Teraz jest 28 mar 2024, o 20:23




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Zakończenia ;) 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2009, o 18:17
Posty: 152
Post Re: Zakończenia ;)
Ja właśnie próbowałam zdobyć zakończenie z Sharulem... i udało mi się, co mnie zdziwiło strasznie, bo ostatni raz spotkała się z nim chyba na święta 1446 roku :?: A potem tylko bal. Latała od fontanny na ulicę i z powrotem przez resztę czasu, bo wszystkie statsy miała już odpowiednie i nie musiałam się nimi martwić, ale zapomniałam o pracy w barze dla szlachciców (? chyba, nie wiem, która to praca) i lekcjach magii, i ze spotkań nic nie wyszło. Ale jakim cudem mi wyszło to zakończenie? Przecież jest napisane, że trzeba odbyć z Sharulem wszystkie randki? Nawet, jeśli jedną czy dwie przeoczyłam, to tego spotkania w barze dla szlachciców, z obrazkiem, na pewno nie miałam.

_________________
„Hey… Are you guys really… real? You aren’t just an insane delusion I’m having inside that hell, right? …Right?”


16 sty 2011, o 16:16
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Zakończenia ;)
Najwidoczniej Sharula jednak łatwiej "usidlić" niż pozostałych dwóch chłopców i mniejsza liczba randek starcza. A powiedz, na Christinę często się natykałaś?

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


17 sty 2011, o 07:42
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2010, o 22:55
Posty: 35
Lokalizacja: Bydgoszcz desu
Post Re: Zakończenia ;)
Potwierdzam, ostatnio udało mi się zdobyć ten ending ::):
Nie miałam znowu wydarzenia z kolacją w meido cafe (tak, pracowałam tam dośc długo)
ale potem udało się na balu, i już zrezygnowana że nic z tego nie będzie parzyłam na ending, a tam ślub z Sharulem^^
Najwidoczniej ten książe jest dość łatwy :;):


17 sty 2011, o 10:03
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2009, o 18:17
Posty: 152
Post Re: Zakończenia ;)
Akane napisał(a):
Najwidoczniej Sharula jednak łatwiej "usidlić" niż pozostałych dwóch chłopców i mniejsza liczba randek starcza. A powiedz, na Christinę często się natykałaś?

Nie pamiętam już, ale wydaje mi się, że nie bardzo. Na pewno rzadziej niż Rize, ale to dlatego, że córka często przy fontannie siedziała.

_________________
„Hey… Are you guys really… real? You aren’t just an insane delusion I’m having inside that hell, right? …Right?”


17 sty 2011, o 16:21
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Zakończenia ;)
Ta. napisał(a):
Nie pamiętam już, ale wydaje mi się, że nie bardzo. Na pewno rzadziej niż Rize, ale to dlatego, że córka często przy fontannie siedziała.

To pewnie stąd to zakończenie. Ending z Sharulem i Christiną jest do siebie zbliżony pod względem wymagań - zwykle "polując" na księcia natykałam się zamiast niego na Christinę i parę razy miałam zakończenie z nią, zamiast z Sharulem. Granica jest cienka i widać działa ta zasada w obie strony - odpowiednie statystyki + mniej spotkań z Christiną = książę. Prawdopodobnie wymagania odnośnie Sharula faktycznie są niższe, być może by nie wywoływać frustracji graczy (w końcu to takie "podstawowe" zakończenie, na które się w "PM" poluje).
Będę musiała dać info na stronie, że nie wszystkie randki są wymagane (choćby ta w Meido).

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


18 sty 2011, o 10:10
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 lut 2009, o 23:04
Posty: 375
Lokalizacja: Poznań
Post Re: Zakończenia ;)
Próbowałam zdobyć zakończenie w którym córa zostaje magiem na dworze króla i zgadnijcie co mi wyszło? Czarodziejka. To nie fair =_='. Jutro wstawię statsy by je dokładniej przeanalizować, bo grałam w PM na kompie bez netu, a nie chce mi się go włączać, a mam wrażenie, że byłam naprawdę blisko. meh. Co warto jeszcze dodać, choć bywałam na miescie wieele razy, próbowałam spotkac Baroę - KLAPA. Lee - KLAPA. Sharul (ble!) - jeden standardowy raz i co? KLAPA. Ogólnie /me jest dumna, bo córa wygrała 3 turnieje (zazwyczaj nie wygrywa nic :kropla:). inny charakterystyczna część córeczki: GRZECHY. Pod koniec gry miała ich ~360 :> Inna sprawa, że notorycznie chadzałam do Ciemnej Alei - by spotkać Baroę ofc ::D:

_________________
Obrazek


27 lip 2011, o 20:18
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2009, o 23:05
Posty: 534
Post Re: Zakończenia ;)
Meh jest to, że ending z Marie jest badass... I ending z kelnerką w meido barze. Za to ending z normalną meido wychodzi mi aż za często.

_________________
Obrazek


17 lis 2011, o 19:39
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn