Teraz jest 28 mar 2024, o 11:30




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 222 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona
Znajomi 
Autor Wiadomość
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Znajomi
A miałaś z nim już jakieś wydarzenia? Może po prostu wybrałaś odpowiedź, która zaprzepaściła szansę "chodzenia" - do każdego znajomego w "PM 5" prowadzi pewna droga, czasem zła reakcja na jakąś sytuację potrafi nieźle napaskudzić. Tyczy się to nie tylko chłopaków zresztą, pamiętam jak kiedyś męczyłam się z Reoną...

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


29 paź 2009, o 22:44
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Znajomi
Ta, z tego co pamiętam, to żeby spotkać siostrę Kurogrubcia, trzeba odpowiednio wybierać odpowiedzi w rozmowach z nim...a sama siostra ma event, który daje nam jakieś 15 sekund na wybranie odpowiedniej odpowiedzi, w innym wypadku zaznacza się ta zła (grrrrrrrrrrr) :sigh:...
Dlatego, proponuje zapisywać co tydzień grę :finger2:

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


29 paź 2009, o 22:47
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 lip 2009, o 21:23
Posty: 180
Post Re: Znajomi
Parę razy czyli dwa automatycznie go spotykała córka i były odpowiedzi do wyboru. Za pierwszym razem miał tą swoją kamienną minę, a za drugim się skrzywił (przy wybraniu innej odpowiedzi). Jutro nad tym pomyślę i wczytam wcześniejszy zapis gry.

Edit: córka może też się z nim spotkać w parku "Moon Beach" rano. Ale najpierw spotyka tam Kurodę.

I jeszcze na stacji benzynowej można spotkać Kousei. On jest wszędzie!


29 paź 2009, o 23:28
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Znajomi
Dałam sobie na razie spokój z Kouseki'm (faktycznie Hikakoshi jakoś lepiej do niego pasowało) ze względu na to jakie zakończenie chce osiągnąć (byle związane ze światem nadprzyrodzonym), a tu nieoczekiwanie zaróżowił się kryształ przy Kurodzie. :gwiazdki:
Wolałam kuć żelazo póki gorące, żeby sprawdzić, czy udałoby się córze z nim chodzić. Tym bardziej, że wcześniej trochę zaniedbałam te znajomość. I idzie w bardzo dobrym kierunku- chodzą ze sobą na wieczorne randki i są stałą parą. (Jak wyjdzie mi zakończenie ze ślubem z Kurodą to też nie będzie źle. Najwyżej wczytam wcześniejszy save). Nieźle się uśmiałam, gdy zaproponował po raz pierwszy córce randkę, a jeszcze bardziej jak powiedział, że ją lubi (albo kocha, bo słowo "skidai" jest tłumaczone na oba te sposoby)- zwiał krzycząc, że to zrobił, zanim na dobre do niego dotarło co córka powiedziała- nie dała mu kosza. :rockz: Ogólnie to jego zachowanie wobec młodej strasznie mnie rozczula. :cute:
Córa miała wtedy powyżej 650 silną wolę, 570 dobrych manier, prawie najwyższą charyzmę, 470 atrakcyjność oraz po 100 dla wrażliwości i zaangażowania.


31 paź 2009, o 22:09
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Znajomi
Swoją droga skoro ostatnio temat "Znajomi" zeszło jakoś głównie w kierunku statystyk potrzebnych do zdobycia odpowiedniego chłopaka powinno się dla porządku otworzyć nowy temat? :idea:
Co o tym sądzicie?


31 paź 2009, o 22:10
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Znajomi
Dobry pomysł, już się za to biorę.

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


1 lis 2009, o 00:44
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Znajomi
Wielkie sorry, że nie wstawię tutaj obrazka! Jestem głąbem komputerowym i takie rzeczy mi nie wychodzą, jak robienie fotek w trakcie gry. :cry:
Tym bardzie, że nie ma o tym nadal na stronie :cry: Dostałam od Akizukiego prezent za "bratnią duszę" niedługo po tym jak córka została jego narzeczoną. Była to butelka perfum, które podnoszą o 50 punktów atrakcyjność i o jakieś 10 modę. jeszcze raz za to przepraszam :cry:


11 lis 2009, o 21:40
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Znajomi
Guren, spokojnie! ^^

Robienie screenshotów z gry wcale nie jest trudne ^^ Wystarczy, że w czasie grania wciśniesz klawisz "Print Screen" (poszukaj go na klawiaturze). Po wciśnięciu, otwierasz sobie Windowsowego Painta (ten program do grafiki) i wciskasz "CTRL" i "V". Wszystko, co zostało uchwycone na ekranie, pojawi się w Paincie. Nie musisz nawet tego obrabiać, zapisz jako "png" i wyślij mi na maila, a ja już zrobię resztę. Popróbuj w przyszłości, na pewno Ci się uda i jeszcze wiele fajnych screenów "złapiesz" w trakcie grania. A prezent od Akizukiego na pewno kiedyś Twoja córa znowu dostanie, przy innym podejściu do "PM 5" i wtedy zrobisz obrazek
::):

Lecę dodać info o perfumach na stronie. Dzięki! :*

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


11 lis 2009, o 22:31
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Znajomi
Ajaj, pomyliłam coś przy tych perfumach! Moda rośnie o 4 punkty :gome:


18 lis 2009, o 20:40
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Znajomi
Ci z Was, którzy już mieli okazję zbliżyć do siebie córkę i Kousei, zapewne o tym wiedzą, ale mnie się pierwszy raz zdarzyło, więc... :D Strasznie podoba mi się motyw, gdy Kousei przybywa po naszą pociechę na motorze
:cute:

Lepsze to niż podwożenie samochodem przez Mouri`ego
:;):

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


17 sty 2010, o 21:23
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 222 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn