Teraz jest 28 mar 2024, o 11:43




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Randki w PM 5 - jak umówić się z konkretnym chłopakiem? 
Autor Wiadomość
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Randki w PM 5 - jak umówić się z konkretnym chłopakiem?
Wiadomo, w ładnej dziewczynie łatwiej się zakochać :D Szalejesz Guren, szalejesz ^^

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


11 lis 2009, o 13:42
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Randki w PM 5 - jak umówić się z konkretnym chłopakiem?
Nie jestem w 100 % pewna, ale oświadczynom chłopaków sprzyja jeśli przed wieczorną randką spotka się ich na mieście. Oczywiście kryształ musi być najaśniejszy


16 sty 2010, o 23:14
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Randki w PM 5 - jak umówić się z konkretnym chłopakiem?
W sumie to nie wiem czy powinnam o to pytać w tym dziale, :herbatka: ale : Co radzicie, by córka poślubiła:
-swojego przybranego ojca
-Cube'a? :?:
Czymś to się różni od poprzednich części (niskie morale, nie zapominać o prezentach- ojciec, częsta praca w domu- Cube). I czy można się zajmować chorą córką w domu skoro jest szpital? Mi żadna jeszcze nie chorowała. ::):


28 sty 2010, o 18:18
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Randki w PM 5 - jak umówić się z konkretnym chłopakiem?
Żeby wyszła za Cube`a - nie wolno ani razu podejrzeć kryształów znajomych (córa traktuje to jako szpiegowanie ze strony Cubka). Relacje z nim też muszą być dobre, zapewne wpływa na to ewentualna opieka nad córką w czasie choroby (choć przyznam, że nigdy mi nie zachorowała w "PM 5", więc głowy nie dam jak to wygląda)

Co do ojca - morale na poziomie -40~0. Nie wiem jak z tym podglądaniem znajomych... No i trzeba rozwijać relacje, rozmawiać z nią, chwalić, kupować prezenty (wiadomo, że jeśli kupi się to, o czym marzyła, to więź się pogłębia), brać udział w happeningach szkolnych (choćby w Dniu Sportu) etc. Co do statystyk, to poza tym morale, nie znalazłam żadnych dodatkowych wymagań.

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


28 sty 2010, o 19:05
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 cze 2008, o 13:36
Posty: 563
Lokalizacja: Piaseczno
Post Re: Randki w PM 5 - jak umówić się z konkretnym chłopakiem?
Praca w domu też podbija losowo albo relację z rodzicem albo relację z Cubem.
I jeszcze: bezpieczniej jest nie przyjaźnić się za mocno z innymi chłopakami i nie rozwijać zbyt mocno jakichś umiejętności piosenkarskich/aktorskich/sportowych itp., żeby mieć czystą drogę do zakończenia. Ja probowałam osiągnąć jedno i drugie kilka razy, ale nigdy mi się nie udało, bo przekraczałam już statystyki potrzebne do innych specjalistycznych zakończeń...
Warto też popolować trochę na te itemy, które wzywają rodzica lub Cube'a na adventure, o których pisałam w dziale "wydarzenia" one podbijają relacje o jakieś 10 punktów:
http://www.princessmaker.pl/forum/viewt ... &start=160
http://www.princessmaker.pl/forum/viewt ... &start=150

A co do chorowania, raz mi się udało. Dużo stresu, mała wytrzymałość, niska wrażliwość, wysoka siła woli i morale - w ten sposób córa nie rozładowuje stresu sama urywając się z lekcji, czy łażąc sama po mieście, tylko wypada z formy. Po jakimś tygodniu złego samopoczucia Cube informuje, że mała jest chora i pyta, co z tym fantem zrobić. Do wyboru są trzy opcje: opieka ojca, opieka Cuba i pójście do szpitala. Generalnie córa nie cierpi jakoś bardzo: nie chodzi do szkoły i byczy się w piżamie przed telewizorem :D

_________________
- Ach, ja bym tego nie zniósł, żeby Tygrys miał zostać Smutny! - rzekł Prosiaczek bez przekonania.
- Tygrysy nigdy nie zostają Smutne - wyjaśnił Królik. - One przechodzą przez to ze Zdumiewającą Szybkością.


29 sty 2010, o 00:03
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Randki w PM 5 - jak umówić się z konkretnym chłopakiem?
Tygrys napisał(a):

A co do chorowania, raz mi się udało. Dużo stresu, mała wytrzymałość, niska wrażliwość, wysoka siła woli i morale - w ten sposób córa nie rozładowuje stresu sama urywając się z lekcji, czy łażąc sama po mieście, tylko wypada z formy. Po jakimś tygodniu złego samopoczucia Cube informuje, że mała jest chora i pyta, co z tym fantem zrobić. Do wyboru są trzy opcje: opieka ojca, opieka Cuba i pójście do szpitala. Generalnie córa nie cierpi jakoś bardzo: nie chodzi do szkoły i buczy się w piżamie przed telewizorem :D

A! To tak to wygląda. To zgłaszam poprawkę- to mi się zdarzyło


29 sty 2010, o 13:51
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Randki w PM 5 - jak umówić się z konkretnym chłopakiem?
No i w końcu udało mi się odblokować wydarzenie z podwózką samochodem przez Mori' ego.
Nie wiem, które statystyki na to wpłynęły, ale córka miała:
Aktorstwo: 5 Atrakcyjność: 672
Miłość/ zaangażowanie: 100 Dobre maniery: 513
Wrażliwość: 75 Charyzma: 831
Morale: 18 Siła woli: 496
Inteligencja: 561 Umiejętności językowe: 5
W razie czego mam tego save'a na boku


13 lut 2010, o 19:33
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Randki w PM 5 - jak umówić się z konkretnym chłopakiem?
Dzięki Guren, wklepałam sobie do notatek ^^

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


14 lut 2010, o 19:32
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Randki w PM 5 - jak umówić się z konkretnym chłopakiem?
Odhaczyłam zakończenie z małżeństwem z Mourim (szczęśliwszy wariant. Uroczo brzmiało jak go nazywała Sanji- chan, czy jakoś tak :cute: ), więc wczytałam grę z okresu, gdy córa miała 15 lat, więc zaczęłam polować na Roshe skoro jest o tym na stronie w FAQ. ::): Na razie idzie dobrze- doszło do pierwszego spotkania przy stoisku takoyaki. Wygląda na to, że się udało, skoro wybrałam pierwszą opcję z postawieniem mu tych takoyaki, bo chybamiał jakiś problem z opłata za nie. Cóż miała wtedy 629 charyzmy, 522 dobrych manier, 543 atrakcyjności, 515 inteligencji, a jej umiejętności językowe były na 6 poziomie :herbatka:


21 lut 2010, o 00:15
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Randki w PM 5 - jak umówić się z konkretnym chłopakiem?
Czy dla spotkania ponownie Roshe konieczne jest zostanie przewodniczącą?


21 lut 2010, o 17:48
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn