Aktualnie przeglądasz: Gry » Princess Maker 3 » Uruchomienie gry

Uruchomienie gry

Po uruchomieniu "Princess Maker 3" naszym oczom ukazuje się ekran z czterema opcjami do wyboru. Wszystkie są w języku angielskim co może sugerować, że i reszta "PM 3" jest dostępna w tym języku. Niestety - to jedne z nielicznych opcji zapisanych po angielsku, pozostałe są po japońsku, koreańsku lub chińsku (w zależności od posiadanej przez nas wersji):

 

  • LOAD GAME - to oczywiście opcja umożliwiająca wczytanie wcześniej zapisanej gry
  • CONFIG - przejście do ustawień "Princess Maker 3"
  • NEW GAME - rozpoczęcie nowej rozgrywki
  • ALBUM - galeria screenów z gry (przy pierwszym uruchomieniu galeria ta jest pusta - zapełniać ją będziemy dopiero w czasie zabawy)

Wybór opcji NEW GAME pozwala na rozpoczęcie rozgrywki. Uzu, wróżka która w "Princess Maker 3" pełni rolę opiekuna córki i naszego doradcy, przywita nas w kilku słowach, a następnie poprosi o podanie imienia naszej pociechy:

 

Wpisujemy wybrane imię i klikamy ostatnią opcję w prawym, dolnym rogu (to akceptacja). Jeśli popełniliśmy błąd, możemy wykorzystać "backspace" (to opcja "modoru", znajdująca się obok akceptacji).

Kolejna plansza wygląda dokładnie tak samo, jak pierwsza - tu wpisujemy nazwisko rodowe. Po zaakceptowaniu naszego wyboru, Uzu poprosi nas o podanie daty urodzenia naszej pociechy (miesiąc, dzień):
 
 

Kolej na podjęcie decyzji o grupie krwi naszego dziecka:
 

O znaczeniu zarówno daty urodzin, jak i grupy krwi, na statystyki naszej pociechy, przeczytać możecie tutaj.
 
 
1 | 2