Aktualnie przeglądasz: Gry » Princess Maker 1 » Harvest Festival

Harvest Festival

Harvest Festival to coś w rodzaju naszych dobrych, polskich "dożynek". Odbywa się raz do roku i w czasie jego trwania mieszkańcy królestwa mogą brać udział w rozmaitych uroczystościach, zabawach i konkursach. Oczywiście nasza pociecha również może uczestniczyć w organizowanych podczas Harvest Festival zawodach.

Do wyboru mamy:
  • Konkurs piękności - jeśli nasza córka ma wystarczająco dużo wdzięku, może pokonać swoje rywalki i zdobyć tytuł "Miss Księżycowego Królestwa" (swoją drogą ciekawe skąd taka właśnie nazwa?). Istnieje także inny sposób na zwycięstwo - "wystarczy" kupić głosy mieszkańców. Ale uwaga, wcale nie są one tanie!

    A oto rywalki naszej córki:  • Turniej sztuk walki - to właśnie podczas tego turnieju nasza pociecha może sprawdzić swoje umiejętności nabyte podczas treningów w szkole i wędrówek po okolicach królestwa.


    Marii przyjdzie się zmierzyć z następującymi przeciwnikami:W przeciwieństwie do choćby "Princess Maker 2" zwysięstwo w konkursie piękności czy w turnieju sztuk walki nie niesie ze sobą żadnych korzyści, poza wzrostem poczucia własnej wartości u naszej pociechy. Nie ma zatem co liczyć na wzbogacenie się dzięki Harvest Festival.