Aktualnie przeglądasz: Gry » Princess Maker 2 » Przedmioty - tragarz

Przedmioty - tragarz

Jeśli w naszej domowej kasie uzbiera się pokaźna sumka (w okolicach 2000 sztuk złota i więcej) z całą pewnością odwiedzi nas tajemniczy tragarz (tak, to ten na obrazku po lewo ;). Zaproponuje on nam sprzedaż kilku interesujących przedmiotów - ale uwaga! Ich ceny są wyjątkowo wysokie!


Co spróbuje nam "wcisnąć" ten podejrzany osobnik? Przyjrzyjmy się bliżej jego ofercie.

Pigułka powiększająca... biust! A i owszem, taki niezwykły specyfik ma w swoim asortymencie tragarz. Jeśli nasza córka wejdzie w wiek dojrzewania i zacznie narzekać na "płaską klatkę piersiową" możemy zafundować jej ten specyfik. Koszt? Bagatela - 1200 sztuk złota...

Wisiorek demona - ponoć pochodzi z zachodniej pustyni. Można by sprawdzić tę teorię i zabrać go ze sobą na najbliższą wyprawę w kierunku zachodzącego słońca... O ile oczywiście zdecydujemy się go kupić. Za ile? 1200 sztuk złota.

Szata syreny - piękna, choć skąpa (Cube nie pozwoli założyć jej Oliwii przed ukończeniem 15-ego roku życia). Podniesie charyzmę naszej córki (+40) i znacznie uszczupli naszą domową kasę - o 4000 sztuk złota!

Pierścień duszy - jeśli wierzyć plotkom, pierścień ten w jakiś sposób powiązany jest z Duchami Wody zamieszkującymi małe jeziorko w oazie na zachodzie. Jeśli Oliwia zechce zweryfikować tę pogłoskę, będziemy musieli wydać 1000 sztuk złota i kupić jej ten pierścionek.

Flet jednorożca - piękny instrument wykonany z rogu pięknego rumaka, który ponoć istnieje tylko w legendach. Warto zabrać go ze sobą do lasu i spróbować zagrać na nim jakąś melodię... Ale, ale! Najpierw trzeba za niego zapłacić (skromne 1000 sztuk złota).

Klejnoty Wenus - ta biżuteria nie tylko zwiększa dobre maniery (+20) i charyzmę Oliwii (+20), ale także dodatkowo zwiększa niektóre jej statystyki podczas każdych urodzin! Przyjdzie nam jednak za nie sporo zapłacić - cóż, płaczemy i płacimy (1500 sztuk złota).