Teraz jest 28 mar 2024, o 17:55




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona
PM 5 - FAQ 
Autor Wiadomość
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post PM 5 - FAQ
Zakładam wątek, który (mam nadzieję) ułatwi mi pracę nad działem poświęconym "Princess Maker 5". Jutro wrzucam na stronę pierwsze materiały, ale nie ma co ukrywać - z "PM 5" będzie kupa roboty, bo ta gra jest tak rozbudowana (i długa...), jak żadna inna "Princessa". Chciałabym, żebyśmy w tym wątku wypisywali wszystkie kwestie budzące nasze wątpliwości. Dzięki temu będę wiedziała, którymi aspektami powinnam się zająć w pierwszej kolejności.

Jutro na stronę wrzucam podstawy dotyczące gry - rozpoczynanie nowej rozgrywki, a także info o córce i sposób układania jej planu zajęć. W kolejnym etapie chciałabym opisać podstawowe lokacje w mieście, które można odwiedzić - to jest już praca na dni i tygodnie, bo miejsc na mapie jest ze 20, a prawie każde ma swoje pod-lokacje (jeśli mogę użyć takiego określenia). Piszcie o czym warto jeszcze wspomnieć na stronie i które kwestie powinny być opisane możliwie jak najszybciej.

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


17 kwi 2008, o 16:39
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: PM 5 - FAQ
Akane napisał(a):
Zakładam wątek, który (mam nadzieję) ułatwi mi pracę nad działem poświęconym "Princess Maker 5". Jutro wrzucam na stronę pierwsze materiały, ale nie ma co ukrywać - z "PM 5" będzie kupa roboty, bo ta gra jest tak rozbudowana (i długa...), jak żadna inna "Princessa". Chciałabym, żebyśmy w tym wątku wypisywali wszystkie kwestie budzące nasze wątpliwości. Dzięki temu będę wiedziała, którymi aspektami powinnam się zająć w pierwszej kolejności.

Zważywszy na ilość zakończeń jakie widziałam na angielskiej stronie to muszę się zgodzić :lol2: Chyba za jakiś czas zacznę w to grać


17 kwi 2008, o 17:36
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 21:23
Posty: 600
Post Re: PM 5 - FAQ
P - Da sie zamnienc corke na jakas ladniejsza? :rotfl:


17 kwi 2008, o 20:23
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: PM 5 - FAQ
XEN0N napisał(a):
P - Da sie zamnienc corke na jakas ladniejsza? :rotfl:

Zważywszy na to, że w poprzednich się nie dało- śmiem wątpić :jezyk:


18 kwi 2008, o 07:32
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: PM 5 - FAQ
Oj XEN0N, ja tu poważnie pytam, a Ty się wygłupiasz ;) Chociaż łączę się z Tobą w bólu, córka coś mało udana, zwłaszcza w porównaniu z Patricią... :( Reszta postaci też średnio urodziwa, tyle dobrego, że z wiekiem kilku panów zyskuje na atrakcyjności ;)

Ale wróćmy do meritum :>

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


18 kwi 2008, o 07:39
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: PM 5 - FAQ
Akane napisał(a):
Oj XEN0N, ja tu poważnie pytam, a Ty się wygłupiasz ;) Chociaż łączę się z Tobą w bólu, córka coś mało udana, zwłaszcza w porównaniu z Patricią...

Nie mówiąc o Cube, który niestety jest tu w wersji z dwójki, czyli gorszej wizualnie, ale z nadprzyrodzonymi zdolnościami, a nie tej urodziwszej z czwartej


18 kwi 2008, o 13:50
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: PM 5 - FAQ
Rzeczywiście Cube stracił trochę na uroku, który zyskał w czwartej części serii :(

Ok, co do FAQ - wprowadziłam właśnie informacje o uruchomieniu gry: http://princessmaker.pl/gry/princess_ma ... ie_gry_pm5 Na chwilę obecną brakuje jeszcze detali dotyczących zawodów, jakie możemy wykonywać (z każdym wiążą się pewne korzyści, ale i wady). Postaram się te dane uzupełnić wkrótce.
W ciągu najbliższej godziny lub dwóch, na stronie pojawią się także bliższe dane dotyczące córy i ustalania jej planu zajęć. Jeśli zauważycie, że przegapiłam coś ważnego, dajcie znać :yes:

EDIT: uffff... skończyłam ;) Dane o córze znajdują się tutaj: http://princessmaker.pl/gry/princess_maker_5/corka Jeśli wyłapiecie jakąś głupotę, krzyczcie (nie ukrywam, że ledwo już patrzę na oczy i pewnie jakiś idiotyzm udało mi się popełnić :D).

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


18 kwi 2008, o 20:10
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: PM 5 - FAQ
Po moim powrocie z piekieł, mam jedno jeno pytanie
Jak pozbyć się nastroju córki pod tytułem "wkładamy ten drugi początkowo dostępny ciuch robimy głupią minę obniżamy swoją skuteczność i nie chcemy się w nic innego przebrać" >_<?

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


19 kwi 2008, o 11:23
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: PM 5 - FAQ
Witaj Nemo, właśnie się zastanawiałam gdzieś był, jak Cię nie było :D

Co do focha córki - jakie ma statystyki? Zwłaszcza poziom niezależności?

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


19 kwi 2008, o 11:38
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: PM 5 - FAQ
To nie jest foch...to jest coś gorszego :/ . Te dwie cechy które są normalnie widoczne na ekranie, co są w wartościach powyżej i poniżej zera, są w okolicach -50...

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


19 kwi 2008, o 11:46
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 147 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn