Teraz jest 28 mar 2024, o 17:16




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Wasze uwagi o serwisie princessmaker.pl 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 sty 2008, o 18:34
Posty: 156
Post Re: Wasze uwagi o serwisie princessmaker.pl
Jak to nie przewidują transportu do Polski? :shock:


20 lip 2008, o 21:02
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Wasze uwagi o serwisie princessmaker.pl
Jakiż to serwis taki sprytny i miły jest? Pewnie coś gdzie się da do nas sprowadzić znajdzie...

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


20 lip 2008, o 21:04
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Wasze uwagi o serwisie princessmaker.pl
HimeyaShop. Przy składaniu zamówienia należy wybrać z rozwijalnej listy kraj, do którego ma być wysłana paczka. Polska na owej liście nie jest uwzględniona. Chyba maila do nich napiszę z pytaniem co mam zrobić w takiej sytuacji, bo ciężkiej cholery dostaję...

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


21 lip 2008, o 12:02
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 sty 2008, o 18:34
Posty: 156
Post Re: Wasze uwagi o serwisie princessmaker.pl
Ale lipa :(


22 lip 2008, o 07:46
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lip 2008, o 04:02
Posty: 65
Post Re: Wasze uwagi o serwisie princessmaker.pl
Pisz pisz Akane. Może ruszą czachami. Sądzę że to dlatego że ponad połowa japończyków nie wie co to jest Polska i gdzie leży. Sprawdzone w praktyce :sciana:


22 lip 2008, o 19:24
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Wasze uwagi o serwisie princessmaker.pl
Yakumo napisał(a):
Sądzę że to dlatego że ponad połowa japończyków nie wie co to jest Polska i gdzie leży. Sprawdzone w praktyce :sciana:

Za to całkiem sporo z nich kojarzy Fryderyka Chopina. Nawet Japończycy stworzyli grę o nim i jego muzyce (jeden kombos to nawet "Orzeł Biały" się zwie)


22 lip 2008, o 19:53
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Wasze uwagi o serwisie princessmaker.pl
Zresztą nie tylko Japończycy nie kojarzą co to jest Polska i przede wszystkim gdzie. Problem z wysyłką Akane o tym świadczy


22 lip 2008, o 19:55
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Wasze uwagi o serwisie princessmaker.pl
Ethernal Sonata to się nazywało.

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


22 lip 2008, o 20:01
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Wasze uwagi o serwisie princessmaker.pl
Oki, dzisiaj wyślę do HimeyaShop maila z zapytaniem. Jak się odezwą to dam Wam znać, może w jakimś odrębnym wątku o zakupach online ;) Trochę rzeczy mi się zdarzyło nabyć tu i ówdzie, więc mogę się podzielić doświadczeniami - kto wie, może się komuś takie info przyda :) Tymczasem tutaj EOT i wracamy do tematu głównego wątku ;)

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


23 lip 2008, o 09:02
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2008, o 21:24
Posty: 201
Lokalizacja: Poznań
Post Re: Wasze uwagi o serwisie princessmaker.pl
Ze stroną zapoznaję się raptem 42 minuty (z zegarkiem w ręku ;P), przebrnąłem pobierznie, a zasadniczo zacząłem od dłubania na forum. Uwagi mam zatem takie dosyć wstępne, ale może zostaną uznane za pomocne (jakby nie było pierwsze wrażenie sie liczy, nie? :D). Pozwolę sobie napisać uwagi z rozbiciem na "Uwagi o stronie" i "Uwagi o forum", może to nabierze czegoś na kształt przejrzystości i wygodniej się będzie czytało. Za sens nie ręczę :D Mam trudności z wysławianiem myśli, zwłaszcza w formie pisanej (w mówionej zawsze się można wspomóc gestykulacją ;P). No to jedziem ;)

Uwagi o forum

Na początku był chaos. I chyba tak zostało ;) O ile podfora potworzone z sensem, o tyle przebicie się przez wątki nie jest miętą z bubrem. Sprecyzuję: offtopy. Nagminne. A dopiero zacząłem się przez forum przebijać. Ludzie uczestniczący w dyskusjach od początku pewnie się tu odnajdują bez problemu, ale nowe jednostki mogą pogubić się na maxa. Zwłaszcza te, dla których "Princess Maker" jest nowością samo w sobie. Postów naklepanych dużo, więc aktywność jest i to się chwali. ALE: offtopy biją po oczach.

Uwagi o stronie

O merytoryce ciężko się wypowiadać bez znajomości przedmiotu sporu. Znaczy tego, zainteresowania ;P Czyli rzeczonych gier o nazwie wiadomej. Cukierkowe to wszystko, ale domyślam się, że w klimacie serii (wychowywanie księżniczek ma prawo być cukierkowe). Idzie się przyzwyczaić, bo krecha przyjemna. Strona (w przeciwieństwie do forum) raczej przejrzysta. I nawet się po paru minutach zacząłem orientować co i jak i czego się spodziewać :D Część obrazków przejrzałem, liznałęm trochę tekstu (tyle, co by się na wakacjach nie przemęczyć ;P). Czyta się miło. ALE: trochę w mojej opinii strona jest za wąska, przez co mniej informacji się mieści. Sonda: niby fajna rzecz, o ile userzy korzystają. Reklamę przeniósłbym gdzie indziej (domyślam się, że to wymiana linków, nie musi być chyba tak wyeksponowana). Aktualności gites, akurat tego bym nie ruszał. Przy okazji: "szapoba" za dość częste update`y (poza wakacjami, ale to sezon martwy na wielu stronach, to się nie będę czepiać). Uatrakcyjnić by stronę na pewno można, może jakimiś elemetnami Flash? Za stytczne to wszystko jak na mój szalony gust. Ale nie jest szmirą, a to już sukces ;] Bo o tak słodkiej grze pewnie można by zrobić stronę kiczowatą. Więcej uwag będzie, jak sobie przejrzę całość raz jeszcze. To uwagi na świeżo ;]

_________________
Thebeściacy forumowi: Crysuella, Xenydyn, Cloudyn ;P
---
Embrace your dreams. And, whatever happens, protect your soldier honor...


27 lip 2008, o 21:54
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn