Teraz jest 28 mar 2024, o 23:07




Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Wasze uwagi o serwisie princessmaker.pl 
Autor Wiadomość
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Wasze uwagi o serwisie princessmaker.pl
Dzięki za uwagi Cloud :) Co do forum - biję się w piersi i przyznaję, że admin ze mnie marny ^^' Ale na swoje usprawiedliwienie mam tyle, że to moje pierwsze forum. No i są plany zaangażowania moderatorów, mających głowę na karku w tej kwestii ;) A co do strony - masz rację co do szerokości, ale to już trzeba by cały layout przerabiać, więc w najbliższym czasie taka przeróbka odpada :( Buttony można wrzucić gdzieś niżej, na to mam nawet pomysł ;) Jak coś Ci jeszcze przyjdzie do głowy, to pisz śmiało :yes:

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


28 lip 2008, o 14:37
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 21:23
Posty: 600
Post Re: Wasze uwagi o serwisie princessmaker.pl
Moje uwagi co do uwag
- Flash odpada, bezcelowe marnowanie zasobow serwera i klienta. Zauwaz ze jest spora grupa ludzi posiadająca ff i pluginy na wylaczenie flashowych dodadkow.
- Layout strony jest unikatowy. Mi sie podoba.
Co do forum, jest takie jacy userzy ;)


29 lip 2008, o 03:34
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 23:05
Posty: 236
Post Re: Wasze uwagi o serwisie princessmaker.pl
Święte słowa XEN0N z tymi userami :D I w ogóle yuppi, że wróciłeś! :piwo: Zostajesz już z nami czy gdzieś wybywasz jeszcze? W ogóle zaczynam dochodzić do wniosku, że wakacje są dobre (jak się z nich korzysta ;P), ale i złe (jak się siedzi w domu, zagląda na forum a tu pusto, bo sporo osób wyjechało). Aaaaa! Kończę ten wywód, bo znowu robię offtop :jezyk: Powinnam mieć przydomek "królowa offtopu" :D

_________________
Królowa offtopu i hiperaktywna wiewióra :D


29 lip 2008, o 07:57
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2008, o 21:24
Posty: 201
Lokalizacja: Poznań
Post Re: Wasze uwagi o serwisie princessmaker.pl
XEN0N napisał(a):
Moje uwagi co do uwag
- Flash odpada, bezcelowe marnowanie zasobow serwera i klienta. Zauwaz ze jest spora grupa ludzi posiadająca ff i pluginy na wylaczenie flashowych dodadkow.


Skromny Flash serwera by przesadnie nie obciążał, a co do przeglądarek, to pewnie większość userów strony o FF nie słyszało (oczywiście nie umniejszając nikomu, IE po prostu jest najpopularniejsze, bo pchane domyślnie do Windowsa), a nawet jeśli ktoś korzysta z Mozilli, to już pewnie pluginów sobie nie doinstalował. Choć oczywiście nie upieram się, że Flash jest niezbędny, strona sama w sobie wygląda przyzwoicie.

FORUM

Argument "forum jest takie jacy userzy" rozłożył mnie na łopatki i sprawił, że zabrakło mi argumentów na ripostę :D I nawet mi się to spodobało :D Lubię ludzi spontanicznych, a jeśli wszechobecny tu chaos jest wynikiem interakcji charakterologicznych użytkowników, to mili państwo: ja tu zostaję :D

_________________
Thebeściacy forumowi: Crysuella, Xenydyn, Cloudyn ;P
---
Embrace your dreams. And, whatever happens, protect your soldier honor...


29 lip 2008, o 14:15
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 sty 2008, o 23:05
Posty: 236
Post Re: Wasze uwagi o serwisie princessmaker.pl
Jesteśmy jedyni w swoim rodzaju :jezyk:

_________________
Królowa offtopu i hiperaktywna wiewióra :D


30 lip 2008, o 10:10
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2008, o 21:24
Posty: 201
Lokalizacja: Poznań
Post Re: Wasze uwagi o serwisie princessmaker.pl
Pai napisał(a):
Jesteśmy jedyni w swoim rodzaju :jezyk:


Taaaak. To prawda. Jeśli i ja niemal od wejścia zacząłem offtopować, to znaczy że jesteście nie tylko wyjątkowi, ale też oddziałujecie na innych userów swoją mocą i wysyłacie jakieś tajemne fale przemieniając praworządnych użytkowników w szalonych offtopowców :D Ze mną poszło łatwiej, bo szalony jestem od urodzenia, więc mieliście 50% bonusa i o połowę mniej roboty :jezyk:

_________________
Thebeściacy forumowi: Crysuella, Xenydyn, Cloudyn ;P
---
Embrace your dreams. And, whatever happens, protect your soldier honor...


4 sie 2008, o 14:59
Prosecutor
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 lut 2008, o 19:25
Posty: 1675
Lokalizacja: Peterswald
Post Re: Wasze uwagi o serwisie princessmaker.pl
Because this forum...
Is a trap! ]:->
Teraz stałeś się szalony, zaczynasz uzależniać się od shoutboxa i PM, a niedługo zostaniesz niewolnikiem serii Phoenixo Wrightowej. ;)

_________________
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


4 sie 2008, o 15:14
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2008, o 21:24
Posty: 201
Lokalizacja: Poznań
Post Re: Wasze uwagi o serwisie princessmaker.pl
Od shoutboxa czuję się już uzależniony ;) I od strony w ogóle, jak nie zajrzę chociaż raz w ciągu dnia to się czuję ciężko chory :D Klimatycznie tu jest i tak jakoś swojsko. Ale ja nie o tym :jezyk:

Obiecałem, że jak się przebiję przez serwis, to parę słów komenta z mojej strony padnie. A że porządny ze mnie chłop i słowa dotrzymuję, to pozwolę sobie napisać co następuje: ja pierdykam :D (z wydźwiękiem pozytywnym :]). Merytorycznie serwis naprawdę robi wrażenie. Z ciekawości poszukałem innych stron o tej tematyce i chyba nie znalazłem drugiej z tak potężną dawką wiadomości. Nie ręczę za witryny zakrzaczone, bo z nich nic nie zajarzyłem :D Ale krzaków też jakby mniej niż tutaj tekstu. Fajnie się zasadniczo czyta kolejne informacje, duch Chmielewskiej szatańsko chichocze między wierszami. Nie wiem jak dla jednostek obcykanych z serią, ale dla mnie (człowieka zaczynającego zabawę w tatuśka :]) jest to naprawdę świetna robota. Szacun dla Akane i jednostek wspomagających.

_________________
Thebeściacy forumowi: Crysuella, Xenydyn, Cloudyn ;P
---
Embrace your dreams. And, whatever happens, protect your soldier honor...


11 sie 2008, o 13:52
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 lip 2009, o 14:39
Posty: 20
Post Re: Wasze uwagi o serwisie princessmaker.pl
nie wiem czy to tutaj powinnam ale tu napiszę :D


Na stronie wydarzenia_cd3 z PM4 jest błąd w linkach do kolejnych wydarzeń - w adresie powtarza się "gry/".

a ogólnie o serwisie?

ŁAAAAŁ! :D Grałam w PM2, teraz zaczęłam w PM4 i raczej samej byłoby mi ciężko przez to przejść. A dział do PM4 jest niezbędnych dla osób grających a nie japońskojęzycznych :D

Świetna robota, no i do tego obrazki są, nie sam tekst... Świetna robota, naprawdę :)

_________________
ta Monilip:)


13 sie 2009, o 18:55
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2008, o 19:11
Posty: 2146
Lokalizacja: Łódź
Post Re: Wasze uwagi o serwisie princessmaker.pl
monilip napisał(a):
nie wiem czy to tutaj powinnam ale tu napiszę :D


Na stronie wydarzenia_cd3 z PM4 jest błąd w linkach do kolejnych wydarzeń - w adresie powtarza się "gry/".


Zaraz naprawię, swego czsu posypały mi się linki i starałam się usunąć błędy, ale najwidoczniej ten musiałam przegapić ^^''

monilip napisał(a):
a ogólnie o serwisie?

ŁAAAAŁ! :D Grałam w PM2, teraz zaczęłam w PM4 i raczej samej byłoby mi ciężko przez to przejść. A dział do PM4 jest niezbędnych dla osób grających a nie japońskojęzycznych :D

Świetna robota, no i do tego obrazki są, nie sam tekst... Świetna robota, naprawdę :)


Dzięki za ciepłe słowa ^^ Serwis zasadniczo tworzony jest przez wszystkich użytkowników forum - dzięki temu jest łatwiej uzbierać jakieś materiały, wyłapać ciekawostki etc. W kupie siła
:;):

_________________
Rolety rzymskie Warszawa
http://h2o.law.harvard.edu/community/vi ... unityId=77


15 sie 2009, o 07:57
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.

Dance Dance Revolution - DDR, PiU, Stepmania!
Drunk-otaku-inn