Teraz jest 28 mar 2024, o 17:33




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Mój Princez Mejker 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 wrz 2009, o 01:25
Posty: 48
Post Mój Princez Mejker
No wiec jak znajde gdzies zgubiony zapal ,czas ( ktorego zawsze mialem nadmiar ) i checi biore sie za robienie czegos na wzor PM . Tworzeniem gry sam sie zajme , zaloze sie takze ze znajde jakiegos dobrego artyste ( artystke ^^ ) z deviantart'a , z udzwiekowieniem nie powinno byc problemow .. oto magiczny plan dzialania :


1. Przejde wszystkie PM i gry PMo podobne zeby miec ogolne pojecie jak takie gry sa zrobione , co z tych gier chce wyciagnac a co wywalic .

2. Stworzyc odpowiedni dokument z cala rozpiska gry ( stworzyc doc'a ) . Tutaj Wy bedziecie mogli mi pomoc ^^

3. Wlasciwa produkcja gry


Martwia mnie tylko prawa autorskie xP ale co tam.. Ogolnie mam juz duzo ciekawych pomyslow . Sama rozgrywka bedzie przypominala dosyc ta z PM2 + że w kazdej dziedzinie bedziesz czerpal taka sama sytuacje z rozwijania jej ( nie to co w PM2 gdzie np. zostal polozony mocny nacisk na walke ,o wiele mniejszy niz np. na gotowanie ) .


26 wrz 2009, o 20:54
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 lip 2009, o 21:23
Posty: 180
Post Re: Mój Princez Mejker
Jak dla mnie wystarczy jak producent Princess Maker połączy PM2 i PM4. i będzie super. Ja bym się raczej martwiła, bo może to forum mieć kłopoty przez takie deklaracje o łamaniu praw autorskich.


26 wrz 2009, o 20:58
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 wrz 2009, o 01:25
Posty: 48
Post Re: Mój Princez Mejker
xD a co ja moge poradzic ... ja chce stworzyc gre PM PODOBNA , nie kopie PM . Pozatym forum nie moze miec klopotow przez to ze jakas osoba zdeklarowala ze bedzie robila gre podobna (do tego watpie zeby Japonski wywiad mial tu swoje wtyki xP ) .


26 wrz 2009, o 21:03
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2009, o 23:05
Posty: 534
Post Re: Mój Princez Mejker
Zrób patcha zangielszczającego do PM4 albo PM5. Albo do Prince Maker najlepiej! Wiesz, ile ludzi będzie cię wielbiło pod niebiosa?! :doping:

_________________
Obrazek


26 wrz 2009, o 21:03
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 wrz 2009, o 01:25
Posty: 48
Post Re: Mój Princez Mejker
Zrobilbym o ile chcialo by mi sie uczyc jak szukac japonskich slow w hex editorach.. xD ogolnie ciezko dobre tutki znalezc , malo sie na tym znam... a niechce mi sie zbytnio tego uczyc .

Jej 0 wiary we mnie :< ja cos chce zrobic, kto wie co by z takiej gry moglo powstac , mogloby Wam sie spodobac nawet bardziej od PM'ow...ale przewaznie tak jest , ludzie ktorzy cos maja co lubia - nie lubia probowac nowych rzeczy . ^^ inna sprawa czy ta gra wogole ujrzalaby swiatlo dzienne >..<


26 wrz 2009, o 21:05
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn