Teraz jest 28 mar 2024, o 20:42




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Graliście w PM3? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 sty 2008, o 18:34
Posty: 156
Post Graliście w PM3?
Zauważyłam, że mało kto wspomina na forum o "Princess Maker 3" i zastanawiam się dlaczego... Nie graliście w tę część czy po prostu Wam się nie spodobała? Ja bardzo lubię trzecią odsłonę serii, choć Uzu nieco mnie irytuje ;)


22 mar 2008, o 21:05
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 21:23
Posty: 600
Post Re: Graliście w PM3?
Dla mnie sprawa prosta, nie potrafilem zmusic tej gry do wspolpracy z Atlasem. A jestem zbyt leniwy by sie domyslec o co chodzi ;)


22 mar 2008, o 21:16
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Graliście w PM3?
Osobiście "męczyłam" przez długi okres czasu "PM 3" po koreańsku, opierając się na tłumaczeniach z angielskich witryn (głównie gamefaq.com). Ponieważ różnica pomiędzy "PM 2" a "PM 3" pod względem grafiki była kolosalna, spędziłam nad nią sporo czasu, żeby "nacieszyć oczy" ;) Później wróciłam do gry na parę tygodni - przy okazji pracy nad stroną. Ale nie darzę tej części zbyt dużym sentymentem. Na pewno nie miałam aż tyle cierpliwości, co do "PM 4". Choć przy czwartej części także szukam w sieci tłumaczeń, plotek etc. to potrafię się także zmobilizować do tego, żeby usiąść nad grą obłożona słownikami i po prostu - starać się o przekład gry na własną rękę. I w sumie sprawia mi to frajdę. Przy trzeciej części nie było tak różowo, znacznie częściej traciłam zapał ;)

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


22 mar 2008, o 22:06
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2008, o 17:05
Posty: 17
Lokalizacja: Toruń
Post Re: Graliście w PM3?
Grałam w PM3 nawet jest dobra także miałam po koreańsku, dość dobra jest moją małą wychowałam na zakonnicę. :lol2:
Niestety gry nie mam i nie mam jak grać po za tym mojej koleżanki nie ma w mieście nie mam od kogo pożyczyć gry. :glupek:


22 cze 2008, o 17:24
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sty 2008, o 19:15
Posty: 258
Post Re: Graliście w PM3?
Podobnie jak Akane i Hotori, grałam w wersję koreańską. Ale nie mogę powiedzieć, że mi nie przypadła do gustu, chociaż nie wszystko z niej udało mi się zrozumień i często musiałam posiłkować się podpowiedziami z Internetu. Po odstawieniu PM2 i przejściu na PM3 od razu widoczne były różnice i unowocześnienia. Szczególnie spodobało mi się pomysł z zawodem dla rodzica i jakby z myślą o dziewczynach grających w Princessy wprowadzenie kilku książąt :D
Dawno nie grałam w tą część, ale sądzę, że przetrzymała próbę czasu. Pod pewnymi względami przypomina mi PM5.


22 cze 2008, o 21:05
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn