Teraz jest 27 kwi 2024, o 14:44




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona
Zakończenia ;) 
Autor Wiadomość
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Zakończenia ;)
No nie powiecie chyba, że zakończenie z Lee jest krótkie i do bani? :> Moim zdaniem jest to doskonały przykład, że zakończenia w "PM 4" mogą być bardziej rozbudowane i naprawdę fajne :yes:

Teraz chyba będę grzebać w swoich savach i zgrywać co lepsze zakończenia gry :D Dorwałam teraz jeszcze jakiś darmowy program do tworzenia napisów, zobaczymy jak mi pójdzie tworzenie polskich subów :D

EDIT: ok, jestem w trakcie zgrywania zakończenia z piosenkarką ;) Momoko, mam nadzieję, że filmik zachęci Cię do jego osiągnięcia :yes: Może nie trwa tyle, co zakończenie z Lee, ale według mnie jest warte starań :)

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


15 mar 2008, o 22:30
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Zakończenia ;)
Akane napisał(a):
Teraz chyba będę grzebać w swoich savach i zgrywać co lepsze zakończenia gry :D Dorwałam teraz jeszcze jakiś darmowy program do tworzenia napisów, zobaczymy jak mi pójdzie tworzenie polskich subów :D

Polskie suby :D brzmi obiecująco. Nawet bardzo. Nie próżnujesz dziewczyno jak widzę :przytul:


16 mar 2008, o 10:08
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sty 2008, o 19:15
Posty: 258
Post Re: Zakończenia ;)
Akane napisał(a):
EDIT: ok, jestem w trakcie zgrywania zakończenia z piosenkarką ;) Momoko, mam nadzieję, że filmik zachęci Cię do jego osiągnięcia :yes: Może nie trwa tyle, co zakończenie z Lee, ale według mnie jest warte starań :)

Ja już jestem zachęcona, a jak zobaczę filmik to już całkiem się "nakręcę" na te zakończenie :yes:


16 mar 2008, o 11:32
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Zakończenia ;)
Guren napisał(a):
Polskie suby :D brzmi obiecująco. Nawet bardzo. Nie próżnujesz dziewczyno jak widzę :przytul:


Robię co mogę i ile mogę ;) Program do subów niestety okazał się kiepski (mówiąc subtelnie), ale poszukam innego. Póki co zakończenia umieszczane będą w oryginalnej wersji, napisy postaram się dołożyć najpóźniej w święta - wszystko zależy od tego, czy uda mi się znaleźć jakiś sensowny program do ich tworzenia. Szczęśliwie z tłumaczeniem większych kłopotów nie będzie, więc pozostaje sfera "techniczna". Jeśli znacie jakiś dobry program do edycji filmów, to dajcie znać :yes: Najchętniej darmowy, względnie działający bez licencji przez jakiś okres czasu.

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


16 mar 2008, o 12:44
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Zakończenia ;)
Rzeczywiście, inne zakończenia są dłuższe i ciekawsze. Właśnie skończyłem grę mając córę za panią żołnierz (niestety, wciąż nie mam zakończenia z Rize -_- i oczywiście jak zwykle miałem zdarzenie "Czy to pożegnanie", ale nic z niego nie wyszło ;P), całość była przedstawiona jako list do ojca, następnie napisy z piękną muzyczką i na koniec obrazek przedstawiający Sharula na koniu walczącego z Baroą na smoku plus parę słów o wojnie ludzi z demonami :shock: jak ktoś chce, mogę zrobić screen :-D
EDIT
Baroa vs Sharul!, nieco słabo wycięte, jutro wrzucę poprawioną wersję, bo teraz już nie zdążę ;).

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


17 mar 2008, o 00:01
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Zakończenia ;)
:wow: Szacunek Nemo! Nie sądziłam, że jest takie zakończenie - obrazek kapitalny! :yes: Podrzuć później statystyki jakie miałeś przy tym zakończeniu :yes:

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


17 mar 2008, o 08:56
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sty 2008, o 19:15
Posty: 258
Post Re: Zakończenia ;)
Akane napisał(a):
Jeśli znacie jakiś dobry program do edycji filmów, to dajcie znać :yes: Najchętniej darmowy, względnie działający bez licencji przez jakiś okres czasu.

Nie znam się zbytnio na programach do robienia napisów, ale dość popularne są SubEdit i Subtitle Workshop. Na biedę można robić też napisy w notatniku, ale tutaj trzeba bardzo dokładnie wpisywać przedziały czasowe :|

Nemo napisał(a):

Ja poproszę sole trzeźwiące :wow:


17 mar 2008, o 10:19
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Zakończenia ;)
Momoko napisał(a):
Nie znam się zbytnio na programach do robienia napisów, ale dość popularne są SubEdit i Subtitle Workshop. Na biedę można robić też napisy w notatniku, ale tutaj trzeba bardzo dokładnie wpisywać przedziały czasowe :|


Problemem w przypadku tych programów byłaby chyba przede wszystkim konieczność pobierania na dysk filmu i napisów, a następnie otwierania ich w jakimś odtwarzaczu... Po mnie chodzi nałożenie napisów na filmik ("na sztywno"), wrzucenie całości na YouTube i udostępnienie za pośrednictwem strony - tak, jak to jest teraz. W miejsce japońskich krzaczków wstawione byłoby po prostu tłumaczenie. Będzie przy tym na pewno więcej dłubania, ale myślę, że i efekt można osiągnąć fajniejszy. Żałuję, że od bardzo dawna nie bawiłam się w edycję filmów i porzuciłam kompletnie próby z tworzeniem teledysków - może teraz byłoby mi łatwiej. A tak? Usiadłam wczoraj nad programami, których używałam do zabawy w teledyski jakieś 10 lat temu i okazało się, że kompletnie nie pamiętam jak się nimi posługiwać :D Żadnego sensownego klipu nigdy nie udało mi się stworzyć, raptem trzy mi się gdzieś po dysku walają, ale przynajmniej umiałam jako tako obsługiwać programy do montażu. A teraz? :shock: Wstyd... :rumieniec:

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


17 mar 2008, o 14:59
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Zakończenia ;)
Obrazek
Córcze statsy na samiutki koniec, dużą rolę pewnie odegrał fakt, iż każdego z książąt spotkała ino raz, nie poznając ich praktycznie wcale ;). Jaki jest ładny (=prosty w obsłudze) program, którym zdałoby się zgrywać zakończenia\ciekawsze wydarzenia?

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


17 mar 2008, o 16:07
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Zakończenia ;)
HyperCam2 - wersja darmowa wstawia po prostu w lewy górny róg informację o tym, że filmik został zarejestrowany przy wykorzystaniu owego programu w wersji bez licencji :) W obsłudze dość intuicyjny, niestety tworzy koszmarnie wielkie filmiki, więc przed wrzuceniem ich na YouTube (czy gdziekolwiek indziej) warto obrobić (choćby przy pomocy Fast Movie Processor - zawsze 35 MB to nie 250 MB :D).

EDIT: dopiero teraz spojrzałam na nazwisko Twojej córki, Nemo :D Panienka faktycznie wygląda na "hepi" ;)

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


17 mar 2008, o 16:10
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn