Teraz jest 28 mar 2024, o 23:46




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Ucieczki 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2009, o 13:11
Posty: 1
Lokalizacja: 부산광역시 (Pusan Metropolitan)
Post Re: Ucieczki
24.09 - 10.10 - urodziny, 0 - krew. Jest OK, nie ucieka. Humor japonczyk, tworcy. po dniach sport (10.10 w Japonia) uciakac moze. wtedy nie. krew wazna dla japonska, 0 to ok, B to nie.
Podziwiam za gra w PM nie angielska. Wytrwali wy. :)


29 sie 2009, o 14:26
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 lip 2009, o 21:23
Posty: 180
Post Re: Ucieczki
W PM2 nie grałam, ale wiem, że jest też ona po angielsku. Swoją drogą muszę zagrać. Mam nadzieję, że jak zwykle nie zinterpretowałam źle czyjejś wypowiedzi :kropla:


29 sie 2009, o 17:46

Dołączył: 14 wrz 2009, o 15:54
Posty: 4
Post Re: Ucieczki
Ja raz chciałem sprawdzić jak to jest kiedy córa ma 100% sickness. Więc wysyłam ją na cały miesiąc na strzeżenie cmentarza (dość stresująca praca). Ma 150 stresu i natychmiastowo dostaje 100% choroby. Dobra, wiem już co się stało, ostrzeżenie "Twoja córka zachorowała", klikam... i ucieka! Mając 100% sickness. Czekam miesiąc... i umiera :( Dobrze, że miałem save'a ;]


14 wrz 2009, o 16:10
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Ucieczki
Ładnie to tak eksperymentować ze zdrowiem jedynaczki?
:;):

W sumie trudno się dziwić, że dziewczę zwiało - nawet słaniając się na nogach ;P

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


14 wrz 2009, o 16:24
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 lip 2009, o 21:23
Posty: 180
Post Re: Ucieczki
Wow. Nawet nie wiedziałam, że córka w którejś częsci może umrzeć.


14 wrz 2009, o 17:42

Dołączył: 14 wrz 2009, o 15:54
Posty: 4
Post Re: Ucieczki
Patronka się wkurzyła "A ja myślałam, że będziesz miał na myśli bezpieczeństwo i zdrowie swojej córki".

Swoją drogą to było zaskoczenie też dla mnie, bo nie umarła zarówno przy głodowej diecie, jak i po przegranych walkach z potworami, i też myślałem, że to niewykonalne.

Ale przyznam, że uciekała mi tylko kucharka (duże sensitivity), zaś łowczyni nagród chyba tylko raz uciekła. Za to często się buntowała, a nawet raz ją wstawili do więzienia, co spowodowało spadek wszelkiej reputacji prawie do zera. I wtedy też dobrze, że miałem save'a.


14 wrz 2009, o 18:32
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Ucieczki
Śmierć córy też mi się przytrafiła tylko w drugiej części "PM", jakoś nie miałam specjalnej chęci "polować" na to wydarzenie w pozostałych grach ^^'
Swoją drogą jak o tym myślę, to czy mi się wydaje czy tylko w dwójce córka potrafi uciec z domu? Nie kojarzę takiego motywu z żadnej innej części, w "PM 3", "PM 4" i w "PM 5" co najwyżej trafiał się jakiś foch-mode albo zadzieranie nosa.

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


14 wrz 2009, o 18:54
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 cze 2008, o 13:36
Posty: 563
Lokalizacja: Piaseczno
Post Re: Ucieczki
Chyba rzeczywiście PM2 pod tym względem jest nietypowa. W PM5 czasem zdarza się, że wybiega z domu w niedzielę i spędza dzień jak chce, ale to nie jest miesięczna ucieczka ^^.
Ale przyznam, że doznałam szoku, kiedy przeczytałam, że córka może umrzeć.

_________________
- Ach, ja bym tego nie zniósł, żeby Tygrys miał zostać Smutny! - rzekł Prosiaczek bez przekonania.
- Tygrysy nigdy nie zostają Smutne - wyjaśnił Królik. - One przechodzą przez to ze Zdumiewającą Szybkością.


14 wrz 2009, o 22:35
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2009, o 23:05
Posty: 534
Post Re: Ucieczki
A, ja myślałam, że wiecie.. oo'
Mi tak umarła parę razy - miała sick na fulla, leżała w łóżku i jakiekolwiek próby odratowania nie skutkowały. Mars się wkurzał, i to mocno. Dobrze, że w tej wersji nie ma głosu.. :kropla:

_________________
Obrazek


15 wrz 2009, o 16:48
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2009, o 18:17
Posty: 152
Post Re: Ucieczki
Mój cały świat się wczoraj zawalił! :> Wszystkie moje córki zawsze uciekały, niezależnie od metod wychowawczych (może dlatego, że zawsze miały dużą wrażliwość)... oprócz córek - koziorożców. One nie uciekały nigdy. No to grałam już tylko takimi. A tu nagle wczoraj mi uciekła! I to nie raz, a z sześć razy w ciągu całej gry. Miała być czarodziejką, skończyła z taką zjechaną reputacją, że została ulicznym sztukmistrzem.

I naprawdę nie rozumiem, dlaczego uciekała. Morale miała nie wybitne, ale też nie niskie (jak za pierwszym razem uciekła - 50, specjalnie sprawdziłam, potem już miała więcej, coś koło 100). Stres miała zawsze nieduży, bo próbowałam osiągnąć ślub z ojcem, i często wysyłałam ją na wakacje. Dieta - zawsze normalna (chociaż w ogóle jakaś chudawa była, córka, nie dieta, ale czy takie coś ma wpływ?). Sensitivity miała dość wysokie, ale nie od początku, i nigdy nie przekroczyło 600. W ogóle zła jestem na nią i chyba zagram teraz celując specjalnie w jakieś złe zakończenie ;>


... obym nigdy nie została prawdziwym rodzicem! :D

_________________
„Hey… Are you guys really… real? You aren’t just an insane delusion I’m having inside that hell, right? …Right?”


20 sty 2010, o 16:25
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn