Teraz jest 19 kwi 2024, o 09:01




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
Problem z instalacją PM 4 
Autor Wiadomość

Dołączył: 16 maja 2008, o 22:06
Posty: 5
Post Re: Problem z instalacją PM 4
zainstalowałem Princess Maker 4 jeszcze raz (tym razem w applocale), patch się uruchomił poprawnie, uruchomił princess maker 4 bez zgodności z win 98 włączyłem applocale i gra uruchomiła się poprawnie. Wielkie Dzięki za pomoc


6 wrz 2008, o 19:47
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2008, o 02:20
Posty: 23
Post Re: Problem z instalacją PM 4
Cześć wszystkim przepraszam, że tak bez ogródek, ale mam ten sam problem i byłabym wdzięczna za ten patch. Grałam do tej pory tylko w dwójkę i wreszcie uało mi się znaleźć coś ponadto, dzięki szanownemu użytkownikowi XENON (raz jeszcze dziękuję!)

Będę bardzo zobowiązana za pomoc.

A co dokładnie się robi? Dokładnie to samo co opisywali użytkonicy poniżej. Aplikacja albo robi tzw crash albo wyskakuje komunikat o DVD-Rom.


10 wrz 2008, o 02:25
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 21:23
Posty: 600
Post Re: Problem z instalacją PM 4
Patch jest tutaj (na drugiej stronie tego teamtu)
download/file.php?id=82

Musisz zainstalowac gre przy uzyciu applocale, potem uzywasz patcha. Uruchamiasz gre przez applocale. Powinno dzialac, jesli nie dziala to moze ustawienie zgodnosci pomoze.


10 wrz 2008, o 02:48
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2008, o 02:20
Posty: 23
Post Re: Problem z instalacją PM 4
O, nie doczytałam. :oops:
Spróbuję, dziękuję za sugestie.

EDIT: Hmm. Jak dołączam patach, nadal wyskakuje to samo. Jak zmieniam zgodność na windows 98 i uruchamiam przez applocale to nie dzieje się absolutnie nic. Nic się nawet nie pojawia :?:


10 wrz 2008, o 11:40
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 21:23
Posty: 600
Post Re: Problem z instalacją PM 4
A instalacje (gry) zostala zrobiona przez applocale? Opisze kroki po ktorych powinno wszystko dzialac.

1. Instalacja oblsugi jezykow japonskich.
2. Instalajca & konfiguracja applocale ( Wszystko opisane jest na stronie w niezbedniku gracza)
3. Instalacja gry przez applocale (uzywamy applocale na setup)
4. Aplikacja patcha (tu nie jestem pewien czy z applocale czy bez - taka moja pamiec)
5. Uruchomienie gry przez applocale (pm.exe)


10 wrz 2008, o 12:53
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2008, o 02:20
Posty: 23
Post Re: Problem z instalacją PM 4
Wzystko robiłam jak piszesz i jak jest wszędzie napisane. Patch i tak czy siak zainstalowany daje efekt tylko taki, że nie ma już komunikatu o DVD, ale gry też nie ma nie wiedzieć czemu. obsługę języków azjatyckich mam dawno zainstalowaną, piszę po japońsku w wordzie i normalnie wyświetlam stroy japońskie. System mam XP, wprawdzie hiszpański ale to chyba nie ma większego znaczenia.


10 wrz 2008, o 16:25
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 21:23
Posty: 600
Post Re: Problem z instalacją PM 4
Hmm to brak mi pomysłow, jakis komunitkat wyskakuje? Mozesz wkleic screen shoot?
Mozesz spróbować przełączyć język sysemu na Japonski i wtedy sprobowac. Ale jesli piszesz ze wszystko wykonywalas jak instrukcjach to powinno dzialac.


10 wrz 2008, o 16:32
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Problem z instalacją PM 4
Czyżby jednak bruździła hiszpańska wersja Wina? :roll:

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


10 wrz 2008, o 16:33
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2008, o 02:20
Posty: 23
Post Re: Problem z instalacją PM 4
W tym sęk, że nie ma co wklejać bo po uruchomieniu aplikacji przez applocale nic się pojawia, tylko pulpit jak zwykle, tak jakby aplikacja w ogóle nie odpowiadała. Zobaczę ze zmianą języka jeszcze...a może..a czy ta gra działa pod dosem? Może przez Dosbox dałoby się uruchomić, może to kwestia CPU czy czegoś w tym stylu? Princess maker 2 uruchamiałam bez problemu pod dosem, dałoby się z tym tak może?

Hmm nie powinno mu to robić większej różnicy przy zainstalowanej obsłydze języków azjatyckich, ale jeśli tak no to trudno.


Ostatnio edytowano 10 wrz 2008, o 16:44 przez mainishi, łącznie edytowano 1 raz

10 wrz 2008, o 16:40
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Problem z instalacją PM 4
Oj nie, "PM 4" to gra typowo "windowsowa". Stosunkowo młoda zresztą.

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


10 wrz 2008, o 16:42
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn