Teraz jest 29 mar 2024, o 00:43




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
PM 5 - FAQ 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: PM 5 - FAQ
Akane napisał(a):
Sayori to dziewczynka: http://princessmaker.pl/gry/princess_ma ... ele/sayori
:;):

Trzeba się z nią zaprzyjaźnić - wydarzenie z cosplayem jest chyba eventem wieńczącym ich przyjaźń i to po nim córka dostaje prezent "bratniej duszy". Trzeba by o to dokładnie podpytać Nemo, bo z tego co kojarzę to właśnie on się bliżej kumplował z Sayori.

A racja! Jakoś stale myli mi się ona z Akizukim, bo maja podobnie brzmiące nazwiska


23 sty 2010, o 22:37
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: PM 5 - FAQ
Czy córka powinna także spełniać odpowiednie statystyki?


23 sty 2010, o 22:42
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: PM 5 - FAQ
Na pewno musi mieć wysoki poziom "otaku", ale co do samego obrazka cosplayowego, to kluczowe jest przebrnięcie przez kolejne wydarzenia z Sayori. Każda postać ma jakieś 3-4 spotkania z córką, które wymagają określonej reakcji - wybór złej odpowiedzi blokuje następne eventy. Niestety nie mam pojęcia jakie wydarzenia rozgrywają się z Sayori. Konieczne jest chyba po prostu częste zapisywanie gry i gdy pojawi się jakaś sytuacja z możliwością wyboru, strzelenie na "chybił trafił" i sprawdzenie efektu. Poprawa relacji oznaczać będzie, że wybrało się dobrze i odblokowało szansę na kolejne wydarzenie. Spaskudzenie relacji - konieczność wgrania gry i wyboru drugiej odpowiedzi.

Jestem w trakcie gromadzenia danych o wydarzeniach z poszczególnymi znajomymi, ale niestety na tę chwilę mam zebrane informacje o kolejnych wydarzeniach z raptem kilkoma osobami: Emily, Otomo, Reoną i Akizuki - i to też nie do końca uporządkowane są te notki ^^'

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


23 sty 2010, o 23:21
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 cze 2008, o 13:36
Posty: 563
Lokalizacja: Piaseczno
Post Re: PM 5 - FAQ
Sayori powinna zaprosić córę do domu na przebieranki, a trochę później zaproponuje jej udział w festiwalu anime, trzeba się zgodzić i potem puścić córę na ten festiwal. Tam powinien ją zauważyć jakiś gość i od liceum będzie jej proponował pracę jako otaku hostessa

_________________
- Ach, ja bym tego nie zniósł, żeby Tygrys miał zostać Smutny! - rzekł Prosiaczek bez przekonania.
- Tygrysy nigdy nie zostają Smutne - wyjaśnił Królik. - One przechodzą przez to ze Zdumiewającą Szybkością.


24 sty 2010, o 00:20
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: PM 5 - FAQ
Fakt, z Sayori wiążą si dwa "otakowe" obrazki - cosplay i hostessa-kot. Cosplay wymaga poziomu "bratnia dusza" z Sayori, a "kot" - tego, o czym napisała Tygrysek. Jak zwykle wychodzą moje zaległości w "PM 5" :sigh: Dobra, dzisiaj gram, gram, gram...

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


24 sty 2010, o 10:16
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: PM 5 - FAQ
Tygrys napisał(a):
Sayori powinna zaprosić córę do domu na przebieranki, a trochę później zaproponuje jej udział w festiwalu anime, trzeba się zgodzić i potem puścić córę na ten festiwal. Tam powinien ją zauważyć jakiś gość i od liceum będzie jej proponował pracę jako otaku hostessa

Na przebierankach były, a czy na tym festiwalu można kupować doujinsy?


24 sty 2010, o 11:02
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: PM 5 - FAQ
Tak z innej beczki zupełnie - potrzebę niezależności bardzo podnosi pozostawienie córce decyzji odnośnie spędzania wolnego dnia:
Załącznik:
niezaleznosc.jpg
niezaleznosc.jpg [ 44.39 KiB | Przeglądane 20828 razy ]


Wykorzystałam tę opcję około 10 razy i potrzeba niezależności wzrosła o 20 punktów.

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


24 sty 2010, o 13:46
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 cze 2008, o 13:36
Posty: 563
Lokalizacja: Piaseczno
Post Re: PM 5 - FAQ
Wow! No to w końcu wiadomo, jak to nabijać te wstrętna niezależność. W sumie logiczne... ::):

A co do festiwalu. Normalnie można na nim kupowac otakowe gazety, ale jeśli dobrze pamiętam, po zaproszeniu na przebieranki, Sayori powinna zaprosić córę na pierwszy Mangafest, żeby pokazać kostium. I wtedy chyba już nie ma opcji kupowania magazynów. Za to, jeśli będzie miała wysoką charyzmę/atrakcyjność powinien ją tam zauważyć właściciel sklepu dla animaniaków. I w liceum zadzwoni jakoś przed kolejnym festiwalem, zeby zaproponować pracę. I wtedy powinien wyskoczyć obrazek z kotem.
Jeśli czegoś nie pokręciłam...

_________________
- Ach, ja bym tego nie zniósł, żeby Tygrys miał zostać Smutny! - rzekł Prosiaczek bez przekonania.
- Tygrysy nigdy nie zostają Smutne - wyjaśnił Królik. - One przechodzą przez to ze Zdumiewającą Szybkością.


24 sty 2010, o 21:34
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: PM 5 - FAQ
Tygrys napisał(a):
Wow! No to w końcu wiadomo, jak to nabijać te wstrętna niezależność. W sumie logiczne... ::):

A co do festiwalu. Normalnie można na nim kupowac otakowe gazety, ale jeśli dobrze pamiętam, po zaproszeniu na przebieranki, Sayori powinna zaprosić córę na pierwszy Mangafest, żeby pokazać kostium. I wtedy chyba już nie ma opcji kupowania magazynów. Za to, jeśli będzie miała wysoką charyzmę/atrakcyjność powinien ją tam zauważyć właściciel sklepu dla animaniaków. I w liceum zadzwoni jakoś przed kolejnym festiwalem, zeby zaproponować pracę. I wtedy powinien wyskoczyć obrazek z kotem.
Jeśli czegoś nie pokręciłam...

No to już wiem, gdzie popełniłam błąd- za późno te cechy zaczęłam rozwijać


24 sty 2010, o 21:48
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: PM 5 - FAQ
Tygrys napisał(a):
Wow! No to w końcu wiadomo, jak to nabijać te wstrętna niezależność.

Nie wiem, czy taka wstrętna- ostatnio przesadziłam i córka pytała mnie nawet, czy powinna dawać chłopakom czekoladki na walentynki


27 sty 2010, o 15:17
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn