Teraz jest 28 mar 2024, o 22:28




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Znaki Zodiaku 
Autor Wiadomość
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Znaki Zodiaku
a początki naszej pociechy. Orientuje się może ktoś dokładniej, jakie miesiące urodzenia jak wpływają na naszą pociechę? Nie jestem dokładnie pewien, ale np. moja córa urodzona w tym samym miesiącu co Rize (przypadek, dzień ten sam nawet im dałem, nie wiem jakim cudem :lol: ), miała ładny bonus początkowy do sztuk walki (pewnie kłamie, ale to ok. 50 czy 60 pts było, podczas gdy w innym starcie miałem 20). Taka lista co-gdzie-kiedy-do czego mogłaby ładnie wyglądać potem na stronie :).

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


13 mar 2008, o 15:39
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Znaki Zodiaku
Może w weekend przygotuję takie opracowanie, w sumie wystarczy po prostu zacząć kilka razy grę podając różne daty urodzin córki i sprawdzić różnice w statystkach :)

Jak znam życie, to wpływ Merkurego (jeśli dobrze kojarzę, to patron urodzonych pod znakiem Ryb) wpłynie pozytywnie na inteligencję, Wenus na wdzięk itd. ;)

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


13 mar 2008, o 17:00
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Znaki Zodiaku
No to mały update ;) Mam już rozpiskę wpływu kolejnych znaków Zodiaku na współczynniki. Wieczorem wrzucę na stronę, razem z paroma innymi informacjami :)

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


21 mar 2008, o 10:42
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Znaki Zodiaku
Ja myślę, ze to związek ze stereotypowymi cechami jakie sie przypisuje danemu Zodiakowi. Przykładowo, ze Barany są bardzo aktywne, uparte i bojowo nastawione do życia (jestem spod tego znaku i dziwie sie ilekroć czytam horoskopy o Baranach. Bardzo sie od nich różnię :jezyk: ), Wodniki są kreatywne, a Wagi maja skłonność do pedanterii.


21 mar 2008, o 16:38
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Znaki Zodiaku
Uffff... na stronie już zamieściłam osobny dział (w sekcji "PM 4") dotyczący zarówno Znaków Zodiaku jak i grup krwi :)

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


21 mar 2008, o 21:37
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sty 2008, o 19:15
Posty: 258
Post Re: Znaki Zodiaku
Guren napisał(a):
Ja myślę, ze to związek ze stereotypowymi cechami jakie sie przypisuje danemu Zodiakowi. Przykładowo, ze Barany są bardzo aktywne, uparte i bojowo nastawione do życia (jestem spod tego znaku i dziwie sie ilekroć czytam horoskopy o Baranach. Bardzo sie od nich różnię :jezyk: )

Bardzo często tak się dzieje, że cechy naszego charakteru nie pokrywają się z tymi przypisanymi naszemu akurat zodiakowi. Warto jednak wiedzieć, że każdy człowiek ma przypisany sobie drugi znak zodiaku nazywany, też Ascendentem i zależy on od godzinny naszych narodzin. I tak przykładowo Baran, który ma ascendent w Rybach nie musi wcale być bojowo nastawiony do świata, wręcz przeciwnie będzie wrażliwy :)

Oczywiście do horoskopów należy podchodzić z rozsądkiem, ale niemniej jednak czasami można się dopatrzyć kilku trafnych spostrzeżeń o sobie.

Akane napisał(a):
Uffff... na stronie już zamieściłam osobny dział (w sekcji "PM 4") dotyczący zarówno Znaków Zodiaku jak i grup krwi :)

Akane, dobrze, że pomyślałaś o grupie krwi :yes: , bo w Japonii przyjęło się, że odpowiada ona w dużym stopniu za osobowość.


21 mar 2008, o 22:22
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Znaki Zodiaku
No no, proszę! O Ascendentach mało kto chyba słyszał - nieźle Momoko :yes: Swoją drogą trochę szkoda, że w "Princessie" nie poszli o krok dalej w Znakach Zodiaku, powstawałby ciekawszy "mix" charakterów córek ;) Może w szóstej odsłonie, jeśli się pojawi? ;)

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


22 mar 2008, o 00:33
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Znaki Zodiaku
A ostatnio gracz w jednej z forumowych sesji (nie Princessowych jakby co :lol: ) kłócił się ze mną że podawanie godziny urodzenia nie ma sensu :D! Same dane dt. zodiaków bardzo się przydadzą, szczególnie podczas strategicznego planowania rozwoju córki ;).
Tylko ten Lew mnie dołuje...9 inteligencji na start?...za coooooo :o ....

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


22 mar 2008, o 00:36
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 23:05
Posty: 236
Post Re: Znaki Zodiaku
Te punkty trochę ciekawie porozkładane... Ja tam i tak zawsze podawałam jedną datę urodzin dla córy, ale teraz będę kombinować. Zwłaszcza, że z chińskimi krzaczkami pożegnałam się na wieki :jupi: Niech żyje japońska wersja językowa :D Nemo, XEN0N... no ;) I wszystko jasne :D

_________________
Królowa offtopu i hiperaktywna wiewióra :D


22 mar 2008, o 11:31
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Znaki Zodiaku
Nemo napisał(a):
Tylko ten Lew mnie dołuje...9 inteligencji na start?...za coooooo :o ....

A co jesteś Lwem? ]:->


22 mar 2008, o 14:53
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn