Teraz jest 28 mar 2024, o 16:36




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Dziennik tatuśka Cloud`a 
Autor Wiadomość
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Dziennik tatuśka Cloud`a
Nie gome, Akane, tylko powinnaś wyegzekwować coś w rodzaju relacji
:doping: <-- :kara: ...

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


28 lis 2008, o 00:32
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Dziennik tatuśka Cloud`a
Pewnie w końcu trzeba będzie
:evil:

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


28 lis 2008, o 00:34
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2008, o 21:24
Posty: 201
Lokalizacja: Poznań
Post Re: Dziennik tatuśka Cloud`a
Nastała jesień. Kasa wygrana w turnieju topniała, a Kaśka szkoliła się w fechtunku, awansując na kolejny poziom wtajemniczenia. Pojedynki uliczne, na które Kacha była od czasu do czasu wyzywana, stały się normą, umiejętności walki szybowały w kosmos, a ja pękałem z dumy. Uznałem, że czas na wykopanie Katarzyny do krainy lodu i śniegu, na
poszukiwanie trzeciego bandziora. Nie ukrywam, że spodobały mi się wędrówki Katarzyny w tych okolicach, zwłaszcza pikowanie ze skarp i lądowanie odnóżami do góry w zaspach - poezja :D Wrogowie co prawda mało urozmaiceni i słabi, ale za to sceneria całkiem sympatyczna. Trzeciego bandziora Kacha odnalazła w pewnym domku i błyskawicznie złoiła mu skórę. Po czym krokiem tryumfatorki powróciła do królestwa, inkasując nagrodę. Papa Cloud był dumny :D Jednocześnie zauważyłem jednak, że nie za bardzo wiem co dalej z Kaśką robić. Na wyprawy jakoś nie miałem chęci jej już wykopywać, ostatecznie bandyci zostali pochwyceni, smoki rozwalone, a pomniejsze potwory Katarzyna rozkładała na łopatki kiwnięciem palca. Nawet kasy nie było jak uzbierać dzięki tym wędrówkom. Przez myśl co prawda przeleciało mi napadanie na szwendających się po okolicach królestwa kupców, ale zrezygnowałem z wcielania owych pomysłów w życie. Czas zatem płynął, Kaśka biegała na zajęcia, a ja ze zniechęceniem patrzyłem na wciąż zmniejszającą się zawartość sakiewki. Co gorsza nie miałem pomysły na pracę dla córy. Stróżowanie na cmentarzu przestało mi się podobać, uznałem, że czas wypróbować coś nowego. Przejrzałem dostępne fuchy, przez kilka chwil usiłowałem wyobrazić sobie Katarzynę w roli kurtyzany, uśmiechnąłem się krzywo pod nosem i wysłałem córę na polowanie. Kiedyś przecież próbowała się za te pracę zabrać (i poniosła porażkę), ale jakby nie patrzeć minęło od tamtej pory sporo czasu, a umiejętności córy znacznie wzrosły. I cóż się okazało? Katarzyna poradziła sobie doskonale! Co prawda mordowanie niewinnych zwierzątek przyczyniało się do szybkiego wzrostu liczby grzechów na Kaśkowym sumieniu, ale za to wizja rychłego bankructwa świńskim truchtem odbiegła w kierunku horyzontu....

[Przy tej okazji muszę wspomnieć, że wraz ze zdobywaniem umiejętności dotyczących walenia po mordzie, córę mą odwiedzała niejaka Valkiria, chwaląca Katarzynę za upór w dążeniu do masakrowania przeciwników. Co przyjemniejsze, zwiększała także współczynniki bitewne córy. Gdy Kacha zaczęła odnosić sukcesy na polowaniach, Valkiria pojawiła się kolejny raz i dała córze dość wypaśny miecz]

Na szesnaste urodziny ofiarowałem córce filiżankę i nie zważając na protesty Cube`a marudzącego coś o przemęczeniu Katarzyny, radośnie wysyłałem ją do roboty i z uśmiechem obserwowałem jej postępy. Kolejny rok przeleciał dość typowo - praca na polowaniach, bójki uliczne, relaks w postaci latania po mieście. W dniu siedemnastych urodzin zafundowałem Katarzynie książkę, a zaraz potem zabrałem ją na wakacje. Gdy nastały dożynki, Kaśka rozgromiła przeciwników, zgarnęła główną nagrodę, a do mnie dotarło, że to ostatni Harvest Festival w tej grze i zrobiło mi się jakoś smutno. Zapisałem stan gry, a potem rzuciłem okiem na statystyki córy. Liczba grzechów wyglądała niepokojąco, wybrałem się zatem z Kachą do kościoła i dałem parę razy na tacę, co spotkało się z aprobatą pingwina i poskutkowało oczyszczeniem sumienia Katarzyny. Ostatni rok pod moim dachem Kaśka spędziła ćwicząc się w fechtunku i biegając na polowania, od czasu do czasu dając na tacę, a ja zastanawiałem się co też mi z tej dziewuchy wyrośnie. Tuż przed osiemnastką zapisałem stan gry (na wszelki wypadek ;P), raz jeszcze pobiegłem do kościoła i dałem łapówkę pingwinowi, Kaśce rzuciłem kieszonkowe, co by nie wkraczała w dorosłość ze zbyt wysokim stresem i w napięciu czekałem na podsumowanie mych ojcowskich dokonań.

Przyznam, że byłem zaskoczony in plus :) Córka wyrosła na:

Załącznik:
kaska.jpg
kaska.jpg [ 182.49 KiB | Przeglądane 21994 razy ]


Sądziłem, że do tego zakończenia potrzeba wyższego IQ... No ale :D A oto i statsy mojego dziecka:

Załącznik:
kaska-statsy.jpg
kaska-statsy.jpg [ 240.12 KiB | Przeglądane 22021 razy ]


Kilka słów podsumowania jeszcze:
- liczba ucieczek Kaśki: zero bodaj, nie kojarzę by kiedyś dała nogę
- rywalka na dożynkach: Anita
- poziom relacji z papą: 5 (co tak niski? Źle jej było czy co? ;P)
- poziom relacji z CPR: 17

Ogólnie jak na pierwsze podejście to dumny z siebie jestem jak nie wiem.

Aha, no i sorasy za to, że czekaliście dość długo na to ostatnie podsumowanie. Głównie przepraszam Akuśkę, której obiecałem wrzucenie tego dobrych 10 razy. Nie gniewaj się mała ;)

Teraz czekam na pamiętniki innych graczy :]

_________________
Thebeściacy forumowi: Crysuella, Xenydyn, Cloudyn ;P
---
Embrace your dreams. And, whatever happens, protect your soldier honor...


26 gru 2008, o 18:47
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 cze 2008, o 13:36
Posty: 563
Lokalizacja: Piaseczno
Post Re: Dziennik tatuśka Cloud`a
Jej. Aż miło się to czyta. :) Gratulacje za zakończenie, Cloud.
To kiedy i do czego robisz kolejne podejście?

_________________
- Ach, ja bym tego nie zniósł, żeby Tygrys miał zostać Smutny! - rzekł Prosiaczek bez przekonania.
- Tygrysy nigdy nie zostają Smutne - wyjaśnił Królik. - One przechodzą przez to ze Zdumiewającą Szybkością.


26 gru 2008, o 22:49
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 sie 2008, o 01:30
Posty: 660
Lokalizacja: TG/Kraków
Post Re: Dziennik tatuśka Cloud`a
Ale nie dało się jej chajtnąć? :>

_________________
Come not between the dragon and his wrath. (King Lear, 1. 1)
Obrazek


26 gru 2008, o 23:49
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Dziennik tatuśka Cloud`a
Współczułbym produktom takiej reakcji.

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


26 gru 2008, o 23:52
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 paź 2008, o 12:13
Posty: 81
Post Re: Dziennik tatuśka Cloud`a
Cloud wyhodował czołg! ::D:
I generalnie potrzeba mieć wysoki IQ żeby córka została generałem ale ty to sobie
nadrobiłeś reputacją wojownika :]
No i gratki bo za pierwszym podejściem wychować generałkę to jest nie lada wyczyn.
Ja próbowałem 3 razy i dopiero się udało i to dzięki mocy save/load i wielkiej woli kosmosu :D

_________________
Ci co mają skrzydła niech lecą spełniać swe marzenia.


27 gru 2008, o 12:28
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Dziennik tatuśka Cloud`a
Cytuj:
Cloud wyhodował czołg!

Ktoś w końcu to powiedział :radocha:!

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


27 gru 2008, o 16:10
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 mar 2008, o 17:50
Posty: 410
Post Re: Dziennik tatuśka Cloud`a
Co ma znaczyć ten skrót CPR?


27 gru 2008, o 17:10
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 sie 2008, o 01:30
Posty: 660
Lokalizacja: TG/Kraków
Post Re: Dziennik tatuśka Cloud`a
CPR - Charming Prince of the Realm? xDD

_________________
Come not between the dragon and his wrath. (King Lear, 1. 1)
Obrazek


27 gru 2008, o 17:12
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn