Aktualnie przeglądasz: O serwisie

  IE6 spacer fixer :)

O serwisie

Jeśli macie ochotę dowiedzieć się czegoś więcej o serwisie princessmaker.pl, to zapraszam do lektury tego działu ^_- Znajdziecie w nim podstawowe informacje dotyczące strony -kiedy powstała, kto ją tworzy i jak można pomóc w jej rozwoju. Jeślichcielibyście wymienić się linkami lub buttonami z serwisem princessmaker.pl, to dajcie znać na info@princesasmaker.pl (obrazki buttonów, które możecie zamieścić na swojej witrynie i/lub blogu, znajdziecie na samym dole tej strony).


Od kiedy istniejemy


Serwis princessmaker.plpowstał jesienią 2007 roku - dokładnie 29-ego października. Na samympoczątku koncentrował się na dwóch pierwszych częściach "PrincessMaker", z czasem pojawiały się kolejne działy, a sama stronasukcesywnie rosła w siłę. Ponieważ temat "PM" jest wciąż żywy (powstająchoćby kolejne wersje gier na nowe platformy, wydawane są soundtracki iart booki), strona nadal wzbogaca się o nowe materiały i informacje.

Nasza ekipa

Kto stoi za serwisem princessmaker.pl?Przez pierwsze miesiące działałam sama, zbierając wiadomości o "PM"rozproszone w sieci. Później skontaktował się ze mną XEN0N, służącwsparciem technicznym i znakomitymi pomysłami. Z czasem ekipawspółtworząca stronę stawała się coraz liczniejsza, w dużej mierzedzięki uruchomieniu forum dyskusyjnego.

Dziś jest nas już całkiem spora grupa - dane na stronę wciąż wprowadzamja, ale materiały podsyła mi naprawdę wiele osób. Ogromne słowa uznaniakieruję zwłaszcza w stronę Ta., Nemo, Tygryska, Guren, Princessy i Momoko -naprawdę duża ilość informacji, jakie znajdują się w serwisie, pochodziwłaśnie od nich.

Po co?

Po co powstała ta strona? Pomysł na nią zrodził się niejako z potrzeby- brakowało mi takiego polskiego kompendium wiedzy o "Princess Maker".Uznałam, że spróbuję stworzyć serwis, w którym będzie można nie tylkoznaleźć informacje o serii "PM", ale także poradniki ułatwiające grę -dla wielu osób język japoński to bowiem bariera nie do przeskoczenia iz tego względu rezygnowały one z bliższego zapoznania się z serią. 

Materiały umieszczone w serwisie

Choć wydaje mi się, że to oczywiste, to wolę podkreślićwyraźnie: wszystkie zamieszczone tutaj materiały mają charakterinformacyjny. Prawa autorskie do wszystkich ilustracji (z gier, artbooków etc.) wykorzystanych w serwisie princessmaker.plnależą do twórców serii - firm GAINAX, CyberFront, Ninelives oraz doautorów: Takami Akai i Tenhiro Naoto. Jeśli jesteście zainteresowanizakupem gier oraz materiałów dodatkowych powiązanych z "PrincessMaker", zajrzyjcie na stronę Linki (umieszczone są tam odnośniki do sklepów internetowych, w których znaleźć można oryginalne gry i dodatki). 

Jak wesprzeć działanie princessmaker.pl

Jeśli macie ochotę pomóc stronie w jej działaniu, macie jakieś pomysłylub sugestie, odezwijcie się na maila lub dajcie znać na forum.Wszyscy, którzy mają ochotę na współtworzenie serwisu, są mile widziani.

Pomóc możecie także informując o tej stronie swoich znajomych lubzamieszczając na własnych witrynach i/lub blogach poniższe buttony:


 Rozmiar: 88x31
 


Kod buttona:
<a href="http://www.princessmaker.pl" target="_blank">
<img alt="Princessmaker.pl" src="http://princessmaker.pl/static//button_88x31.gif" /></a>
 

Rozmiar: 140x80

 

Kod buttona:
<a href="http://www.princessmaker.pl" target="_blank">
<img alt="Princessmaker.pl" src="http://princessmaker.pl/static/button_140x80.gif" /></a>

 
Jeśli udzielacie się na forach dyskusyjnych,możecie także wstawić sobie w stopkę jeden z dwóch userbarów zrobionychprzez XEN0N`a:

 

 
 
 
Za każdą formę reklamowego lub duchowego wsparcia będę bardzo wdzięczna ^_^