Aktualnie przeglądasz: Gry » Princess Maker 4 » Świat Demonów

Świat Demonów

Świat Demonów to lokacja, w odkryciu której pomaga naszej córce Baroa. Trafienie do tego mrocznego miejsca nie jest specjalnie skomplikowane, wystarczy kilka razy spotkać się z Baroą w Ciemnej Alei, by droga do pełnego tajemnic świata stanęła przed naszą córką otworem. Od tej pory zaglądając do Ciemnej Alei będziemy mieć do wyboru dwie drogi:Opcja pierwsza to droga do Świata Demonów, druga - do Ciemnej Alei. Po wyborze opcji numer jeden, pojawi się mapa nowej lokacji (aby zobaczyć obrazek w powiększeniu, wystarczy na niego kliknąć):


Wędrując po Świecie Demonów odwiedzić możemy:
1. Zamek - jeśli Patricia zdobędzie zaufanie kolejnych mieszkających tam osób, będzie miała szansę poznać samego władcę Ciemności, który jednocześnie jest jej... ;) Nie będę się powtarzać, parę razy w serwisie pojawiła się już ta informacja ;)
2. Pub Demonów
3. Sklep Demonów - pracuje tu dobrze nam znany z poprzednich części gry Ket Shi
4. Rynek - uch, nazwa lokacji średnio trafna... jest to po prostu centrum Świata Demonów, pełni dość zbliżoną rolę do tej, jaką w Królestwie spełnia lokacja z fontanną
5. Kryjówka Chińskiego Orka - pojawi się na mapie dopiero po usilnych staraniach naszej córki. Droga do odkrycia tego miejsca opisana jest w Wydarzaniach.
6. Dolina Smoków - miejsce, które trzeba znać jeśli choć chce się pomarzyć o wydaniu Patricii za Lee.