Aktualnie przeglądasz: Gry » Princess Maker 4 » Mariaże ;)

Mariaże ;)

suknie ślubne
W "Princess Maker 4"  nasza córka  może  w kandydatach  do jej ręki  przebierać niemal jak  w ulęgałkach ;)  Pretendentów jest całkiem sporo, warto więc sprawdzić kogo Patrcia ma do wyboru (i co zrobić, by to właśnie z tym konkretnym kandydatem stanęła na ślubnym kobiercu).

 • Książę Sharul - jak go zdobyć? Szczegółowe informacje znajdziecie w dziale Randki. Jeśli Wam się uda, Patricia poślubi księcia i w przyszłości zasiądzie na tronie u jego boku.
 • Książę Baroa - dla miłośników tych bardziej "mrocznych zakończeń" będzie to idealny pretendent do ręki Patricii. Szczegółowe informacje odnośnie usidlenia tego osobnika, również w dziale Randki.
 • Książę Lee - ostatni z książąt, który starać się będzie o rękę naszej córki. Jeśli to właśnie jemu chcecie oddać Patricię, zajrzyjcie do Randek, tam znajdziecie dokładne informacje związane ze zdobywaniem Lee.
 • Cube - owszem, nasza córka może wyjść za dobrodusznego lokaja, który chyba zawsze miał do niej słabość ;) Jak go zdobyć? Nie udało mi się jeszcze zdobyć tego zakończenia, jednak zgodnie z informacjami rozsianymi w sieci, należy unikać trzech książąt, a i relacje z ojcem nie powinny być za dobre. Sporo czasu Patricia powinna poświęcać także pracom domowym (w końcu to podczas nich styka się z Cubem). Obiecuję, że postaram się przy najbliższej okazji zweryfikować te informacje.
 • Chris - warto chyba wspomnieć, kim w ogóle jest Chris. To milioner, jeden z najbogatszych ludzi w królestwie. Wyznaje prostą zasadę sprowadzającą się do stwierdzenia, że kupić można wszystko.

  Jak wydać za niego Patricię i zapewnić jej życie w luksusie?

  Zacząć trzeba od pracy w sklepie. Gdy tylko uda nam się zdobyć posadę, wysyłajmy do sklepu Patricię tak długo, aż jej pensja wzrośnie przynajmniej dwukrotnie. Kolejnym krokiem jest posłanie córki na rynek. Tam natknie się na nią Chris (spotkać można go także dość często na głównej ulicy) i stwierdzi, że często widuje ją w okolicy sklepu.

  Po tym spotkaniu czas wysłać Patricię do pracy w charakterze kelnerki. Nie należy jednak całkowicie rezygnować z pracy w sklepie.

  Po kilku miesiącach Patricia znowu powinna udać się na rynek. Chris pokaże naszej córce sklep, który niedawno kupił. Miesiąc później nasza córka spotka Chrisa na głównej ulicy - tym razem będzie on popisywał się przed nią demonstrując zakupione statki. Stwierdzi także, że Patricia ma zadatki na dobrą bizneswoman i złoży jej pewną propozycję. Podekscytowana córka po powrocie do domu opowie nam o spotkaniu z milionerem i spyta nas o opinię. Pierwsza odpowiedź oznaczać będzie aprobatę dla prowadzenia przez Patricię interesów.

  W 1447 lub 1448 roku wyślijmy Patricię do Alei. Chris zorganizuje tam dla niej uroczystą kolację. Kolejne spotkanie odbędzie się na głównej ulicy i zadecyduje o zakończeniu gry.
1 | 2