Aktualnie przeglądasz: Gry » Princess Maker 2 » FAQ - zakończenia_cd

FAQ - zakończenia_cd

Zakończenia związane z edukacją


Stypendystka - z uwagi na nieprzeciętną inteligencję, król i królowa postanawiają wysłać Oliwię na stypendium na renomowany uniwersytet. To niezwykły zaszczyt i niepowtarzalna okazja dla naszego dziecka!

Inteligencja = 500
Morale = 300
Wiara = 400
Reputacja wojownika = 381
Reputacja maga = 370
Reputacja społeczna = 360
Reputacja gospodyni domowej = 350Badacz-naukowiec - nasza Oliwia poświęca się nauce. Zapewne nie jedną noc spędzi wertując opasłe tomiska ;)

Inteligencja = 500
Morale = 300
Wiara = 400
Reputacja wojownika = 311
Reputacja maga = 300
Reputacja społeczna = 290
Reputacja gospodyni domowej = 280
Nauczycielka - tę pracę nasza córka może wykonywać w pełnym wymiarze godzin lub na pół etatu. Na pewno jednak, by pracować w tym zawodzie, powinna w ciągu swojego życia jak najczęściej udzielać korepetycji.

Pełen etat / pół etatu
Reputacja wojownika = 280 / 110
Reputacja maga = 270 / 100
Reputacja społeczna = 260 / 90
Reputacja gospodyni domowej = 250 / 80Zakończenia związane ze sztuką


Pisarka - Oliwia staje przed możliwością wydania powieści. Jeśli jej wrażliwość jest odpowiednio wysoka, stworzy niezapomniane dzieło wzruszające do łez każdego czytelnika :)

Inteligencja = 300
Sztuka = 80
Tancerka - jeśli nasza córka do znudzenia "męczyła" lekcje tańca, najprawdopodobniej to właśnie to zakończenie osiągniemy. Są jednak różne jego warianty (uzależnione od wytrzymałości Oliwii - jeśli jest ona wysoka, nasza córka spełni się w tym zawodzie, jeśli niska, będzie zmuszona zejść ze sceny i zająć się jedynie uczeniem tańca innych).

Inteligencja = 299
Sztuka = 80


Artystka - a konkretnie malarka. Czy nasze dziecko spędziło wiele godzin na lekcjach malarstwa? Cóż, mamy duże szanse na to, że przyszłość Oliwii na trwałe zwiąże się właśnie z tą dziedziną sztuki. Nasza córka stanie przed szansą otwarcia własnej galerii.

Inteligencja = 299
Sztuka = 80Błazen - cóż, może to mało elegancka profesja, ale ze sztuką niewątpliwie się wiąże. Im wyższą nasza Oliwia będzie miała wytrzymałość, tym lepiej sprawdzi się w tym zawodzie. Jakie jeszcze warunki należy spełnić, by wychować dziecko na błazna? ;)

Reputacja społeczna = 370
Sztuka = 80
Konwersacja = 80


Artystka uliczna - średnio zgrabnie to brzmi, ale nie mam pomysłu na inne określenie tej profesji. Oliwia po prostu zarabia na życie dając uliczne występy.

Dobre maniery = 99
Reputacja wojownika = 120
Reputacja maga = 210
Reputacja społeczna = 120
Reputacja gospodyni domowej = 120
                                                                                                               1 | 2 | 3 | 4 | 5