Teraz jest 28 mar 2024, o 18:55




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Jennifer the Queen 
Autor Wiadomość

Dołączył: 18 lip 2009, o 14:13
Posty: 4
Post Jennifer the Queen
Witam, wczoraj rozpocząłem... moje ojcostwo ^^ całą noc grałem w Princess Maker 2 tak mi się spodobała ;P chciałem zrobić ten temat, jako iż spotkałem jak w temacie Jennifer the Queen, a nigdzie nie mogłem znaleźć informacji o niej, a przynajmniej nie tutaj, i chciałem podać informacje że można ją spotkać. Wyzywa naszą córkę na pojedynek. Tutaj daje screen'a:

Obrazek

Tutaj portret:
Obrazek

Jeśli jednak wszyscy wiedzą o niej to przepraszam za nie potrzebny temat, ale jak widziałem, Karla ktoś tutaj odkrył (po 20 minutach, jak mój brat zainstalował to u mnie i zaczął w to grać już go spotkał ;P) to pomyślałem że o niej dam informację. Spotkałem ją tak mniej więcej po Turnieju, który wygrałem... możliwe że (patrząc na jej strój ^^) to przez to że moja córeczka ma przeuroczy strój od starego smoka ^^ (powiem szczerze, że myślałem że to będzie "bunny outfit", a tutaj jednak nawet ładna sukienka ^^ i teraz łazi w tym ;P)


18 lip 2009, o 14:40
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Jennifer the Queen
Witaj na forum ^^

Na Jeniffer można się natknąć przy okazji pojedynków bez względu na kiecę, jaką aktualnie nosi córa ^^ Ale masz rację, że na stronie nie umieściłam informacji o tej postaci (pominęłam też innych, którzy wyzywają córkę na pojedynek). Chyba mnie zmobilizowałeś właśnie do uzupełnienia owej bazy ^^

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


18 lip 2009, o 14:59

Dołączył: 18 lip 2009, o 14:13
Posty: 4
Post Re: Jennifer the Queen
Ah, nie nie, skoro o nich wiadomo to przepraszam za post'a :P nigdzie nie widziałem informacji więc myślałem że coś odkryłem ;P ale skoro wiadomo o niej to chyba można skasować temat (nie wiem jak tutaj, ale na innych forach jakich byłem to tematy niepotrzebne się kasowało, nie wiem jak tutaj ;P)


18 lip 2009, o 15:10
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Jennifer the Queen
Tu się nie kasuje, a wiadomość dla początkujących graczy może być przydatna. Przecież nikt się ze znajomością "PM 2" nie urodził
:;):

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


18 lip 2009, o 15:12

Dołączył: 18 lip 2009, o 14:13
Posty: 4
Post Re: Jennifer the Queen
Ah... jeszcze raz przepraszam ^^" mam nadzieję że komuś się przyda (choćby chciał spotkać królową z pejczem :P)


18 lip 2009, o 15:18
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn