Teraz jest 27 kwi 2024, o 20:16




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna strona
Zakończenia ;) 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 21:23
Posty: 600
Post Re: Zakończenia ;)
Ladny obrazek z tym zakonczenim bohaterki :O


10 kwi 2008, o 18:25
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sty 2008, o 19:15
Posty: 258
Post Re: Zakończenia ;)
Akane napisał(a):
Przed chwilą udało mi się osiągnąć finał, w którym córa ubija drogiego papę Maou :> Screen poniżej ;)

Obrazek wygląda bombowo, tylko ładnie to tak wysyłać na śmierć takiego uroczego tatusia jakim jest Maou. Twórcy gry Nie mieli litości :smutny:


11 kwi 2008, o 09:41
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Zakończenia ;)
Zaczynam dochodzić do wniosku, że faktycznie twórcy byli pozbawieni litości... :sciana: Zakończenia, w których Patricia sięga dna, są koszmarnie trudne do odblokowania :jezyk: Po wielu staraniach udało mi się "wychować" konkubinę króla, ale osiągnięcie zakończenia, w którym córka zostaje prosty... khekhem, pełnoetatowym pracownikiem domu schadzek... :> To jest prawdziwy koszmar. Wymagania są tak ustawione, że łatwo jest "wpaść" w dwa inne zakończenia - co mi się nota bene ciągle przytrafia. Na dziś odpuszczam i idę korzystać z piątku ;) Jutro popróbuję z nowymi siłami ;)

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


11 kwi 2008, o 21:08
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 sty 2008, o 18:34
Posty: 156
Post Re: Zakończenia ;)
Akane napisał(a):
Zaczynam dochodzić do wniosku, że faktycznie twórcy byli pozbawieni litości... :sciana: Zakończenia, w których Patricia sięga dna, są koszmarnie trudne do odblokowania :jezyk:


Może to i dobrze, że tak łatwo nie da się sprowadzić córki na złą drogę? ;) Chociaż w drugiej części było chyba odwrotnie, łatwiej było wychować córkę na damę lekkich obyczajów, niż na hrabinę... Albo to ze mnie taka wyrodna matka była ;)


12 kwi 2008, o 13:45

Dołączył: 4 cze 2008, o 20:33
Posty: 5
Post Re: Zakończenia ;)
Ja właśnie ukończyłem PM4 i muszę przyznać że jest super :mrgreen: Udało mi się osiągnąć zakończenie "Wolny strzelec" czyli w sumie według mnie bardzo dobre ;)
Pozdro


15 cze 2008, o 11:03
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 sty 2008, o 18:34
Posty: 156
Post Re: Zakończenia ;)
Dobra robota Naruto :) To teraz czekamy na kolejne zakończenie :yes:


15 cze 2008, o 14:06
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Zakończenia ;)
Sprawdziłam, czy poznanie swojego pochodzenia ma wpływ na to, czy córka zostanie Bohaterką. MA! :D Gdy dowiedziała się , że jest córką Mao to mimo odpowiednich statystyk została Wolnym Strzelcem. Wczytałam grę z momentu zanim poznała prawdę, przestałam wysyłać córkę na spotkania z Baroa i udało się wychować Bohaterkę. Pewnie twórcy chcieli, żeby ta sytuacja z zabiciem Mao była równie dramatyczna co w Gwiezdnych Wojnach


20 lip 2008, o 10:38
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 sty 2008, o 18:34
Posty: 156
Post Re: Zakończenia ;)
Możliwe :D Fajnie, że to sprawdziłaś. Kolejna porcja informacji :)


20 lip 2008, o 15:41
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lip 2008, o 04:02
Posty: 65
Post Re: Zakończenia ;)
Po wbiciu się w biblioteki PM zdradzę Wam pewną tajemnicę. Można zobaczyć tam dokładnie 44 obrazki z zakończeń Princess Maker 4

Widzę tu jeszczę księżniczkę, dark lady, właczynię, zakonnicę, biskupa? :glaszcze:, jakąś china town, lol - prostytalalala... i inne...

Piękne grafiki ale nie ma jak przejść osobiście ale no time...

wrzucę dwa obrazki

Obrazek

Obrazek

pozdrawiam :papa:


24 lip 2008, o 00:56
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 kwi 2008, o 19:26
Posty: 36
Post Re: Zakończenia ;)
Widzę Yakumo, że nie zadałeś sobie w ogóle trudu, żeby zapoznać się ze stroną princessmaker.pl - a szkoda. Tam są chyba wszystkie obrazki z dostępnych zakończeń, również te, które tutaj wrzuciłeś po "wbiciu się do biblioteki". Nigdzie nie trzeba się wbijać, wystarczy zapoznać się z pracą wykonaną przez najaktywniejszych na tym forum: Akane, Nemo i Momoko. Szkoda, że nie chciało Ci się nawet przejrzeć strony v_v


26 lip 2008, o 11:05
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn