Aktualnie przeglądasz: Gry » Princess Maker 3 » Spotykane postacie

Spotykane postacie

W "Princess Maker 3" możemy spotkać ponad trzydzieści postaci, które mają większy lub mniejszy wpływ na naszą córkę. Większość z nich to po prostu nauczyciele lub pracodawcy Lisy, należy jednak pamiętać także o rywalkach naszej pociechy, tajemniczym tragarzu, no i oczywiście rodzinie królewskiej ;)


W dziale tym przedstawione zostaną te postaci z gry, które mają największy wpływ na Lisę.

 • Uzu - postać towarzysząca nam od początku gry. Uzu to wróżka czuwająca nad naszą córeczką ;) Udziela nam rad pedagogicznych, zwraca uwagę na problemy Lisy - mówiąc krótko, wspomaga nas podczas całej gry.
  Uzu wynagradza także Lisę za jej pracę w domu, dodając bonusy finansowe jeśli nasza córka spisze się na medal.
 • Natera - dziewczynka, którą Lisa poznaje na lekcjach etykiety. Natera próbuje swoich sił w większości festiwali, najczęściej jednak bierze udział w ceremonii rozpoczynającej Nowy Rok.
 • Ariel - rywalka Lisy w szkole walki. Trudna do pokonania zwłaszcza podczas Harvest Festival.
 • Chamii - choć stara się brać udział w festiwalach, niezbyt sobie na nich radzi. Lisa poznaje ją na lekcjach tańca.
 • Hamingu - spotykamy ją po raz pierwszy na zajęciach z muzyki. Podobnie jak Chamii nie ma szczęścia do festiwali - startuje w nich, ale nie odnosi większych sukcesów.
 • Akuron - Lisa poznaje ją w czasie zajęć z malarstwa. Akuron trzyma się z daleka od większości festiwali, najwidoczniej branie w nich udziału nie jest dla niej zbyt interesujące.
 • Chiya - ma renomę "kujona". Spotykamy ją na zajęciach w zwykłej szkole. Nie jest zagrożeniem dla Lisy na festiwalach (głównie dlatego, że właściwie podczas nich nie występuje).
 • Haitaa - dziewczynka, na którą możemy się natknąć w szkole gotowania. W przeciwieństwie do Akuron i Chiya startuje w festiwalach. Nie odnosi jednak w nich większych sukcesów.
 • Książę - nie sposób o nim nie wspomnieć. Księcia możemy spotkać po raz pierwszy, jeśli zaproponuje Lisie posadę królewskiej pokojówki.

Ciekawostka: część postaci możemy spotkać w trakcie wyjazdów na wakacje. Najczęściej są to nauczyciele (brutalnie przypominający o pracach domowych) lub dziewczęta z zajęć, na które uczęszcza Lisa (one z kolei namawiają naszą córkę do częstszego bywania w poszczególnych szkołach).