Teraz jest 28 mar 2024, o 19:18




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Nowe działy 
Autor Wiadomość
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Nowe działy
Założyłam ten temat, żeby poznać Wasze opinie. Znalazłam dzisiaj parę ciekawych filmików na YouTube (z różnych części "Princess Maker") i przypomniała mi się sugestia Momoko o utworzeniu działu "Znalezione w sieci". Ponieważ póki co "znalezione" są wyłącznie filmy, postanowiłam dodać działy "Filmiki" w każdej z sekcji (czyli dla PM1, PM2, PM3 itd.). Póki co nie ma tego dużo, ale myślę, że takie ciekawostki jak np. reklama "Princess Maker 4" emitowana w japońskiej telewizji, warto w serwisie umieścić. Co Wy na to?

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


13 mar 2008, o 18:42
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 21:23
Posty: 600
Post Re: Nowe działy
ciekawostki sa ciekawe :mrgreen:


13 mar 2008, o 18:44
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Nowe działy
Hehe ;) Ciekawostką to jest coś na kształt trailera do "Princess Maker 1" :jezyk:

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


13 mar 2008, o 20:33
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Nowe działy
Zawsze można tam potem powrzucać filmiki porobione przez graczy i odwiedzających stronę (o, chociażby zrobienie takiego filmiku może być osią konkursu jakiegoś?), a trailery i reklamy rzeczywiście są strasznie ciekawą rzeczą :) (acz szczerze mówiąc, samemu by mi się szukać nie chciało, a tak wszyscy wygodniccy jak ja mają je w jednym miejscu :D)

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


14 mar 2008, o 23:32
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Nowe działy
No właśnie chodzi mi po głowie "zrzucanie" choćby filmów z zakończeń z "Princess Maker 4". Myślę, że mogłoby to się spotkać z zainteresowaniem. Zwłaszcza, że niektóre zakończenia naprawdę są warte obejrzenia. Nie wiem tylko jak rozwiązać kwestię tłumaczenia, bo filmik po japońsku to jednak nie to samo, co filmik z tłumaczeniem (nawet "Atlasowym").

Póki co pouzupełniam dzisiaj poszczególne "princessowe" sekcje tymi filmikami, które dotąd udało mi się wydłubać na YouTube. Ale to pewnie koło 16:00-17:00.

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


15 mar 2008, o 12:23
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 21:23
Posty: 600
Post Re: Nowe działy
wg mnie swietna sprawa :spoko:


15 mar 2008, o 13:15
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sty 2008, o 19:15
Posty: 258
Post Re: Nowe działy
Akane napisał(a):
No właśnie chodzi mi po głowie "zrzucanie" choćby filmów z zakończeń z "Princess Maker 4". Myślę, że mogłoby to się spotkać z zainteresowaniem. Zwłaszcza, że niektóre zakończenia naprawdę są warte obejrzenia. Nie wiem tylko jak rozwiązać kwestię tłumaczenia, bo filmik po japońsku to jednak nie to samo, co filmik z tłumaczeniem (nawet "Atlasowym").

Można by spróbować przetłumaczyć o co biega w zakończeniu i napisy nałożyć na film przy użyciu jakiegoś programu do edycji video. Albo dużo prościej - tłumaczenie do konkretnego zakończenia po prostu zamieścić na stronie w odpowiednim do tego dziale.


15 mar 2008, o 13:57
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Nowe działy
Momoko napisał(a):
Można by spróbować przetłumaczyć o co biega w zakończeniu i napisy nałożyć na film przy użyciu jakiegoś programu do edycji video.


Na tym by mi właśnie najbardziej zależało - takie "dopieszczone" filmiki z zakończeń byłyby prawdziwymi rarytasami (/me się rozmarzyła :D). Ok, decyzja zapadła. Zabiorę się za to, sprawę wpisuję na listę "do zrobienia" :yes:

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


15 mar 2008, o 14:20
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Nowe działy
Ok, w działach wprowadzone zostaną małe zmiany - rozróżnimy filmy pochodzące z gry (rejestrowane przez nas ;)) od tych "komercyjnych". Trochę mam z tym dłubania, więc zmiany na stronie będą widocznie nieco później niż początkowo planowałam, ale za to pierwsza próba zarejestrowania zakończenia wypadła pomyślnie :D Tyle tylko, że wyszła mi straszna kobyła, a nie filmik - 45 MB... Ale pobawię się później konwerterami i podmienię wersje ;)

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


15 mar 2008, o 19:11
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sty 2008, o 19:15
Posty: 258
Post Re: Nowe działy
Akane napisał(a):
Trochę mam z tym dłubania, więc zmiany na stronie będą widocznie nieco później niż początkowo planowałam, ale za to pierwsza próba zarejestrowania zakończenia wypadła pomyślnie :D Tyle tylko, że wyszła mi straszna kobyła, a nie filmik - 45 MB... Ale pobawię się później konwerterami i podmienię wersje ;)

Nie ma pośpiechu, najważniejsze żebyś miała ochotę, to robić. A z czasem do wszystkiego się po kolei dojdzie.
Przecież "nie od razu Rzym zbudowano" ;)


16 mar 2008, o 11:14
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn