Teraz jest 29 mar 2024, o 01:42




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Niucon 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 lip 2008, o 22:38
Posty: 5
Lokalizacja: Centrum
Post Niucon
Hej, wspolorganizuje konwnet, Niucon ( niucon.ifan.pl ), ktory odbedzie sie 10-12 pazdziernika 2008 we Wroclawiu, i chcialabym sie zapytac, czy ktos bylby zainteresowany przygotowaniem panelu/prelekcji/pogadanki na temat zwiazany z Princess maker?


30 lip 2008, o 08:01
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 23:05
Posty: 236
Post Re: Niucon
Hej laureanne :D A jakie trzeba spełnić wymagania poza dobrymi chęciami? :D

_________________
Królowa offtopu i hiperaktywna wiewióra :D


30 lip 2008, o 10:23
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 lip 2008, o 22:38
Posty: 5
Lokalizacja: Centrum
Post Re: Niucon
dobre pytanie :)

wystarczy przyjechac na konwent, np. popelnic panel i swietnie sie bawic :D

panel moze byc na rozne tematy, np. historia gry, stroje w pm, jak poslubic ksiecia itp. jedyny warunek to temat na godzinke, nie trzeba caigle czytac, mozna cos pokazywac ( beda uzyczone komputery ), odpowiadac na pytania, zrobic quiz czy cos w ten desen. jesli chce ktos zaprezentoac cos poza tematyka PM to nie ma sprawy :D


31 lip 2008, o 22:54
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Niucon
Warto byłoby rzeczywiście kogoś z forum wysłać, a że sporo czasu zostało, to moglibyśmy jakiś forumowy plan ataku...erm, plan prezentacji przygotować :). Jakieś pomysły+chętny do bycia delegatem?

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


1 sie 2008, o 14:46
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Niucon
Ja bardzo chętnie przygotuję prezentację (bądź jej część), natomiast nie mogę zadeklarować, że na 100% ją wygłoszę. Zwykle o wolnych weekendach dowiaduję się z mniej więcej tygodniowym wyprzedzeniem, a to "trochę" późno w takim przypadku. A skoro nie mam pewności, czy będę na konwencie, to na prowadzącego pchać się nie będę. Z dziką chęcią natomiast wyposażę naszego reprezentanta w rozmaite materiały i mogę się zająć przygotowaniem ewentualnych plakatów etc. Niech stracę, trochę tego mogę "ufundować" w nadziei, że taka skromna forma reklamy zachęci kogoś do zajrzenia na stronę i forum :D

No i zgadzam się z Nemo, że wspólnymi siłami powinno nam się udać przygotowanie jakiegoś fajnego, godzinnego panelu :yes:

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


1 sie 2008, o 15:54
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 21:23
Posty: 600
Post Re: Niucon
Tylko kto sie do wroclawia wybierze, teoretycznie z checia bym wpadl ale po paru godzinach jazdy pociagiem w takiej temperaturze watpie zebym sie do czegos nadal poza poceniem.


1 sie 2008, o 16:12
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Niucon
XEN, w październiku chyba nie przewidujesz aż takich upałów, co? :>

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


1 sie 2008, o 22:16
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Niucon
Od razu Wrocławskie knajpki byś zwiedził ;)!

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


1 sie 2008, o 22:47
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 21:23
Posty: 600
Post Re: Niucon
Jak nie, dzis malo co sie nie ugotowalem, chyba 30 stopni bylo. Ale czy sie gotuje czy nie lubie taka pogode, albo jest slonecznie i cieplo albo zima i zimno :mrgreen:
Nemo napisał(a):
Od razu Wrocławskie knajpki byś zwiedził ;)!

Juz zwiedzalem fakt ze nic nie pamietam nie wiem czy to swiadczy o pysznej zabawie czy postepujacej sklerozie.


2 sie 2008, o 03:20
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Niucon
XEN0N napisał(a):
Jak nie, dzis malo co sie nie ugotowalem, chyba 30 stopni bylo. Ale czy sie gotuje czy nie lubie taka pogode, albo jest slonecznie i cieplo albo zima i zimno :mrgreen:


Tu się zgadzam :D Też uważam, że pogoda powinna być konkretna ;) Najgorzej jak jest takie "nie wiadomo co". Ni to ciepło, ni to zimno, w swetrze za gorąco, w krótkim rękawku człowiek szczęka zębami. Idiotyzm. Jak dla mnie wiosny i jesieni mogłoby nie być ;)

XEN0N napisał(a):
Juz zwiedzalem fakt ze nic nie pamietam nie wiem czy to swiadczy o pysznej zabawie czy postepujacej sklerozie.


Hmmm... Który to był kon? BAKA jak sądzę, bodaj w 2005 roku... Wyskoczyliśmy na rynek na piwo, ale zwiedziłam tylko jeden pub i nawet nie pamiętam nazwy ;) Także chyba jest to wina postępującej sklerozy :D Nie przejmuj się, dziadku XEN, nie jesteś osamotniony ;)

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


2 sie 2008, o 06:09
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn