Teraz jest 28 mar 2024, o 22:15




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Spotkanie z Isabell 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 sty 2008, o 18:34
Posty: 156
Post Spotkanie z Isabell
Czy ktoś może mi pomóc? :rumieniec: Próbowałam na rozmaite sposoby spotkać się z Isabell, ale nie wychodzę poza moment, w którym Patricia słyszy w lesie jej śpiew. Próbuję spotkać Lee w Alei, tak jak jest napisane na stronie i potem iść do wróżbitki, ale ona nie informuje mnie wcale o tym, co dalej ;(


28 mar 2008, o 19:47
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Spotkanie z Isabell
Od razu przyznaję, że sposób na spotkanie z Isabelle rzeczywiście opisałam strasznie chaotycznie, ale już się poprawiam ;) Po małej dyskusji z Nemo (w której ponarzekałam sobie właśnie na to, jak skomplikowane jest spotkanie matki Patricii), postanowiłam spróbować jeszcze raz. Ogromną pomocą posłużyła mi strona KitKat (link do niej jest w serwisie). Ale do rzeczy ;)

Poniżej przepis na sukces ;) Gwarantuję, że wykonanie wszystkich poniższych kroków, doprowadzi do Isabelle :yes:
1. Córa musi znać Lee i to znać go dobrze. Oznacza to, że powinna spotkać się z nim w Dolinie Smoków i odkryć jego prawdziwą tożsamość. Bez tego nie spotka się z nim w odpowiednim momencie w Alei, a on nie poradzi jej wyprawy do wróżbitki, o której wspomniałaś.
2. Patricia powinna wcześniej spotkać się z wróżbitką i przynajmniej raz sobie powróżyć.
3. Konieczne jest odblokowanie wydarzeń "Czy jesteś moim prawdziwym ojcem?" i "Jestem twoją córką..?"
4. Patricia musi spotkać się z Baroą na rynku w Świecie Demonów (centralna lokacja) i wymienić uwagi na temat matek (akurat to jest najmniejszy problem, zwykle to spotkanie odbywa się jeszcze przed odblokowaniem wydarzeń z punktu 3).
5. Maj 1447 roku - najlepiej jest cały miesiąc przeznaczyć na spacery po królestwie. Pierwszy tydzień - trzykrotnie idziemy na rynek w Świecie Demonów (Patricia usłyszy piosenkę Isabelle). Drugi tydzień - wracamy na rynek w Świecie Demonów (Patricia spotyka Baroę, który wykręca się od udzielenia odpowiedzi na pytania naszej córki), idziemy do Alei (Patricia spotyka Lee, ten radzi jej spotkanie z wróżbitką), wracamy do Alei (Patricia spotyka wróżbitkę).
5. Czerwiec 1447 roku - zaczynamy miesiąc od spacerów po królestwie, idziemy na rynek w Świecie Demonów. Spotykamy Isabelle :)

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


28 mar 2008, o 20:01
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Spotkanie z Isabell
Cytuj:
Patricia powinna wcześniej spotkać się z wróżbitką i przynajmniej raz sobie powróżyć.

Ło, nie wiedziałem że można spotkać się z wróżbitką poza tym eventem. (bo tylko w nim o niej czytałem :D)
Jest to jakieś ciekawe spotkanie, warte odbycia?

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


28 mar 2008, o 22:12
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Spotkanie z Isabell
Niestety nie. Zwykle wróżbitka nie mówi niczego konkretnego. A spotkać ją można czasem w Alei (pojawiają się z prawej strony ekranu dwie opcje do wyboru - pierwsza to spotkanie z wróżbitką, druga - kręcenie się po Alei). Wróżba kosztuje 30 sztuk złota ;)

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


28 mar 2008, o 22:20
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Spotkanie z Isabell
Czyli mniej więcej takie lanie wody jak w PM2? Szkoda trochę, myślałem że jej słowa rzucają trochę światła na ukryte statystyki, fajnie by było ;)

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


28 mar 2008, o 22:24
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 sty 2008, o 18:34
Posty: 156
Post Re: Spotkanie z Isabell
Dzięki :jupi: Już wiem gdzie miałam błąd, moja córka nie znała prawdziwej postaci Lee :rumieniec: Zaraz pobiegnę przetestować ten sposób na spotkanie z Isabell :yes:


29 mar 2008, o 15:10
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 mar 2008, o 09:36
Posty: 47
Post Re: Spotkanie z Isabell
Akane napisał(a):
trzykrotnie idziemy na rynek w Świecie Demonów (Patricia usłyszy piosenkę Isabelle).

Ja usłyszałam te piosenkę wychodząc ze sklepu tego kociaka. Wiec chyba to nie jest zasadą.


1 maja 2008, o 14:19
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 sty 2008, o 18:34
Posty: 156
Post Re: Spotkanie z Isabell
Może po spełnieniu pozostałych warunków, wystarczy po prostu spędzić czas w Świecie Demonów, ale konkretna lokalizacja nie gra roli...


1 maja 2008, o 14:24
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Spotkanie z Isabell
M-chan napisał(a):
Ja usłyszałam te piosenkę wychodząc ze sklepu tego kociaka. Wiec chyba to nie jest zasadą.


M-chan, witaj po dłuższej przerwie :) Super widzieć Cię na forum :yes:

A co do piosenki Isabelle, to możesz mieć rację - przyznam bez bicia, że szukając jej opierałam się na danych umieszczonych na zagranicznych stronach i skoro kazali kręcić się po rynku, to się kręciłam ;) Podczas spacerowania po innych miejscach w Świecie Demonów nie trafiłam na piosenkę Izzie, ale mogłam mieć po prostu pecha (lub, jak zauważyła Yoko, inne warunki do usłyszenia piosenki, nie były spełnione).

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


1 maja 2008, o 14:32
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 sty 2008, o 18:34
Posty: 156
Post Re: Spotkanie z Isabell
Sprawdzę przy najbliższej okazji :spoko:


1 maja 2008, o 22:02
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn