Aktualnie przeglądasz: Gry » Princess Maker 3 » Harvest Festival

Harvest Festival

W "Princess Maker 3" znane już nam z poprzednich części dożynki zmieniają nieco swoje oblicze. Możemy brać udział w trzech ceremoniach, organizowanych o różnych porach roku. Zwycięstwo w każdej z nich gwarantuje znaczny zastrzyk gotówki - aż 3000 sztuk złota! Jest więc o co powalczyć ;) Niestety nie we wszystkich wersjach gry możliwe jest uczestnictwo w Harverst Festival - "Princess Maker 3" wydana na PSX została tych wydarzeń pozbawiona - uroku festiwali mogą zatem doświadczyć wyłącznie ci, którzy posiadają "PM 3" na PC lub Segę.


Przejdźmy do sedna. Co przygotowali dla nas twórcy gry?

  • Powitanie Nowego Roku

    Uroczystość ta odbywa się w styczniu na zamku królewskim (a konkretnie w sali tronowej) i bierze w niej udział pięć dziewcząt. Aby Lisa została wyróżniona, musi mieć naprawdę królewskie maniery, ale kluczowy jest także wysoki poziom temperamentu.

  • Święto kwitnącej wiśni

    Ten festiwal organizowany jest w kwietniu. Aby zdobyć uznanie mieszkańców, powinna mieć jak najwięcej wdzięku.

  • Dożynki

    No właśnie - znany nam z poprzednich części Harvest Festival (odbywa się w październiku, tak jak w poprzednich częściach "Princess Maker"). Odniesienie zwycięstwa podczas tego święta wymagać będzie od Lisy doskonałej kondycji, ale i wdzięku. 


Ciekawostka

Podczas ceremonii możemy spotkać dziewczęta znane nam z poprzednich części "PM". Rywalizują one z Lisą i często prosto sprzed nosa potrafią jej sprzątnąć zwycięstwo ;)