Teraz jest 28 mar 2024, o 18:40




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Jak tu trafiliście? :D 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 23:05
Posty: 236
Post Jak tu trafiliście? :D
W jednym z działów jest pytanie o Wasze pierwsze "spotkanie" z "Princess Maker", a ja jestem ciekawa jak trafiliście na tę stronkę :D Ja trochę przez przypadek, bo wędrowałam po zupełnie innej stronie i tam znalazłam adres prowadzący do princessmaker.pl. W sumie wierzyć mi się nie chciało, bo za czasów pogrywania w dwójkę szukałam informacji o tej grze i żadnej polskiej strony nie znalazłam :| No oook, było to dość dawno temu, ale jednak :D Kliknęłam i wpadłam na dobre, chyba jakoś na początku grudnia :P A Wy? :D

_________________
Królowa offtopu i hiperaktywna wiewióra :D


12 lut 2008, o 11:24

Dołączył: 26 sty 2008, o 02:25
Posty: 9
Post Re: Jak tu trafiliście? :D
Ze mną Akane sie po prostu skontaktowała - nie był więc to żaden wysiłek z mojej strony :P

nu właściwie była od paru lat moja ... :P

_________________
Obrazek


12 lut 2008, o 12:58
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 23:05
Posty: 236
Post Re: Jak tu trafiliście? :D
To nie wiem jak ja szukałam, jakaś ślepa chyba byłam :shock: Na Twoją stronkę trafiłam dopiero z tej - weszłam przez Dział Linków czy jakoś tak. Sierota ze mnie :oops:

_________________
Królowa offtopu i hiperaktywna wiewióra :D


12 lut 2008, o 13:10
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sty 2008, o 19:15
Posty: 258
Post Re: Jak tu trafiliście? :D
Nic nie przypuszczając, przeglądałam zagraniczną stronę poświęconą Princess Maker.
Z ciekawości zajrzałam do linków. Patrzę, a tu odnośnik do nowej, całkiem mi nieznanej polskiej strony.
Po raz pierwszy zajrzałam tutaj tak jakoś pod koniec grudnia. I powiem, że nie żałuję :D


13 lut 2008, o 22:35
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Jak tu trafiliście? :D
Pai, wyręczyłaś mnie z tym tematem ;) Sama chciałam podpytać forumowiczów jak znaleźli się na princessmaker.pl :) Część osób wędruje sobie między tym serwisem, a stronką Demonlady (która była tak miła i zgodziła się na wymianę linkami :)), a co do innych użytkowników... no właśnie :D Staram się informować o istnieniu strony gdzie tylko się da, licząc że uda nam się tutaj zebrać sporą grupę miłośników "Princess Maker" (a że takich w Polsce nie brakuje, jestem pewna). No moi drodzy - piszcie, piszcie :D

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


13 lut 2008, o 23:14
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 23:05
Posty: 236
Post Re: Jak tu trafiliście? :D
Hehe, do usług :D Pewnie jeszcze nie jeden temat zdarzy mi się założyć :lol:

_________________
Królowa offtopu i hiperaktywna wiewióra :D


16 lut 2008, o 18:54
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Jak tu trafiliście? :D
Ja najzwyczajniej w świecie...użyłem Google :P. Pierwszą rzeczą która mi się objawiła po wpisaniu "Princess Maker" w w\w była ta strona :).

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


22 lut 2008, o 20:57
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lip 2008, o 04:02
Posty: 65
Post Re: Jak tu trafiliście? :D
Ja trafiłem tu trochę inaczej. Po prostu zbierałem wieści o 3x3 Eyes na stronkę www - więc szperałem po necie. Wpisałem w googlu słowo 'Pai' i wyskoczyły mi linki. Przeglądam a tam pisało Pai Princess Maker. Myślę sobie - kurde przecież grałem w tą za#$#ą grę pod DoSem.

Klikam otwiera się serwis Akane. Patrzę jak wryty a tu cyfry PM 3,4,5 :boje: Byłem w szoku, że ta gra jest nadal kontynuowana - wybaczcie niewiedzę ale po prostu nie wiedziałem :yes:.

Klikam na Forum i tak sobie myślę:

Ciekawe czy oni też tak polubili Princess Maker 2 czy mi odbija?

Wchodzę i łoł... widzę małe grono maniaków. Przeglądam opinie o pozostałych częściach gry. Poczytałem i stwierdziłem że zostaję - bo może się czegoś ciekawego dowiem i pomogę technicznie jak coś. Postanowiłem zalogować się na mój prawie zapomniany nick...

Po przebrnięciu kilku tematów stwierdziłem że to forum jest inne. Jakieś takie niezbyt typowo polskie. Brakowało w nim kilku typowo polskich rzeczy : chamstwa, wyzwisk, zarozumiałości, narcyzmu, przekleństw i totalnego bajzlu - za co brawa dla Akane ''^^''

;)


Ostatnio edytowano 25 lip 2008, o 09:01 przez Yakumo, łącznie edytowano 1 raz

25 lip 2008, o 05:35
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Jak tu trafiliście? :D
Yakumo napisał(a):
Po przebrnięciu kilku tematów stwierdziłem że to forum jest inne. Jakieś takie niezbyt typowo polskie. Brakowało w nim kilku typowo polskich rzeczy : chamstwa, wyzwisk, zarozumiałości, narcyzmu, przekleństw i totalnego bajzlu - za co brawa dla Akane ''^^''


Brawa należą się udzielającym się na forum ludziom. To dzięki nim panuje tu atmosfera życzliwości. I mam nadzieję, że tak pozostanie, bo nie chciałabym aby pewnego dnia zjawiły się tu osoby fałszywe i obłudne, próbujące narobić zamieszania dla samej frajdy robienia zadymy. A niestety są tacy.

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


25 lip 2008, o 08:09
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 cze 2008, o 13:36
Posty: 563
Lokalizacja: Piaseczno
Post Re: Jak tu trafiliście? :D
A ja, szczerze mówiąc, nie pamiętam już jak się tu znalazłam :D Serio.... Zanik pamięci. Chyba czegoś szukałam w internecie, gdzieś się mi w oczy się rzuciło "Princess Maker", przypomniałam sobie stare dobre czasy z dwójką, chciałam sobie trochę odświeżyć pamieć, zgooglowałam i wylądowałam tutaj... Chyba... :jezyk2:

_________________
- Ach, ja bym tego nie zniósł, żeby Tygrys miał zostać Smutny! - rzekł Prosiaczek bez przekonania.
- Tygrysy nigdy nie zostają Smutne - wyjaśnił Królik. - One przechodzą przez to ze Zdumiewającą Szybkością.


13 wrz 2008, o 00:04
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn