Teraz jest 28 mar 2024, o 21:43




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Niucon 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2008, o 21:24
Posty: 201
Lokalizacja: Poznań
Post Re: Niucon
Część pierwsza wisi na podforum o "PM 2" :]

_________________
Thebeściacy forumowi: Crysuella, Xenydyn, Cloudyn ;P
---
Embrace your dreams. And, whatever happens, protect your soldier honor...


5 sie 2008, o 13:38
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Niucon
Jeszcze jakbyś co jakiś czas screena zrobił byłoby bosko :D
EDIT
Oczywiście screena z CTU (Clouda Trafną Uwagą) pod spodem ;).

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


5 sie 2008, o 13:44
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2008, o 21:24
Posty: 201
Lokalizacja: Poznań
Post Re: Niucon
Znaczy coś na wzorek tych Waszych screenów z piątki? Się da :D

_________________
Thebeściacy forumowi: Crysuella, Xenydyn, Cloudyn ;P
---
Embrace your dreams. And, whatever happens, protect your soldier honor...


5 sie 2008, o 14:00
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Niucon
To ja proponuję wrócić do tematu :>

Wydrukowaniem plakatów i jakimiś gadżetami reklamowymi mogę się zająć i koszty wziąć na siebie, ale musimy ustalić kto na konwencie się pojawi i będzie chciał wystąpić w roli prowadzącego. Pai zgłosiła się na ochotnika, ale im więcej będziemy mieli chętnych tym lepiej (i tym większa szansa, że plan wypali). Nie chcę sprawiać kłopotów laureanne, której jestem bardzo wdzięczna za podrzucenie pomysłu i zaproszenie nas do aktywnego wzięcia udziału w imprezie. Dlatego też proponuję, aby do końca września każdy chętny dał znać, czy się na Niucon wybiera i czy ma ochotę na poprowadzenie "Princessowego" panelu. Ponieważ dysponować będziemy godziną, na przeprowadzenie jakiegoś większego konkursu związanego z ukończeniem gry nie będzie szans, ale można by:
1. Pokrótce przedstawić historię serii i wspomnieć o "Puchi Puri Yuushi"
2. Wspomnieć o licznych (i jakże różnych od siebie :D) zakończeniach
3. Przedstawić co ciekawsze obrazki (jeśli będzie jakiś większy ekran, na którym można by zaprezentować to i owo)
4. Zaprezentować "Princess Maker 2" (skoro do wykorzystania będą kompy) - to chyba najbardziej "przyswajalna" część serii z uwagi na język angielski
5. Ewentualnie można by na końcu poprowadzić jakiś mini konkurs, w którym padłyby proste pytania o serię (oczywiście w oparciu o to, co już się zainteresowanym na wstępie przekazało). Nagrody w postaci gadżetów "sponsored by princessmaker.pl" mogłabym skombinować ;)

Rzucajcie swoje uwagi i pomysły :)

[a ja mam jeszcze pytanie do laureanne - DDR`a lub PIU przewidujecie na Niuconie? :serduszka:]

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


9 sie 2008, o 17:38
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 lip 2008, o 22:38
Posty: 5
Lokalizacja: Centrum
Post Re: Niucon
Przperaszam, zabiegana bylam XD

Juz odpisuje, ogranizatorzy sa zachwyceni pomyslem z PM i sami to to graja ( macham do Yoko XD ) i z tego co wiem to bedzie DDR i mam pytanko :co to jest PIU XD ? wiem ze bedzie za to ASG i LARP i wiele innych XD


18 sie 2008, o 17:58
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Niucon
PIU to taki DDR, tylko że zamiast 4 przycisków na macie jest 5 ;) Podobno John Reactor takie robi, zasadniczo mało jeszcze rozpowszechnione do użytku "domowego", ale automaty po Polsce są rozsiane, oj są :D

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


18 sie 2008, o 20:23
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 lip 2008, o 22:38
Posty: 5
Lokalizacja: Centrum
Post Re: Niucon
taka mala uwaga : mozna omowic ogolny swiat princess maker. dodac ze najczesciej jest anime -> manga -> gra, anime -> gra -> manga itp. malo kiedy gra sprawia ze powstaja jej kontunuajce ( az tyle ) i mangi itp.chodzi mi o gry takie jak PM ( robione podobniejak gry hentai jak np. true love, czyli wstaywki rysunkowe,planowanie cznnosci itp ) a nie jak Final Fantasy. Jedynym wyjatkime jest chyba Da Capo XD bo powstaly 2 czesci. wiec nie ma sensu sie oganiczac chocby do pm2, zawsze mozna potem pokazac nastepne juz po jp, przeciez czar tej gry poelga na tym, ze mozna i w krzaczkach w nia grac ( ciezej, trzeba nauczyc sie rozpoznawac i czasem grac na slepo ale sie da XD ). ew pod koniec panelu mozna uczestnikom rozdac mini quizy, kto wygra dostane np plakat a4/a3 kolorwy Princess Maker ( wydrukowany wysokiej jakosci obrazek jakis ladny z gry. taka nagroda w mini konkursie nie koszuje wiecej niz 2-3zl a jest naprawde mila pamiatka ), bo przeciez gadzetow z serii jest malo, drogie i daleko ( hej, japonio gdzies ty moja droga ( yenowa XD ) ).

troszke bledow, wybaczcie, padam a chcialam jeszcze odpisac :)


19 sie 2008, o 00:22
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Niucon
Mam nadzieję, że nasi użytkownicy nie zawiodą i reprezentacja serwisu się stawi :) Jeśli tak, to o plakaty i inne upominki "princessowe" orgowie nie będą musieli się martwić, ja już to załatwię :D Byle tylko miał je kto do Was przetransportować ^^'

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


20 sie 2008, o 08:43
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Niucon
To jak. Jedzie ktoś? Decyzje decyzje, bo trzeba się brać do roboty moi drodzy :>.

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


4 wrz 2008, o 00:30
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 23:05
Posty: 236
Post Re: Niucon
Nadal jestem chętna nie wiem tylko jak mi się zjazdy porozkładają a od tego właściwie wszystko zależy. Powinnam też zacząć szukać jakiejś pracy, ale to może jakoś od stycznia, bo chwilowo dofinansowanie jeszcze mam :D Potem się Dzień Dziecka skończy :jezyk: Pod koniec września będę znała swój plan zajęć to dam info.

_________________
Królowa offtopu i hiperaktywna wiewióra :D


4 wrz 2008, o 09:45
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn