Teraz jest 28 mar 2024, o 16:17




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Przyjaciele 
Autor Wiadomość
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Przyjaciele
A właściwie przyjaciółki. Jak wiemy, Patricia zaprzyjaźnia się z kilkoma dziewczętami. Która z nich najbardziej polubiła waszą wychowankę, i na odwrót? Do której sami\same czujecie największy sentyment? Może jakieś ciekawe wydarzenia związane z nimi? Ja osobiście za ten element PM4 kocham :D.
Sam strasznie polubiłem Rize, której energiczność, wytrwałość, głos i dobrze zaprojektowany image mnie urzekły. Moja Patricia zaprzyjaźniła się z nią głęboko, spotykając się bardzo często, chodząc na wspólne lekcje. Jako jedyna, jak na razie, pamiętała o urodzinach mojej córki (no, poza mną i Kubkiem, oczywiście :D). Patricia odwzajemniła się jej tym samym (co zabawne, podczas drugiego [w sumie aktualnie trwającego] podejścia, przypadkiem wyszło na to, że urodziły się tego samego dnia tego samego miesiąca :)]. Marie też jest sympatyczna i słodka w tych swoich okularkach, aczkolwiek jej relacje z moją Patricią tak dobre (chyba) nie były, jak z Rize. Do Ohary specjalnej uwagi nie przywiązywałem, a Karin...Karin spotkałem raz (plus Dożynki), i Tyle ją widzieli :(. A jakie są wasze odczucia?

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


29 lut 2008, o 22:45
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Przyjaciele
Bardzo podoba mi się Rize, to dziewczyna "z charakterem" :) Marie wydaje mi się trochę "nijaka", Christina - trochę zadufana w sobie, choć przy bliższym poznaniu wychodzi na jaw, że to nie tyle ona jest zapatrzona w siebie, co jej rodzice w nią. Jej kompletna nieznajomość zwykłego życia chwilami wywoływała u mnie taki szok, jak u Patricii ;) Zwłaszcza, gdy spytała o sztućce do konsumpcji lodów ;) Karen jest szalenie sympatyczna, ale nie mamy okazji poznać jej tak dobrze, jak pozostałych dziewczyn.
Kończąc te wywody i podsumowując jednym zdaniem - zdecydowanie Rize :D

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


29 lut 2008, o 22:56
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Przyjaciele
:shock: sztućce do konsumpcji lodów...musze...to zobaczyć :D...
Gdzie można natknąć się na Karin? Bo spotkać to Patricia ją spotkała na głównej ulicy i tyle, raz. I tyle, a wydaje się osobą dość ciekawą

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


29 lut 2008, o 22:59
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sty 2008, o 19:15
Posty: 258
Post Re: Przyjaciele
Wszystkie trzy główne przyjaciółki Patrycji uważam za tak samo sympatyczne pomimo różnic w wychowaniu i osobowości. Szczerze mówiąc nigdy spośród nich nie miałam swojej ulubienicy. Zawsze zależało mi, żeby każda z nich na równi polubiła Patrycję. Niemniej najbardziej interesująca wydaje mi się Karin. Może dlatego, że tak mało o niej wiadomo. O ile dobrze zrozumiałam jej sympatię możemy zaskarbić, gdy poświęcimy się nauce magii. Może sama Karin przejawia jakieś magiczne zdolności i szuka kogoś podobnego do siebie.


1 mar 2008, o 12:45
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Przyjaciele
No problem w tym, że zainteresowany tą postacią rozwijałem Patricie w czarnoksięstwie, ale i tak jakoś nie mogłem się z nią spotkać.:| A co do zdolności Karin to rzeczywiście, pod względem mocy magicznej to ona chyba przoduje na Dożynkach, nie licząc oczywiście Patrici :P

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


1 mar 2008, o 13:37
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Przyjaciele
Hmmm... Ja natykałam się na Karen właśnie wysyłając córkę na lekcje nauki magii... Ale przeanalizuję zapisy gry i sprawdzę, czy przypadkiem nie robiłam czegoś więcej.. Na pewno Patricia latała też po Świecie Demonów i wydaje mi się, że to ma wpływ na pojawianie się Karen. Przetestuję ;)

EDIT: 02.03.2008 ;)

Ok, przejrzałam swoje stare zapisy gry i notatki, odpaliłam "PM 4" raz jeszcze i przechodziłam grę pod kątem Karen ;) W odrębnym temacie na forum opiszę co po kolei robiłam i jakie były tego efekty. Przy okazji odkryłam Wydarzenie z Karen, którego wcześniej nigdy nie miałam :D

A tak trochę z innej beczki - dziś zmieni się parę rzeczy na stronie - uporządkuję Wydarzenia (wrzucę to nowe + kilka innych, które plątały mi się jeszcze po dysku.. wspominałam o nich jakiś czas temu), pojawi się także nowy dział (miałam go zamieścić już wczoraj, ale tak zaabsorbowałam się szukaniem Karen, że kompletnie wyleciało mi to z głowy :D).

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


1 mar 2008, o 17:09
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Przyjaciele
Karen! Jak fajnie! Następnym razem z przyjemnością zagram i nakieruje Patricie na magię, tym razem zachowując odpowiednie środki, by spotkać się z Karen :D

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


2 mar 2008, o 13:35
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 sty 2008, o 18:34
Posty: 156
Post Re: Przyjaciele
Nie mam faworytek w "Princess Maker 4". Chyba wszystkie dziewczyny lubię tak samo :)


11 mar 2008, o 15:53
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Przyjaciele
Ja tam najbardziej lubię Rize. Urzekła mnie swoim charakterkiem i kłótniami z Christiną


6 cze 2008, o 12:19
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Przyjaciele
A po paru przejściach gry odkryłam kiedy która ma urodziny (może nie do końca dokładne, ale w przybliżeniu). I tak:
-Rize 1 tydzień kwietnia (Baran)
-Christina 2 tydzień lipca (Rak)
-Marie koniec stycznia (Wodnik)


6 cze 2008, o 12:26
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn