Teraz jest 27 kwi 2024, o 17:40




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona
Zakończenia ;) 
Autor Wiadomość
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Zakończenia ;)
Nemo napisał(a):
No niby tak, ale gdzie zaczyna się i kończy różnica między zakończeniami typowo wojowniczymi, a tym wymarzonym Rizestycznym? O to mi głównie chodzi :d


Spotkania z Rize, to jest czynnik decydujący.

Dobra, chyba dzisiaj będę musiała przebić się przez swoje gryzmoły, bo coś czuję, że bez nich ani rusz :help: Skleroza :rumieniec:

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


12 mar 2008, o 18:21
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sty 2008, o 19:15
Posty: 258
Post Re: Zakończenia ;)
Akane napisał(a):
Momoko: na piosenkarkę wychowałam córkę tylko raz ;) I co z tym Twoim zakończeniem? Informowałaś już gdzieś o nim?

Do zakończenia jeszcze nie doszłam. Miałam na myśli, dwa nowe wydarzenia, które mi się trafiły. Jeśli uda mi się osiągnąć zakończenie z piosenkarką, to wcale, a wcale nie pogniewam :D


13 mar 2008, o 10:28
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Zakończenia ;)
Ja dopiero zaczynam i liczę, że wychowam córkę na wojowniczkę. Znalazłam na angielskiej stronie, że dla wojowniczki sa 3 zakończenia: bohaterka, żołnierz i generał. Ciekawe co mi sie trafi


13 mar 2008, o 15:28
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Zakończenia ;)
Guren napisał(a):
A mnie jakie jako pierwsze osiągnę. Oby małżeństwo z Lee! :D


Nie jest to proste, ale warte starań ;) Zakończenie z Lee trwa kilka dobrych minut i jest naprawdę boskie :serduszka:

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


13 mar 2008, o 18:54
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sty 2008, o 19:15
Posty: 258
Post Re: Zakończenia ;)
Co prawda piosenkarki jeszcze nie osiągnęłam, ale mam już upragnione zakończenie z Cube :serduszka: :tancze:
A teraz zawzięłam się i próbuję swoich sił z Karen.


14 mar 2008, o 17:31
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Zakończenia ;)
No przeszlam. Za pierwszym razem zostałam urzędnikiem, a jak wczytałam na nieco wcześniejszy moment to udało mi sie zostać generałem. Zawsze tak jest, że albo wychodzi sie za maż, albo zdobywa określoną karierę?


14 mar 2008, o 20:36
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Zakończenia ;)
To mi się właśnie średnio w PM4 podoba...albo rybki, albo w akwarium :/. W PM2 to było chyba znacznie bardziej rozbudowane, z tego co pamiętam...komentarz od bóstwa odnośnie jej zdolności macierzyńskich, wspomnienie odnośnie jej zamążpójścia, kilka słów o jej karierze...eh.

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


15 mar 2008, o 21:16
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Zakończenia ;)
W "PM 2" rzeczywiście komentarzy było jakby więcej, natomiast w "PM 4" automatycznie odpada choćby komentarz bóstwa (ponieważ owego bóstwa po prostu nie ma). O zamążpójściu w niektórych zakończeniach jest parę słów, w "PM 2" nie było dużo więcej (zwykle komentarz brzmiał "Córka wyszła za mąż za dobrze ułożonego rycerza/maga/kupca", pojawiał się obrazek Oliwii w welonie i jej hasło "Jestem taka szczęśliwa"). Gdyby słów Patricii skierowanych do ojca było nieco więcej, zakończenia z "PM 4" trwałyby niewiele krócej.

"Princess Maker 2" serwowała nam po prostu zakończenia o zbliżonej do siebie długości, składały się na nie zwykle ze dwa obrazki, komentarz córki, komentarz bóstwa, ewentualny dialog córki z Cubem, księciem lub mentorem. W "PM 4" zakończenie zakończeniu nie jest równe. Niektóre trwają szalenie krótko i prezentują krótki komentarz córki + jeden obrazek, inne są dość mocno rozbudowane, składają się z kilku obrazków i prezentują dość liczne dialogi. Do tych dłuższych niestety dochodzi się z czasem, na początku też czułam się mocno poirytowana (zwłaszcza, że w 90% przypadków osiągałam zakończenie z Christiną :jezyk:). Jednak im lepiej poznawałam grę, im więcej odkrywałam możliwości, tym łatwiej było mi dochodzić do tych lepszych zakończeń. I o ile jeszcze w grudniu narzekałam XEN0NOWI w mailach, że zakończenia w "PM 4" rozczarowują, o tyle teraz nie byłabym już skłonna się tak mocno przy tym upierać :>

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


15 mar 2008, o 21:25
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Zakończenia ;)
Czyli no pain no gain. W sumie to pocieszające, że zawsze może być lepiej niż poprzednio :-D .

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


15 mar 2008, o 21:28
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 21:23
Posty: 600
Post Re: Zakończenia ;)
hmmm to chyba wroce do gry w wolnym czasie, szczerze to te super krotkie zakonczenia mnie zniechecily do ponownej gry. Detale tkwia w szczegolach ]:-> :czytaj:


Ostatnio edytowano 16 mar 2008, o 00:03 przez XEN0N, łącznie edytowano 1 raz

15 mar 2008, o 22:05
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn