4"
Pewnie problem z moim zakończeniem polegał na tym, że Patricia może i miała odpowiednie relacje z ojczulkiem (straciliśmy fortunę na wakacje :lol: ), ale warunków liczbowych nie spełniała...

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


24 lut 2008, o 21:35
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Wydarzenia w "PM 4"
Aż chyba przetestuję to przy najbliższej okazji :)

Nemo, jak tylko dorwiesz bliższe detale na temat tego eventu, który mi wczoraj podesłałeś (przybliżona data!) to wrzucam go na stronę! Aż żal, żeby mi się na dysku marnował ;)

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


25 lut 2008, o 19:18
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Wydarzenia w "PM 4"
Problem w tym, że muszę przejrzeć wszystkie zapisane gry z tamtego podejścia (robie sobie kopię każdego katalogu z saveami, renamuje go i czyszczę, dzięki czemu mam kolekcje różnych córek :) ), bo nie pamiętam który zapis był z jego okolic...ale jak już znajdę odpowiedni, postaram podać się datę i może zrobić save przed wyznaczeniem planu zajęć, w którym on zachodzi.

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


25 lut 2008, o 21:19
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Wydarzenia w "PM 4"
Ok, cierpliwie zaczekam ;) Może w międzyczasie odkryjesz jeszcze jakieś ciekawe wydarzenie :D

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


26 lut 2008, o 15:47
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 23:05
Posty: 236
Post Re: Wydarzenia w "PM 4"
Ja też czekam, ale niecierpliwie :lol:

_________________
Królowa offtopu i hiperaktywna wiewióra :D


27 lut 2008, o 13:09
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Wydarzenia w "PM 4"
Powinienem zlokalizować to wydarzenie mniej więcej w weekend, bo szkoła i rekolekcje mnie zabiły, nie mam czasu nawet PM odpalić, bo albo siedzę w kościele, albo śpię, albo się uczę :|

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


28 lut 2008, o 00:21
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn