Teraz jest 28 mar 2024, o 22:12




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Ucieczki 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 sie 2008, o 01:30
Posty: 660
Lokalizacja: TG/Kraków
Post Re: Ucieczki
Właśnie - stres nieduży, to Twój błąd :P Ja wczoraj trzy zakończenia stuknęłam, nie uciekła mi ani razu. Znak zodiaku Virgo, grupa krwi 0. Na początku gry pilnowałam, żeby wrażliwość nie przekroczyła 150 (obniża nauka strategii i praca w domu na pewno), stresik pilnowałam, żeby zawsze był, a jednocześnie chodziła prawie co miesiąc do restauracji na porcję mięcha, bo to daje +15 do kondycji, a im większa kondycja, tym więcej stresu córa może mieć. Fakt, że tyła, ale odbijałam to dwumiesięcznymi wakacjami w czerwcu i lipcu nad morzem (nad morzem chudnie). No i nie uciekła ani razu ;] Trochę stresu, ale bez przesady, żeby źle się nie zachowywała plus mała wrażliwość.

Akane, chciałam, żeby wyszła za Księcia Ciemności, a poszła do niego i go pokonała _-_ No i miałam po raz pierwszy w karierze Księżniczkę Ciemności xD Merkury nawet bardzo się nie wkurzał, tylko powiedział coś w stylu, że była dzieckiem niebios, wychowanym na ziemi, które reszte życia spędzi w piekle, więc równowaga zachowana, a póki ludzie będą w porządku, to nigdy ich nie zaatakuje xD
No i byłam zszokowana. Próbowałam zrobić z niej królową panującą, ale wyszło mi, że będzie czekała na dobry ożenek, to raz (jak Tygrys zauważyła, statsy nie pasują do żadnego zakończenia, a były wyśrubowane i to ostro, to się robi to zakończenie). Dwa, jak nie podwyższałam po załadowaniu save'a inteligencji, to mi wyszła konkubina króla _-_ a jak znowu załadowałam save'a i nie podwyższyłam też charyzmy, to żona króla _-_. Poniżej 500 charyzmy jest żona króla, powyżej konkubina. Masakra :P

_________________
Come not between the dragon and his wrath. (King Lear, 1. 1)
Obrazek


20 sty 2010, o 17:45
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 cze 2008, o 13:36
Posty: 563
Lokalizacja: Piaseczno
Post Re: Ucieczki
Bo żeby zostać nielegalną kochanicą króla, to trzeba włożyc więcej zachodu ^^ Zwykłą żoną każdy se może być :P

_________________
- Ach, ja bym tego nie zniósł, żeby Tygrys miał zostać Smutny! - rzekł Prosiaczek bez przekonania.
- Tygrysy nigdy nie zostają Smutne - wyjaśnił Królik. - One przechodzą przez to ze Zdumiewającą Szybkością.


20 sty 2010, o 18:17
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn