Teraz jest 28 mar 2024, o 17:28




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
PM 5 - FAQ 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: PM 5 - FAQ
Akane napisał(a):
Jestem w trakcie gromadzenia danych o wydarzeniach z poszczególnymi znajomymi, ale niestety na tę chwilę mam zebrane informacje o kolejnych wydarzeniach z raptem kilkoma osobami: Emily, Otomo, Reoną i Akizuki - i to też nie do końca uporządkowane są te notki ^^'

Jestem bardzo za tym bardziej, że nie udaje mi się zdobycie zakończenia z poślubieniem Mouri'ego (tak stało się! Zaczęłam na nie polować, skoro moralność córy nie jest wybitna ::D:). Wydawało mi sie, że dobrze wybieram odpowiedzi w rozmowach z nim, a mimo to ani nie odblokował mi się obrazek z event'em z nim, ani tym bardziej się jej nie oświadczył :sigh: Może 600 atrakcyjności to za mało?


27 sty 2010, o 15:25
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: PM 5 - FAQ
Zobaczę co da się zrobić. Niestety chwilowo jestem zawalona robotą, ale może w weekend będę mogła spędzić troszkę czasu przy "PM 5" i upolować te eventy ^^

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


27 sty 2010, o 22:02
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: PM 5 - FAQ
Tygrys napisał(a):
::):

A co do festiwalu. Normalnie można na nim kupowac otakowe gazety, ale jeśli dobrze pamiętam, po zaproszeniu na przebieranki, Sayori powinna zaprosić córę na pierwszy Mangafest, żeby pokazać kostium. I wtedy chyba już nie ma opcji kupowania magazynów. Za to, jeśli będzie miała wysoką charyzmę/atrakcyjność powinien ją tam zauważyć właściciel sklepu dla animaniaków. I w liceum zadzwoni jakoś przed kolejnym festiwalem, zeby zaproponować pracę. I wtedy powinien wyskoczyć obrazek z kotem.
Jeśli czegoś nie pokręciłam...

Ile trzeba mieć tej charyzmy/ atrakcyjności, żeby się mogło udać?


11 mar 2010, o 08:46
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 cze 2008, o 13:36
Posty: 563
Lokalizacja: Piaseczno
Post Re: PM 5 - FAQ
Dokładnie nie wiem. Chyba mniej więcej tyle samo, jak kiedy Mouri proponuje jej pracę jako hostessie - kiedy jest ubrana w taką krótką sukienkę. Jeśłi uda ci sie triggernąć tę pracę, to i na Mangafeście powinno sie udać

_________________
- Ach, ja bym tego nie zniósł, żeby Tygrys miał zostać Smutny! - rzekł Prosiaczek bez przekonania.
- Tygrysy nigdy nie zostają Smutne - wyjaśnił Królik. - One przechodzą przez to ze Zdumiewającą Szybkością.


11 mar 2010, o 09:20
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: PM 5 - FAQ
Na razie zagadywał ją jakiś chudy nastolatek z kucykiem i w okularach..


13 mar 2010, o 19:20
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: PM 5 - FAQ
Miałam ostatnio problem z komputerem, ale szczęśliwie zgrałam na płytę grę, choć dopiero parę dni temu udało mi się ją zainstalować
I mam pytanie: co decyduje o wzroście córki? Moja obecna Skorpionica ma już 167 cm wzrostu w wieku niespełna 14 lat i nadal rośnie. Z tego co widziałam ostatnio w "Lovely Complex" rośnie mi wg. japońskich standardów istna gigantka. U nich średni wzrost kobiet to ok. 160, a meżczyzn 170.
:ke:


10 sie 2010, o 21:07
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: PM 5 - FAQ
Udało mi sie odblokować wydarzenie z kocia hostessą! :D
Potrzeba do tego mieć atrakcyjność i charyzmę powyżej 500 (i nie zawadzi także +400 dobrych manier). Córka była wcześniej na dwóch konwentach, ale wtedy jeszcze nie były najlepszymi przyjaciółkami, ani nie miała odblokowanego wydarzenia z cosplay' em. W każdym razie jak już nadszedł konwent po tym córce zaczęli robić zdjecia, a potem z nią gadał sprzedawca ze sklepu dla otaku. Na następny już dostała propozycję pracy


16 sie 2010, o 10:40
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn