Teraz jest 28 mar 2024, o 15:50




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Tajemniczy sabotażysta/sabotażyści? :D 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 23:05
Posty: 236
Post Tajemniczy sabotażysta/sabotażyści? :D
Od czasu pojawienia się w serwisie sond (które popieram, bo fajnie móc wpływać jakoś na stronę) zauważyłam, że bez względu na temat zawsze trafia się jakiś niewielki procent osób głosujących na "nie" :? Nieważne, czy pytanie dotyczy oceny serwisu czy też rzucony jest jakiś pomysł utworzenia nowego działu czy czegoś takiego, są osoby klikające "niefajnie", "kiepsko", "nie", "nie jest potrzebne" itd. Można mieć oczywiście inne zdanie, ale skoro jest forum, to może by te osoby po prostu napisały "Dlaczego nie" i zasugerowały jakieś rozwiązanie od siebie? Chyba, że się zwracają z krytycznymi uwagami bezpośrednio na maila, ale o tym nic nie wiem... Akane, jak to wygląda? Piszą do Ciebie Ci sabotażyści? :D Bo ja jestem zdania, że jak coś się nie podoba a ma się możliwość napisania co i dlaczego, to się pisze i uzasadnia :) Może serwis by na takich krytycznych uwagach skorzystał? Bo takie klikanie "nie" i milczenie w tym temacie uważam za zwykłą złośliwość...

_________________
Królowa offtopu i hiperaktywna wiewióra :D


19 lut 2008, o 22:34
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Tajemniczy sabotażysta/sabotażyści? :D
Pai, chyba lekko przesadzasz... Nie sądzę, żeby ktoś wyrażał negatywne opinie o stronie złośliwie - jaki miałby w tym cel? Strona jaka jest, każdy widzi ;) I nie każdemu musi się podobać, sama bym w niej chętnie parę rzeczy poprawiła i często pluję sobie w brodę, że nie poświęcam serwisowi tyle czasu, ile bym chciała. Prowadzę tę stronę, bo sprawia mi to frajdę i cieszę się, że są osoby, które tę pracę doceniają. Ale nie wychodziłam z założenia, że zachwyceni będą wszyscy - zresztą nie na poklasku mi zależało, a na serwisie z informacjami dla fanów "Princess Maker", których przecież w Polsce trochę mamy ;) I wierzę, że prędzej czy później trafi tutaj więcej princessowych maniaków i jeśli strona przypadnie mi do gustu, zostaną z nami na dłużej.

Uwag krytycznych na maile nie dostaję i tutaj przyznam, że trochę się dziwię - po głosowaniach na "nie" (jak to ujęłaś) czekałam na jakieś uwagi i komentarze, które pozwolą mi poprawić parę rzeczy na stronie. Prosiłam o to parę razy w aktualnościach i na forum. Nie doczekałam się, ale może jeszcze się doczekam :) Zależy mi na tym, żeby strona się rozwijała w dobrym kierunku :)

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


20 lut 2008, o 09:25
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 21:23
Posty: 600
Post Re: Tajemniczy sabotażysta/sabotażyści? :D
Mi sie wydaje z Pai ma troche racji. Sam prowadzilem pare stron fanowskich i nigdy sie nie spotkalem z negatywna opinia jedynie z poradami by cos dodac ulepszyc. Z stronami fanowskim jest tak ze wklada sie w nie cale serce, jest sie zarowno nadawca jak i odbiorca informacji to tez autor takiej strony dokladnie wie jak ja prowadzic.

To tez nie moge sobie wyobrazic jak ktos by mogl ocenic twoja prace negatywnie, szczegolnie ze podobnych stron jest po polsku nie wiele. Ponadto musze zaznaczyc ze zaszokowala mnie twoja zaradnosc, domena, schludna szata graficzna no i multum informacji. Wiekszosc stron "fanowskich" stoi na dobrym poziomie jedynie z tym ostanim. Dlatego tez czulem sie zaobligowany jakos cie wspomoc bo nie wybaczyl bym sobie zeby taki projekt zaginol (nie pisze ze tak sie stanie ale jak ale jak by bylo inaczej to bym sobie nie wybaczyl ze niczego dla potrzymania go nie zroblem).

Tak wiecj Akane do roboty i precz z wrednymi chochlikami ;)


20 lut 2008, o 12:21
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Tajemniczy sabotażysta/sabotażyści? :D
XEN0N... :oops: O rany, dzięki za tyle ciepłych słów! Bardzo je doceniam, tak samo zresztą jak Twoją pomoc odnośnie poradników do korzystania z programów Atlas czy Aplocate, które napisałeś :) Jest mi niezmiernie miło, że choć część osób odwiedzających stronę docenia to, co robię - bo faktycznie wkładam w to całe serce i tyle czasu, ile tylko uda mi się wygospodarować. Dzięki takim ciepłym opiniom skrzydełka mi rosną u ramion i przybywa mi sił do dalszej pracy :D Dzięki XEN0N, dzięki Pai!

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


20 lut 2008, o 12:44
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sty 2008, o 19:15
Posty: 258
Post Re: Tajemniczy sabotażysta/sabotażyści? :D
Cieszy mnie gdy widzę na stronie coraz to nowsze sondy. Widać, że Akane stara się jak może aby strona była coraz lepsza i co ważne szanuje opinię fanów. Jednak niepokoją mnie wyniki sond.
Nie mogę czasami pozbyć się uczucia, że ktoś dokonuje w nich odpowiedzi z czystej nieżyczliwości.
Nawet jak była sonda dotycząca oglądania "Puchi Puri Yuushi" za pośrednictwem serwisu, to znalazły się głosy na "nie".
Nie rozumiem takich osób. Same mogą nie oglądać, ale niech swoimi głosami nie zaprzepaszczają szans innych na obejrzenie. Jakoś na forum nie mają odwagi wyrazić swojej opinii, a są pierwsi do anonimowego krytykowania.


20 lut 2008, o 12:50
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 23:05
Posty: 236
Post Re: Tajemniczy sabotażysta/sabotażyści? :D
Momoko napisał(a):
Nie mogę czasami pozbyć się uczucia, że ktoś dokonuje w nich odpowiedzi z czystej nieżyczliwości.


No właśnie mam takie same odczucia i stąd w sumie ten wątek :roll:

Momoko napisał(a):
Nawet jak była sonda dotycząca oglądania "Puchi Puri Yuushi" za pośrednictwem serwisu, to znalazły się głosy na "nie". Nie rozumiem takich osób. Same mogą nie oglądać, ale niech swoimi głosami nie zaprzepaszczają szans innych na obejrzenie. Jakoś na forum nie mają odwagi wyrazić swojej opinii, a są pierwsi do anonimowego krytykowania.


Miałam nadzieję, że się ujawnią, ale widać "odwagi cywilnej brak" 8-)

Akane, jeśli faktycznie ten ktoś (lub ci jacyś :D) nie byłby zainteresowany stroną i uznałby, że jest niefajna, to by sobie raz zagłosował "nie podoba mi się" i więcej nie wracał. Bo to chyba naturalne, że jak coś się nie podoba to się nie wraca i już. A za każdym razem ten "procent głosów na nie" jest podobny, stąd mój wniosek, że głosują zawsze ci sami. Jest prawdopodobieństwo, że niezadowoleni się wynoszą, pojawiają się inni, którym się nie podoba, głosują i się wynoszą, pojawiają się inni i tak w kółko, ale moim zdaniem to jest jednak bardzo małe prawdopodobieństwo :roll: A skoro piszesz, że żadnych sygnałów od nich nie masz na maile, to coraz bardziej prawdopodobne wydaje mi się, że ktoś to robi złośliwie.
Zresztą skoro podobne doświadczenia ma XEN0N, to tym mocniej utwierdzam się w przekonaniu, że ktoś tu zwyczajnie podkłada świnię :evil:

_________________
Królowa offtopu i hiperaktywna wiewióra :D


20 lut 2008, o 15:57
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Tajemniczy sabotażysta/sabotażyści? :D
Wciąż ciężko mi uwierzyć, że ktoś bierze udział w sondach z czystej złośliwości, byle tylko zaznaczyć odpowiedź "nie". Ale może macie trochę racji. Chociaż naprawdę nie widzę powodu takiego postępowania.

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


22 lut 2008, o 18:15
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 23:05
Posty: 236
Post Re: Tajemniczy sabotażysta/sabotażyści? :D
Zobaczymy przy następnej sondzie :roll:

_________________
Królowa offtopu i hiperaktywna wiewióra :D


23 lut 2008, o 13:33
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Tajemniczy sabotażysta/sabotażyści? :D
Pai napisał(a):
Zobaczymy przy następnej sondzie :roll:


Następna sonda jest, ale nie spodziewam się masowego ataku na ostatnią odpowiedź ;) Zresztą nawet jeśli ktoś by ją zaznaczył, to nie wydaje mi się, żeby zrobił to "na złość" - widać jego zdaniem serwis działa w miarę dobrze w obecnej postaci (nie ma to jak pozytywne myślenie :D).

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


25 lut 2008, o 13:07
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Tajemniczy sabotażysta/sabotażyści? :D
W sumie może ktoś np. uznał sobie że taka sonda na takiej stronie może być dobrym poligonem doświadczalnym dla np. jakiegoś programu zaznaczającego automatycznie odpowiedzi na różnych serwisach (np. zawsze ostatnia). Nie znam się na tym, ale to mogłoby wyjaśniać takie mistyczne zawsze-ostatnie-odpowiedzi. Ciekawe po co komu by to było...żeby zalewać serwisy głosami z jakiś pseudo adresów ip i np. ich przeciążanie :roll: ?

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


25 lut 2008, o 21:30
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn