Teraz jest 28 mar 2024, o 16:09




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona
Zakończenia ;) 
Autor Wiadomość
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Zakończenia ;)
A co! Jest taki wątek w dziale "PM 2", stwórzmy i tutaj :D Grających w czwartą część mamy całkiem sporo. Kto wie, może będziemy mogli podpowiadać sobie wzajemnie jakie statystyki są niezbędne do osiągnięcia poszczególnych zakończeń.

Ja uparcie dążę do zakończenia z Karen (choć z braku czasu przysiądę nad tym ostro pewnie dopiero w święta :/ ). Czaję się też na jeszcze jedno (słyszałam o nim plotki :D), ale nie powiem Wam o jakie chodzi :jezyk: Jak się uda, dam znać ;)

Nie wiem czemu, ale jednym z moich ulubionych zakończeń jest to, w którym Patricia zostaje piosenkarką ;) Nie trawię za to zakończenia z Christiną (być może dlatego, że na początku dość często mi się trafiało :D).

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


11 mar 2008, o 16:30
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 23:05
Posty: 236
Post Re: Zakończenia ;)
Głupio przyznać, ale ciężko mi się zorientować w osiągniętych zakończeniach... Wszystko przez tę koszmarną chińską wersję językową ;( Chyba poszukam japońskiej i zacznę zabawę jeszcze raz...

_________________
Królowa offtopu i hiperaktywna wiewióra :D


11 mar 2008, o 18:59
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Zakończenia ;)
Cóż ja wśród zamieszczonych na stronie linków znalazłam w angielskiej dział o zakończeniach i jakie trzeba mieć statystyki :http://www.kkpmc.net/pm4/pm4_endhow.htm
Wychodzi na to, że jest możliwy jeszcze jeden mariaż: jak pod koniec gry mamy kiepskie relacje z córką i mało gotówki ta może wyjść za Darathana
Oto adres obrazka do tego:
http://www.kkpmc.net/pm4/End/35marrigewithdaratan.jpg


12 mar 2008, o 14:38
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Zakończenia ;)
Uch, Guren! Właśnie o to zakończenie mi chodziło, gdy pisałam poprzedniego posta :D No nic, wydało się :jezyk: Aczkolwiek wciąż muszę zweryfikować to zakończenie osobiście :yes:

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


12 mar 2008, o 14:59
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Zakończenia ;)
Ja dotychczas ino zakończenie z czarodziejką osiągnąłem (czas, dajcie mi czas ;(!) i szalenie mnie ciekawi jak osiągnąć zakończenia związane z przyjaciółkami córki (tak, głównie o to z Rize mi chodzi :D)...

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


12 mar 2008, o 15:17
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Zakończenia ;)
A mnie jakie jako pierwsze osiągnę. Oby małżeństwo z Lee! :D No i najchętniej bym została wojowniczką


12 mar 2008, o 17:04
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Zakończenia ;)
Akane napisał(a):
Uch, Guren! Właśnie o to zakończenie mi chodziło, gdy pisałam poprzedniego posta :D No nic, wydało się :jezyk: Aczkolwiek wciąż muszę zweryfikować to zakończenie osobiście :yes:

Przepraszam Akane! :rumieniec:


12 mar 2008, o 17:05
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sty 2008, o 19:15
Posty: 258
Post Re: Zakończenia ;)
Nemo napisał(a):
(czas, dajcie mi czas ;(!)

Łącze się w bólu. Sama też za dużo jeszcze nie grałam w "PM4", więc z zakończeniami jest kiepściutko.
Dzisiaj jedynie trochę przysiadłam i rezultaty przerosły moje oczekiwania. Ale o tym napiszę w innym temacie ;)

Wracając do zakończeń. Z tych, które widziałam na stronie, moją uwagę przykuły, podobnie zresztą jak w dwójce te związane z magią oraz małżeńskie (Cube - uciekający pan młody, rządzi :D ). Bardzo ładnie prezentuje się też zawód piosenkarka i Władczyni Królestwa Ciemności.


12 mar 2008, o 17:29
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Zakończenia ;)
Guren: nic nie szkodzi :D

Nemo: jeśli mnie pamięć nie myli, do zakończenia z Rize "wystarczy" trzymać się z dala od książąt, nie pchać się do Świata Demonów (tutaj muszę jeszcze zajrzeć do notatek sprzed paru miesięcy) i kształcić córkę na wojowniczkę (nie czarodziejkę). No i oczywiście spotykać się z Rize - a tych spotkań jest w grze sporo.

Momoko: na piosenkarkę wychowałam córkę tylko raz ;) I co z tym Twoim zakończeniem? Informowałaś już gdzieś o nim?

Tak w ogóle, to chyba trzeba będzie rzeczywiście rozbudować dział "Zakończenia" i dołożyć informacje o wymaganiach do osiągnięcia poszczególnych profesji, mariaży etc. :yes:

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


12 mar 2008, o 18:18
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Zakończenia ;)
No niby tak, ale gdzie zaczyna się i kończy różnica między zakończeniami typowo wojowniczymi, a tym wymarzonym Rizestycznym? O to mi głównie chodzi :d

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


12 mar 2008, o 18:20
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn