Teraz jest 28 kwi 2024, o 01:36




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna strona
Zakończenia ;) 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lip 2008, o 04:02
Posty: 65
Post Re: Zakończenia ;)
Czytam tyle ile mam ochoty i czasu. Materiału jest tyle :boje: że dopiero kończę dział Princess Maker 3 Rikku. Obecnie piszę solucję DosBoxa dla Akane oraz próbuję rozgryźć w celu spolszczenia texty PM4.

Dochodzą do tego sprawy osobiste, także nie wiem co jest w dalszych działach - ponieważ jeszcze do nich nie dotarłem :rumieniec: - bo nie było to możliwe.

Za świeży jestem na razie. Nie było tyle czasu by całą robotę Akane i pozostałych przeczytać. Fakt - Mea Culpa i niemoc tą naprawię gdy czas na to pozwoli także wybacz niewiedzę, bo nie jest ona objawem lenistwa :nie: ale sumą wolnego czasu - wprost proporcjonalnego do ilości materiału w tym serwisie :spoko:

:papa:


26 lip 2008, o 22:39
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Zakończenia ;)
Pociesz się tym, że obrazka z hazardzistką na stronie nie było z tego co pamiętam.

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


26 lip 2008, o 23:24
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 kwi 2008, o 19:26
Posty: 36
Post Re: Zakończenia ;)
Uuuuaaa... ><'' Dałam ciała. Pomyliłam obrazek hazardzistki z obrazkiem konkubiny króla ><' Sorry, mój błąd ^^''''


27 lip 2008, o 09:13
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 mar 2008, o 09:36
Posty: 47
Post Re: Zakończenia ;)
Nareszcie! Trzy razy podchodziłam do napisania tego posta i za kazdym razem byłam zmuszona zająć się czymś innym. Ale teraz wcinają zapiekankę ze szpinakiem dorzuce cos od siebie w sprawie zakonczen:P

Ktoś mówił, że osiągnąć zakonczenie z konkubiną jest trudno. Mnie w zasadzie udało się przypadkiem. Trenowałam córkę na wojowniczkę (dobrze wychowaną:P) I w pod koniec edukacji gdzies w 47 roku zaczełam ją wysyłać do baru dla niegrzecznych chłopców:P Ewfektem był fakt, że została ona królewską konkubiną. A no wygrywałam wszystkie turnieje wiec poziom popularności miała dość wysoki.

Chciałam sie zapytać czy ktoś moze ma zakonczenie z szefową mafi? Próbuje i mi nie wychodzi ( statystyki z tej zagranicznej strony) :/ Moze ktoś dorzuci cos w tej kwesti od siebie :D


16 paź 2008, o 17:53
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Zakończenia ;)
Szefową mafii wychowałam bazując chyba właśnie na statsach opisanych na kkpmc.net... Jedyne zakończenie z "PM 4", którego za chińskiego boga nie mogłam osiągnąć, to dama lekkich obyczajów.
:foch:

Poszukam zapisu gry z szefową mafii. I będę wdzięczna za info jak u licha wychować dziewczę na dziwę?
:?:

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


16 paź 2008, o 18:48
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 mar 2008, o 09:36
Posty: 47
Post Re: Zakończenia ;)
Ja próbowałam i w sumie problem miałam bo starałam się nie ładowac własnie w morale i refinement a tu zonk bo nie mogłam złapać pracy grzechotwórczej:P Wiec musiałam ją wysłać do na odpowiednie zajęcia zeby dostała prace pokojówki i potem juz dalej w barze bogacza, w normalnym barze w kasynie i dopiero na koncu w praca w domu schadzek. Wyrosło mi dziewcze (z poziomem grzechu ponad 400) na zwyczajną wojowniczkę. Muszę spróbować jeszcze raz ale odpowiednio wczesnie wysłać ją na lekcje dobrych manier zeby potem móc zbic te statystyki :/
Ja tak sobie tylko myślę a może jakby miec dość niskie statystyki we wszystkim. Niski poziom jak ja to mowie przynależności społecznej:P A wysyłać ją do odpowiedniej pracy. w sumie taktyka wydaje się łatwa ale pewnie kompletnie nieskuteczna -_-'


18 paź 2008, o 09:04
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 mar 2008, o 09:36
Posty: 47
Post Re: Zakończenia ;)
No wreszcie udało mi się zrobić tego bossa mafi :P Miałam za wysoki poziom morale. Szczerze mówiąc ciężko się zbija morale a jednoczesnie ładuje inteligencję. ;/
Teraz biore się za za konczenie z Lee (tylko tego mi brakuje jesli chodzi o pięknych mężczyzn:P

A tak jeszcze możne to nie jest specjalnie istotne a możne nawet ktoś już o tym pisał. Zauważyłam, że jeśli po pierwszym spotkaniu z Sharulem (na ulicy ) nie udamy się na zamek (gdzie spotykamy go po raz drugi) to potem nie ma go w miescie. Co mnie osobiscie ułatwiło nieco zadanie bo nie plątał mi się niepotrzebnie i nie zmuszał mnie do rozmów.


18 paź 2008, o 10:53
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Zakończenia ;)
Gratuluję zakończenia z szefową! I życzę powodzenia przy zdobywaniu Lee
:;):

A jakbyś miała czas i chęci to spróbuj proszę wychować ladacznicę....
:gwiazdki:

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


18 paź 2008, o 11:58
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 mar 2008, o 09:36
Posty: 47
Post Re: Zakończenia ;)
Cytuj:
A jakbyś miała czas i chęci to spróbuj proszę wychować ladacznicę....

W sumie wkurzyłam sie wczoraj na te statystyki które trzeba miec przy Lee i poki co sobie odpusciłam, Jako, że leże chora w łóżku to nic lepszego do roboty niz PM4 i książki nie mam. Tak wię spróbuje dzis z tą ladacznicą zobaczymy co mi wyjdzie.
EDIT:
Spróbowałam i przesadziłam z wdziękiem i w ten oto piękny sposób zdobyłam zakonczenie (którego wcześniej nie miałam) Maid Bar Mistress. Spróbuje jeszcze raz mam nadzieje, ze się uda.
EDIT 2:
Próbowałam tez zdobyć zakonczenie z Królową i zgłupiałam. Spełniałam warunki podane na stronie http://kkpmc.net/ i co? Moja córka "wróciła do świata demonów" Co jest dla mnie głupotą bo ja ani razu nie pojawiłam się w ciemnej alei a co dopiero mówić o wizytach w świecie demonów.. Wiec jakim cudem? Czy to nie jest aby jakis błąd;/


19 paź 2008, o 08:35
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Zakończenia ;)
Musi to być błąd, bo skoro nie nabiła sobie punktów demonicznej krwi, to takie zakończenie nie miało prawa się pojawić...
:ke:

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


19 paź 2008, o 19:41
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn