Aktualnie przeglądasz: Gry » Princess Maker 4 » Królestwo

Królestwo

Królestwo... No właśnie, w "Princess Maker 4" jednym ze sposobów na spędzanie wolnego czasu przez nasze dziecko jest spacerowanie po królestwie. Podczas takich spacerów możemy natknąć się na rozmaite osoby, często decydujące o dalszym rozwoju wydarzeń w grze. Warto więc poświęcić dłuższą chwilę na bliższe przyjrzenie się poszczególnym lokacjom.1. Aleja - spotkać tu można koleżanki, kolegów, a także wróżbitkę (od czasu do czasu)
2. Butik - miejsce, w którym Patricia najczęściej natyka się na jedną ze swoich znajomych, Christinę.
3. Lombard - tu nasza córka może spotkać Marie i jej tatę (który jest właścicielem lombardu)
4. Restauracja - miejsce spotkań z różnymi znajomymi, a także kilku randek (oczywiście w odpowiednim wieku)
5. Zamek królewski - przypomina nieco ten znany z "PM 2". Tutaj również nasza córka spotka różne osoby i będzie miała możliwość, by "piąć się w górę" dzięki konwersacjom z mieszkańcami zamku.
6. Fontanna - bardzo istotne miejsce z punktu widzenia gracza. To tutaj Patricia spotka swoich znajomych, a także wiele osób, które (być może) zaoferują jej pracę.
7. Kościół
8. Ulica - główna ulica w królestwie. Również na niej można natknąć się na paru znajomych.
9. Rynek - właściwie jak wyżej ;)
10. Szpital - ważny przede wszystkim z uwagi na swoją rolę jaką odegra w odkryciu pewnej lokacji w Świecie Demonów ;)
11. Ciemna Aleja - bardzo istotna lokacja, jeśli chcemy odkryć prawdę o pochodzeniu naszej córki. Tutaj Patricia może także zawrzeć nowe znajomości i zdobyć pracę (choćby w charakterze krupierki).
Spacery po królestwie to bardzo ważna część gry. Często istotne jest, by znaleźć się "w odpowiednim czasie we właściwym miejscu". Wskazówki gdzie i kiedy się wybrać, by wziąć udział w istotnych wydarzeniach, poznać różnych bohaterów gry i zdobyć różnego rodzaju posady, znajdziecie w odpowiednich działach poświęconych "Princess Maker 4".